SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Redukcja Isthar-pods.str.38 i 52

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 54376

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 603 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 12289
No nareszcie reguluję , bo przez ostatnie lata miałam @ 2-3 max 4 x w ROKU. A jednego roku nawet tylko 1 był :/
Orzechy nerkowca faktycznie ratują :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 603 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 12289
Hej

Upiorne jest te regulowanie @
Nie będę was zadręczać szczegółami ale określę to jednym trafnym słowem : potop
Mam nadzieję że dam radę dzisiaj wykonać trening
Posmarowałam się wczoraj tym cepanem na blizny
I tak stoję smaruję się , tż obok siedzi i mówię do niego że strasznie śmierdzą śmieci i trzeba je natychmiast wynieść po czym popatrzył na mnie z takim zdziwieniem bo akurat coś obierał nad koszem. No i smaruję się smaruję , no i śmierdzi mi tymi śmieciami ... Powąchałam rękę i jaki zonk że cepan wali śmietnikiem
Jakbym wyszła świeżo z kubła na śmieci
No i szama


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 603 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 12289
Zrobiłam jednak trening bo lepiej już z brzuchem :

1) plank max czas 45s. , 40s.
2) Martwy ciąg z hantlami 15x 12kg , 15x 12kg
3) Wykroki z hantlami 15x na każdą nogę 2x4,5kg , 15x 2x4,5kg
4) wiosłowanie hantelką 15x na każdą rękę po 4,5kg , 15x 4,5kg
5) wyciskanie hantli leżąć 15 x 9kg , 15 x 9kg
6) Wyciskanie hantli stojąc na barki 11x 12kg , 6x 12kg
7) uginanie przedramion (biceps) 15x 12kg , 14x 12kg
8) wyciskanie francuskie stojąc (triceps) 15x 1,5kg , 15x 1,5kg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 603 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 12289
Dzisiaj będzie bieganko :)
No i miska na dzisiaj , wszyscy dookoła mówią mi że z taką ilością jajek ile ja jem to padnę na cholesterol niedługo fakt jem je codziennie czasami 3-5 sztuk dziennie , ograniczyć czy nie jest to groźne wg was?



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 9908 Wiek 51 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 178038
Spokojnie jedz jaja. Z tym cholesterolem z powodu jajek to mit. Ja okresowo po 6 dziennie jadłam i spoko. Wysoki cholesterol to raczej skłonności genetyczne. Poza tym pamiętaj, że odchudzając się wyniki będziesz miała "zawirowane/zafałszowane". Komórki tłuszczowe w trakcie redukcji "uwalniają" do organizmu to co przez lata w sobie gromadziły (czyli toksyny) i przejściwo możesz mieć wyniki zawyżone czy "dziwne".
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
JustBlackBerry Instruktor CrossFit
Ekspert
Szacuny 402 Napisanych postów 8425 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 142732
Od siebie dodam, ze jadam 10-11 jajek dziennie i mam się całkiem dobrze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 603 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 12289
Aha czyli mnie nastraszyli i mają nieaktualne informacje , to dobrze bo lubię jaja

Było :
niebiesko - bieg
reszta marsz , minuty

1 2 1 2 1 1 1 2 1 2 1 2 1 2 29

Dzisiaj pierwszy raz złapała mnie kolka i towarzyszyła do samego końca.

Zmieniony przez - Isthar w dniu 2014-04-01 14:32:53

Zmieniony przez - Isthar w dniu 2014-04-01 14:33:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 649 Wiek 65 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 67122
W uzupełnieniu Kokosika

Przy okazji warto sprostować nieporozumienie, że w żywności istnieje "dobry" i "zły" cholesterol. O ile o czymś takim możemy mówić w przypadku krwi, mając na uwadze "opakowanie transportowe" cholesterolu, czyli lipoproteiny, i ich rolę w rozwoju miażdżycy, o tyle w żywności taki podział nie znajduje uzasadnienia. Cholesterol jest bowiem we wszystkich produktach tym samym związkiem chemicznym.

Za "Prawda o tłuszczach" praca zbiorowa pod redakcją prof. Jana Gawęckiego.

Zmieniony przez - Darek59 w dniu 2014-04-01 15:20:09

Pozdrawiam Darek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 603 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 12289
Dziękuję za ten fragment :) Rozwiewa moje wątpliwości już do końca :)
Teraz będę wiedziała co odpowiedzieć jak mi znowu powiedzą że niedługo zejdę z tego świata ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 199 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 5486
Hej weszłam poczytałam i Tobie też ładnie spada. A tak w ogóle to od podobnej wagi starujemy. Będę zaglądać regularnie i kibicować i też trzymam kciuki, damy radę
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Problem

Następny temat

REDUKCJA BLONDYNY

WHEY premium