SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Rio de SPAMEJRO vol. 6 i 1/2%-)

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 139980

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 266 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1031
Yo Bruce

Zamiast szybkiej odpowiedzi na dole zobacz jakieś 4 cm wyżej jest link "Wyślij odpowiedź" - tam znajdziesz co trzeba i jeszcze troszeczkę

Poziomki biorą się z przewracania pionków! :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 10498 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47531
Cześć.

Przy chorobie/dusznościach polecam wszystkim inhalacje z rumianku. Nawilżają i łagodzą układ oddechowy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 11027 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 72188
a mnie dziś nogi napierdzielają coś

"Musisz świecić przykładem odwagi, honoru, żarliwej dla Narodu służby"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 10498 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47531
a ja

..

ide sie położyć bo mam dreszcze;-/

Zmieniony przez - Rafał_B w dniu 2009-03-12 19:07:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
Ale dziś był dobry trening

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 266 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1031
Echh... a ja mam trening z głowy przez najbliższy czas :/
Byłem z plecami u lekarza rodzinnego i dał mi jakieś leki na rozluźnienie mięśni + środki przeciwbólowe :/ Ogólnie masakra bo chyba się na tym nic nie zna, ale dał skierowanie do chirurga, który może coś więcej powie. Byle nie kazał się hodowlą jedwabników zamiast treningami zajmować!

Mnie też katar ostatnio brał i coś na kształt grypy. Żadne miodziki, grypuksy czy inne fuksy nie pomagały. W końcu przypomniałem sobie, że alergik jestem i wziąłem tabletkę przeciwalergiczną. Następnego dnia byłem zupełnie zdrowy.
Może Was też coś podobnego chwyta?

Poziomki biorą się z przewracania pionków! :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
Chirurg nic nie pomoże w tej sprawie!

NLPZy i leki rozluźniające to standard, więc ok,że to podał. Dorzuć do tego:
- maść rozgrzewającą (neo-capsiderm,bardzo polecam)
- maść rozluźniającą mięśnie (np. viprosal b)
- warto zainwestować w masaże,bo mają działanie nie tylko doraźne,ale też długofalowe.

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 266 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1031
Chcę żeby prześwietlenie zrobili (i to ortopeda jest więc coś powinien się znać jednak). Już kiedyś miałem problemy z kręgosłupem, ale nie takie coś. Wolę dmuchnąć na zimne zwłaszcza, że nie mam już 15 lat, a siedzeniem na 4 literach zarabiam

Ale dzięki za dobre rady!

Zmieniony przez - Almaron w dniu 2009-03-12 21:46:54

Poziomki biorą się z przewracania pionków! :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
A co Ci się konkretnie z plecami stało i w którym miejscu boli?

I bez lipy - lekarz raczej potrafi odróżnić,czy to jest ból kostny,czy stawowy,nawet rodzinny

I RTG sobie daruj,bo przy urazach kręgosłupa daje niewielkie pole do manewru, a przy mięśniowych nie daje żadnego - po prostu słabo się nadaje do obrazowania tej części ciała.

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 10498 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47531
Kto mnie dobije na ochotnika?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dajmy szanse!

Następny temat

Głosuj na Tomasza Drwala !!!

WHEY premium