SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Redukcja Isthar-pods.str.38 i 52

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 54166

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 603 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 12289
Dzień 177/236 , treningowy tydzień 4
1800kcla , 100b/80t/150ww
DT

Spam: wywaliło mi brzuch konkretnie... Myślę że spokojnie w obwodzie +7-10cm i nie wiem od czego. W sumie czuję że zbliża się @ może dlatego.






...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 9908 Wiek 51 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 178038
A może to jednak jakaś nietolerancja na laktozę. @ swoją drogą i upały też robią robotę
Pij dużo, może nawet coś na poprawę trawienia - mniszek (dla mnie paskudztwo ale skuteczne), siemię lniane, mięta pieprzowa.
A jak chcesz trochę się wzmocnić to proponuję kurkumę (antyzapalna, przeciwgrzybicza, żółciopędna - co może poprawić trawienie) - na łyżeczkę i do buzi. Popić duż ilością wody. Tylko pamiętaj o tym, że ma tak specyficzny smak jak i aromat. Po dłuższym stosowaniu zapach potu może się zmienić ale kurkuma dobra na wszystko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 12439 Wiek 50 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 85713
a bób nie jest czasami sprawca tego wzdecia?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 603 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 12289
Kokosik a ta kurkuma liczyłaby się też jakbym ją jadła ale do potraw , czy koniecznie samą na łyżeczce?

Markoto wczoraj bobu nie zjadłam , była zmiana w misce a że w lodówce tylko światło to zamiast bobu wypiłam szklankę mleka. Ugotowałam bób jak zawsze , nie przypalił się ani nic a śmierdział i smakował jakby był zepsuty +do tego przypalony i to niewąsko

Coś się ze mną nie tak dzieje. Zaczynając od tych arytmicznych bić serca po dzisiejszą sytuację. Otóż zrobiłam trening , przebrałam się i położyłam na kanapę (miałam odpocząć i iść się wykąpać) , zdążyłam napisać na forum post , przeglądnąć co nie co i po jakiś 10 minutach od treningu zaczęłam nie widzieć na prawe oko mniej więcej do połowy... Miałam białą plamę , a w sumie to nie wiem czy biała bo ciężko to określić. Poszłam do mamy (na szczęście mieszka niedaleko) a po drodze zrobiam się mocno senna czułam jakbym miała zaraz usnąć. U mamy zmierzyłam ciśnienie i miałam 110/59 , ja się na tym nie znam ale jako że mama choruje na serce i trochę się zna to powiedziała że mam niedociśnienie i żebym wypiła kawę. Tak się przestraszyła że wysłała ze mną moją młodszą siostrę (na całe szczęście). W domu zrobiłam sobie kawę , wypiłam do połowy i zaczęło mi byyć mocno słabo , miałam już tak ograniczone pole widzenia że widziałam tylko do połowy lewego oka , nie widziałam nawet ręki przed okiem... Oczywiście gdyby nie moja siostra to bym spaliła dom bo postawiłam elektryczny czajnik na rozgrzany palnik elektryczny... Nie pamiętam już dokładnie co się działo ale siostra mi mówiła że gadałam jakieś bzdury jakbym majaczyła , to co pamięam to to że nie mogłam się wysłowić ani nic przeczytać nawet gdy mi ustępował brak widzenia , w ogóle to mówiłam ciągle że będę miała na obiad KEFIRM a nie maślankę... I różne inne cuda mówiłam ale nie będę spamować. Po upływie 30min wzięłam już wyczerpana bólem głowy i zatok ketonal 100mg , leżałam i się męczyłam z niemiłosiernym bólem głowy/zawrotami/mroczkami aż po godzinie poszłam do lekarza. Oczywiście keranol nic mi nie pomagał , łeb bolał. Lekarz zajrzał w oczy , uszy , zmierzył ciśnienie (miałam 130/75) kazał postać z zamkniętymi oczami i wyciągniętymi rękoma przed siebie to mną gibało. Mówił że mi serce strasznie szaleje , powiedział że jakby coś się działo to mam jechac na pogotowie. Pielęgniarka dała mi hydroksyzynę i poszłam do domu. Byłam otępiała , senna , było m iwszystko obojętne , bolała mnie głowa ale jakieś 30 min temu przeszło wszystko (tylko jak się schylam to boli głowa).
Mam zamiar przebadac się tj. zrobić wyniki krwi , pierwszy raz w życiu zbadać cukier, no i czeka mnie wizyta u kardiologa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 9908 Wiek 51 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 178038
Oj niedobrze
Serducho Ci szaleje. Zluzuj z treningiem - nie ucieknie Ci, jeszcze zdążysz się wylaszczyc. Teraz szukaj przyczyny tego stanu. Może byc całkiem banalna - np. upał, albo... albo trzeba się problemowi przyjrzec.
Podstawowe hormony też byłoby dobrze zbadac. Mądrego internisty Ci potrzeba. Kardiolog też i może endo???

ps. co do kurkumy - ja na początku dodawałam do potraw ale smak ma (dla mnie) tak intensywny i specyficzny, że to nie przeszło
na łychę i do buzi, są też tabletki z kurkumy
kurkuma w ilościach suplementacyjnych nie powinna raczej Ci w żaden sposób wpływac na historie sercowe ale nie powinna byc stosowana z niektórymi lekami (np. przeciwzakrzepowymi) wiec na wszelki wypadek spytaj lekarza czy możesz ją swobodnie stosowac

Zmieniony przez - Kokosik w dniu 2014-07-31 22:08:51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 603 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 12289
spróbuję wszystko co się da przebadać , najbardziej zależy mi na kardiologu tym bardziej że mama ma poważne problemy z sercem jedzie ciągle na tabletkach.

Zaciekawiło mnie , bo mój chłopak powiedział że ja nie umiem oddychać dobrze podczas ćwiczenia i że mogłam sobie zrobić krzywdę nie dotleniając mózg i może dlatego doszło do tej sytuacji dzisiaj... Nie wiem czy to możliwe.

Ale równie dobrze mogę cierpieć na migrenę bo ja podobne bóle mam około 2-3 x do roku (tyle że dzisiaj to już był armagedon , zazwyczaj przechodziło mi po godzinie od zwykłego ibupromu a tu ketonal nie poradził).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 9908 Wiek 51 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 178038
nie ma co gdybac, trzeba sprawdzic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 532 Napisanych postów 8076 Wiek 42 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 66926
Tak się wtrącę delikatnie odnośnie kawy. Jestem niskociśnieniowcem (średnio 80/50). Przy niektórych zjazdach (bo zdarza mi się niżej) po kawie połębia mi się senność pomimo, że serducho mocno wali, także tutaj raczej proponowałbym ostrożność.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 12439 Wiek 50 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 85713
Isthar no musialo cie niezle przestraszyc taka jazda. Faktycznie odpuść na razie treningi i przebadaj sie na wszytskie mozliwe strony.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 603 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 12289
Przebadać to przebadam się , ale z treningów nie chcę rezygnować ... Będę tylko bardziej uważać . W tym tygodniu odpuszczę znowu ostatni trening , zacznę od poniedziałku.
Przestraszyłam się nie powiem , że nie . Szczególnie tego że prawie nic nie widziałam.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Problem

Następny temat

REDUKCJA BLONDYNY

WHEY premium