SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Redukcja Isthar-pods.str.38 i 52

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 54197

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 603 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 12289
No to wstawiam michę na dzisiaj :)
Zważyłam się teraz i jest 88,5kg więc to by się zgadzało :)


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 603 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 12289
Ależ jestem w dobrym humorze ! :)
Niby od stycznia zeszło z wagi tylko 5kg , a usłyszałam już kilka komentarzy że widać efekty :)

Za tydzień będę miała trochę obciążników,sztangi,hantle , ławeczkę więc może jakiś trening z tym sprzętem???

Micha

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 603 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 12289
Micha na dzisiaj.
Tam gdzie jest chleb razowy powinny być również koreczki śledziowe , ale po tym jak dzisiaj była aktualizacja oprogramowania na serwisie potreningu - nie działa mi opcja dodawania własnych produktów :/

Dlatego tam powinno być :
-koreczki śledziowe po giżycku 70g
kcal: 211
ww: 2
tłuszcze: 19
białko: 7

A to zmienia rozkład na :
około 1689 kcal
tłuszcze : 92
białko: 110

(jeszcze nie wpisałam mieszanki kompotowej owoców jakieś 100g bo po prostu nie mogę , próbowałam już kilka razy i nie mogę dodać)


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 603 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 12289
Jakoś tak głupio mi pisac wszystko w jednym poście , tym bardziej że to pomiary :P
Michę dodam później.
No i przejdźmy do pomiarów. Dlaczego na wadze spadło a w cm przybyło
Coś robię źle
A no i waga poprawiona , przypominam że miałam wagę która myliła się o 0,5kg








Zmieniony przez - Isthar w dniu 2014-02-27 09:52:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
brzuch potrafi sie wydymać, to normalne , rób swoje nie histeryzuj co tydzień przed toba jeszcze ldługa droga
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 603 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 12289
ja jestem taką histeryczką :P
Wiem że długa droga. Przecież nie przytyłam w miesiąc a w ponad rok więc zrzucenie tego balastu będzie jeszcze dłuższą drogą :)

"Nie rezygnuj z czegoś tylko dlatego że wymaga poświęcenia czasu , czas i tak upłynie - a efekty zostaną " ! :) Moje ulubione hasło.

A i zapomniałam dodać że już od 2 tygodni kręcą mnie jajniki ale @ nie chce wyjść. Ale coś się rusza więc duży pozytyw :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 603 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 12289
...

Zmieniony przez - Isthar w dniu 2014-02-28 10:45:48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 9908 Wiek 51 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 178038
wiem, że byłaś już odsyłana do podsumowań Krewetki ale przeczytaj też podsumowanie Obli:
https://www.sfd.pl/DT/shrimp2_/_redukcja/_podsumowanie_6m_s.81,_rok_s.189-t695381-s194.html

musisz znaleźć w sobie pokłady cierpliwości, wytrwałości i niezłomnej wiary, że Ci się uda oraz po prostu zapyeralać

Zmieniony przez - Kokosik w dniu 2014-02-28 11:34:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 603 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 12289
Czytałam podsumowanie Krewetki jak i trochę dziennika :) Dużo motywacji. A komentarz obli daje kopa :D

W przyszły weekend właśnie szykuje mi się bardzo ważna impreza "domówka(?)" w nielicznym gronie + koncert ulub. zespołu , ale za to okazji do świętowania aż 5 , w tym kolejna rocznica związku - więc ważne. I od kilkunastu dni zastanawiałam się co zrobię , jak się zachowam w nadchodzącej sytuacji gdyż impreza będzie zakrapiana (a ja uwielbiam domowej roboty driny) , na początku z racji namawiania mnie przez osoby zaproszone uległam słowom " wypijesz z nami raz na jakiś czas to nic Ci nie zaszkodzi,spalisz to" . Ale po przeczytaniu tego co napisała obli - przyleciały młotki i wybiły mi moje nikczemne plany z głowy :) !
Dzięki @Kokosik za ten link :*

Pozdrawiam wszystkich czytających cieplutko :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 603 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 12289
Miska z ostatnich dni.
Nie Jestem tylko pewna co do śmietany 18% bo na pewno nie należy do produktów na duży + , ale tak mi się zachciało pieczarek z cebulką w sosie śmietankowo-koperkowym że uległam. Dzisiaj chyba też dodam ;]









Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Problem

Następny temat

REDUKCJA BLONDYNY

WHEY premium