SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Rio de SPAMEJRO vol. 6 i 1/2%-)

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 139972

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
wagi kobiet dziwne zrobili,bo wszystkie laski beda w nizszej,a w wyzszej nikogo

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 266 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1031
To spisek. W wyższej będzie tylko jedna: 120kg i z powodu małej liczebności obie kategorie zostaną połączone :D

Poziomki biorą się z przewracania pionków! :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 10498 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47531
Jak w Skale stane na pudle to jade
Marta, otwórz nowy temat, a nie do spamu z takim info

Zmieniony przez - Rafał_B w dniu 2009-03-07 14:25:36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
Almaron -ja to niewierny Marek jestem.Nie poczuję na sobie,to nie uwierzę w energię bezdotykową,która mnie powali.Wierzę w kontakt fizycznyw walce jakkolwiek to brzmi.Filmik z kiaimasterem pokazuje jak manipulowanie energią ma się do walki.

Za mną pierwsza część stażu,wpadłem do domku na obiadek i zaraz znowu wypad na drugą część.

Straty po pierwszej części stażu:opuchnięty i obolały palec wskazujący po wyłapaniu pałką kilka razy w to samo miejsce,drugi tylko lekko boli,nie opuchnął

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 10498 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47531
Słaby, WAAAR!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
Słaby,walcz,pokaż im

Bronek,wróciłeś do starego podejścia. A to niedobrze

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 470 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15874
saida a ty jedziesz?

rafau jedz tez :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 10498 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47531
Nie wróciłem do starego podejścia, wierz mi. Już tłumaczę o co mi chodzi: między jednymi a drugimi zawodami są 3 tyg różnicy, a zawody kosztują (startowe + przejazd, wyżywienia nie liczę, bo można wziąć z domu). Jak mi pójdzie słabo w Skale, to będę się starał sumiennie trenować przez kilka miesięcy i dopiero znowu wystartować z nowymi umiejętnościami. Ja to tak widzę

Zmieniony przez - Rafał_B w dniu 2009-03-07 15:12:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 266 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1031
słaby 56:
Tą "energią" nie powalisz przeciwnika ani też nie poruszysz nawet piórka siłą woli ;)
Ni mniej jednak zamiast energią da się ludźmi manipulować czego mniej lub bardziej udanymi przykładami są filmiki które umieściłem.
Jeśli znajdziesz odpowiednią grupę ludzi podatnych na sugestię i spotęgujesz to w nich swoim autorytetem i pokazami na już omamionych ludziach, to masz bardzo dużą szansę, że Ci się uda stworzyć wokół siebie "pole siłowe". A tak na prawdę wszystko się odbywa na poziomie sugestii i zmienionych stanach podświadomości wywołanych dużymi oczekiwaniami i tym co wcześniej dany ludek "pokazywał".

Zresztą przykładów z życia jest mnóstwo - Kaszpirowski, czy wszelkiego rodzaju maści bioenergoterpeuci lub teleewangeliści czy uzdrowiciele sceniczni - ich "klienci" coś czują właśnie dlatego, że się poddają sugestii / hipnozie. A taki estradowy demonstrator sztuk akurat ma doświadczenie w wybieraniu ludzi podatnych na jego sugestie

To temat rzeka, ale w sztukach walki również daje się te rzeczy wykorzystać odpowiednio

Rafał_B:
Miejsc na pudle jest więcej niż jedno więc mogę szczerze życzyć powodzenia

Poziomki biorą się z przewracania pionków! :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 11027 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 72188
Robię sobie grzańca ,mam nadzieje ze postawi mnie trochę na nogi bo średnio sie czuje

"Musisz świecić przykładem odwagi, honoru, żarliwej dla Narodu służby"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dajmy szanse!

Następny temat

Głosuj na Tomasza Drwala !!!

WHEY premium