SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Rio de SPAMEJRO vol. 6 i 1/2%-)

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 139974

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 11027 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 72188
Wiem ze dobrze bo to akurat wiedziałem ale jakbym nie wiedział ,to bym nie darował sobie tego do końca życia
Dobra ide spać bo mnie łeb napierdziela dość mocno.

"Musisz świecić przykładem odwagi, honoru, żarliwej dla Narodu służby"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 10498 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47531
Dobry

Hmm... chyba wszyscy już smacznie śpią

Zmieniony przez - Rafał_B w dniu 2009-02-21 23:11:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 470 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15874
tutaj same nocne marki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 10498 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47531
Siema Marek

A największy nocny Marek - Słaby pewnie śpi

Zmieniony przez - Rafał_B w dniu 2009-02-21 23:37:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
Właśnie się przebudziłem...Tak telepatycznie czułem,że mnie forum wołaRafa co się w ogóle z Tobą dzieje chłopie?Dawno Ciebie tu nie widziłem...

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 10498 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47531
Ma się ten 7 zmysł, co? U mnie raczej wszytko ok Co trening jestem słabszy. Musze zasuwać za 3ech jak chce coś osiągnąć, bo na razie jest licho.

Nie mam w tygodniu kompa na chacie i dlatego mnie nie ma.
Kurcze, chyba się od Was uzależniłem normalnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 266 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3458
nie, to ja jestem najwiekszy nocny marek i jak rafal tez sie czuje co trening coraz slabszy :-/ trza cos z tym zrobic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6967 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 51337
Dzien Dobry !!! Pobudka w niedziele !!!

p.s. mam nadzieje ze przyjmiecie w swoje spamerskie szeregi nowego ??

PROUD TO BE STEROIDS FREE

trenować jak myśląca maszyna, walczyć jak myślące zwierze

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Lady M Zasłużona dla SFD
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 19441 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94708
zróbcie coś, żebym wyzdrowiała bo moje przeziębienie odbiera mi siły nawet na wstanie z łóżka

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 10498 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47531
Cześć Wam Nowi spamerzy widzę

Lady, jak to mawia mój kumpel Łapek(siedzi tu na forum czasem) - "jedz czosnek i zagryzaj cebulą" ...a ja od siebie dodam, żebyś popiła jeszcze zieloną herbatą(może być z prądem) i do wyrka

Zmieniony przez - Rafał_B w dniu 2009-02-22 12:09:26
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dajmy szanse!

Następny temat

Głosuj na Tomasza Drwala !!!

WHEY premium