SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Rio de SPAMEJRO vol. 6 i 1/2%-)

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 139950

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 11027 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 72188
Ale nie oto chodzi ,tematy można odpalać niema sprawy.Ja tam nie umniejszam Judo i traktuje je narówni z innymi sportami w dziale i jeżeli Saida będzie mi podsyłał kiedy warto załozyć temat (bo wiadomo ze jedne zawody drugim nierówne) a potem zobowiąże sie do poprowadzenia tego tematu to ja nie widzę najmniejszego problemu bo napewno znajdą sie ludzie którzy chcą podyskutować o Judo też.

"Musisz świecić przykładem odwagi, honoru, żarliwej dla Narodu służby"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
Spoko. Najbliższe w sobotę w Bydgoszczy

Ale z takich poważniejszych to dopiero MP juniorów albo OOM,teraz nie pamiętam,co jest pierwsze.

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 470 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15874
O said powiedz cos wiecej :) chetnie zobacze jak cos takiego wyglada

i jeszcze mam pytanie jak sie nazywało to gdzie mozna badania zrobic ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
Ja po dobrej wódzie lepszy jestem w dżudzie

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 11027 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 72188
Saida ,teraz jest jakaś tam "moda" na BJJ i dlatego więcej osób siedzi w tych właśnie tematach dla sportu to nie najlepiej (wiec ciesz sie ze w Judo tak nie jest) ale dla forum jest to dobre.Ale dlatego że tak jest to BJJ sie samo nakręca a Judo TRZEBA NAKRĘCIĆ no i tym musi sie zająć juz ktoś kto sie zna na tym ,niema sie co poddawać tylko trzeba działać (zawody,atakować ludzi żeby wpadali,polecać i non stop działać na tym froncie a pujdźie)

"Musisz świecić przykładem odwagi, honoru, żarliwej dla Narodu służby"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 10498 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47531
Eeej, ja zawsze czytam Twoje tematy o przepisach i zawodach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 15896 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 79818
ej ... ejj!
nie przesadzajcie z tą merytoryką!

a kim Ty jesteś żeby oceniać innych ... | http://asset.soup.io/asset/0468/9962_a069_500.jpeg
rusz głową ... póki możesz
mania mniejszości ... :-/

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 10498 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47531
No to podyskutujmy o judo



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 470 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15874
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 11027 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 72188
Czytać to i ja czytam tylko jedyne co mi przychodzi do głowy po przeczytaniu ich (o ile nie odnosza sie one do jakichś tam spraw technicznych czy zmian w przepisach) "fajnie że wrzuciłaś"

"Musisz świecić przykładem odwagi, honoru, żarliwej dla Narodu służby"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dajmy szanse!

Następny temat

Głosuj na Tomasza Drwala !!!

WHEY premium