SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Rio de SPAMEJRO vol. 6 i 1/2%-)

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 139969

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
Słaby, ja nie przyjadę,bo kwiecień i maj mam wypełnione zawodami. Chyba,że coś tam wypadnie z grafiku i będą połączenia w miarę sensowne

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 10498 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47531
( ale pozwolicie, że swoją walkę wkleję tutaj, bo jak wrzucę film jutro, to około przyszłego piątku go kasuję z YT)

Słaby, w Szczecinie ma być bodajże ADCC. Ja na razie jeszcze za słaby jestem na tego typu zawody

Al, jakie porywczy komentarz?


Zmieniony przez - Rafał_B w dniu 2009-03-14 22:26:41

Zmieniony przez - Rafał_B w dniu 2009-03-14 22:27:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 11027 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 72188
Walcie wszystko do tematu najwyżej sie pokasuje trudno

"Musisz świecić przykładem odwagi, honoru, żarliwej dla Narodu służby"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 15594 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91830
Witam
29.03.2009 - Hala Sportowa Zespołu Szkół nr 20 w Gorzowie Wlkp., ul. Szarych Szeregów 7

Młodzieżowe Mistrzostwa Polski Ju-Jitsu
IJJF Fighting i Duo

ktos planuje relacje z zawodow?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
OBELX ale to Jiu Jitsu sportowe czy też BJJ?Ja bym się wybrał,ale jako kibic może z kimś jakbym miał wolne..

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 15594 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91830
Organizator: Gorzowskie Stowarzyszenie Sportu i Rekreacji, ul. Poniatowskiego 3/3 66-400 Gorzów Wlkp.
Na zlecenie: Polskiego Związku Ju-Jitsu
Patronat: Prezydent Miasta Gorzowa Wlkp.
Kontakt: tel. 693364378

Prawo startu: zawodniczki i zawodnicy roczniki 1991, 1990, 1989 posiadający ważne badania lekarskie oraz ważną licencję PZJJ na 2009r. Juniorzy za pisemną zgodą opiekunów i trenera mogą startować w zawodach.

Kategorie:
Mężczyźni: -56, -62 kg, -69 kg, -77 kg, -85 kg, -94 kg, +94 kg
Kobiety: -49, -55 kg, -62 kg, -70 kg, +70 kg
Duo kobiety, mężczyźni, mix

Sędziowie: każdy klub powinien posiadać sędziego zgodnie z decyzją Zarządu PZJJ.

Przepisy: obowiązują przepisy walki JJIF.

Startowe: 20 zł od startu zawodnika (zawodnik startujący w dwóch i więcej kategoriach płaci za każdy start), zawodnik nie zrzeszony w PZJJ płaci 100 zł wpisowego.

Program zawodów:

09:00-10:00 - Waga i rejestracja
10:00-10:30 - Weryfikacja i losowanie
10:30-11:00 - Walki duo system
11:00-14:00 - Walki fighting
14:00-14:15 - Oficjalne otwarcie zawodów, pokazy
14:15-15:00 - Walki finałowe
15:00-15:30 - Zakończenie zawodów

Zakwaterowanie:
Hotel Azyl - tel. 0-95 722-72-76 lub 0-95 728-18-73, www.hotelazyl.prv.pl 
Motel Pintal - tel. 0957263230, www.pintal.eu




To info a szczegolow nie znam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2202 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 22170
Rafciu wyślij mi swoją walkę wiesz gdzie mnie szukać :)

"Mądrości swych dla planów złych nie wlewaj w nich, nie wolno Ci.."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
Dzięki OBELX za info.

Tu macie coś na sobotni imprezowy wieczór.







Dobranoc.

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 266 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1031




Kto powinien wygrać tę walkę?

Saida:
Na początku masz owe ataki z kocim pazurem

Poziomki biorą się z przewracania pionków! :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2367
"A dodam jeszcze że w pewnym momencie totalnie mnie wkurzyło, że sędziowie schowali zegary (odwrócili je wyświetlaczami w swoją stronę), tak aby ludzie nie podpowiadali ile czasu jeszcze zostało temu z większym dorobkiem punktowym.
Oczywiście publiczność użyła swoich stoperów i i tak podpowiadała, ale zweryfikować czasu sędziowskiego z rzeczywistym już nie było możliwości :("

Zeby troche sprostowac twoja wypowiedz to :
Po pierwsze zegary przeznaczone byly dla osob siedzacych przy stolikach odpowiedzialnych za czas i przerzucanie punktow (w celu ulatwienia kontrolowania czasu podczas walki), a nie dla zawodnikow/publicznosci! Odwrocenie zegarow nie mialo na celu utrudnienia zycia zawodnikom/kibicom, w zaden sposob!
Zegary mialy pomagac osoba siedzacym przy stoliku!
Fakt ze byly one w postaci duzego pudelka na kanapki z wyswietlaczem, nie zmienia tego ze mialy pelnic funkcje urzadzenia odmierzajacego czas. Swoja droga przy jednym stole byl najzwyklejszy stoper a nie wlasnie takie "cos". Wiec aby byc fair wobec wszystkich zegary z zalozenia mialybyc odwrocone wyswietlaczem w strone sedziow siedzacych przy stoliku.

Kolego Almaron, zakladam ze nie byles wczesniej na zawodach organizowanych u nas, bo wtedy bys wiedzial ze nigdy wczesniej (chyba ze nie wiem o jakis zawodach na ktorych byl wyswietlany czas pozostaly do konca walki na danej macie) nie zdarzylo sie zeby czas do zakonczenia walki byl wyswietlany na zegarze/wyswietlaczu/etc. Z tego co wiem zawsze to lezalo w gestii samych zawodnikow czy tez trenerow, zeby zapewnic sobie kogos, kto bedzie walczacym podawal czas pozostaly do konca walki.

Suma sumarum dla samych zawodnikow byloby sporym ulatwieniem jak gdzies na wyswietlaczu/zegarze podawany bylby czas, moze kiedys sie tego doczekamy, pozdro~~
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dajmy szanse!

Następny temat

Głosuj na Tomasza Drwala !!!

WHEY premium