SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Redukcja Isthar-pods.str.38 i 52

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 54181

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 9908 Wiek 51 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 178038
czyli martwy 12kg, gdzie pracuje większość największych mięśni i wyciskanie na barki też 12kg
do martwego dorzuć - tego ćwiczenia nie da się dobrze technicznie zrobić z tak małym ciężarem - Ty masz ciągnąć, czuć opór materi, walczyć aby oderwać od podłogi ciężar Tu masz czuć jak nogi inicjują ruch jak plecy pracują w momencie, gdy sztanga przekracza kolana
12kg do MC to nie jest ciężar

a 12kg na barki widocznie za dużo - weź tu sztangielki i rób sztangielkami - usiądź na początek na krześle z wyższym oparciem a być była stabilną i próbuj potem jak już aktywujesz barki zaczniesz stojąc i ze sztangą
pomyśl - ja wciągnę 120kg a na barki hantlami wyciskam po 10kg w łapce (sztangą 30kg pójdzie) - jest mała różnica

powoli zwiększaj w wiośle - 6kg powinno spokojnie pójść
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 603 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 12289
Ale ze mnie ciapa :D
To w takim razie zmniejszę ciężar w wyciskaniu. Może nie będzie już rozpaczy :D
Dziękuję za odpowiedź , podziwiam za cierpliwość do mojej osoby :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 603 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 12289
DNT

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 603 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 12289
Coś mi wlazło między łopatki a dzisiaj DT więc mam nadzieję że do wieczora rozejdzie się
Miska dzisiaj pojemnikowa na wyjeździe , no... jeżeli chodzi o pierwsze 3 posiłki :)
Wczoraj moja babcia rozwaliła mnie na te moje łopatki
JA: no , już 2 miesiące jestem na diecie
B: to te leginsy co Ci kupiłam?
JA: Chyba tak , a co ?
B: Chudo w nich wyglądasz , czarny mocno wyszczupla

Było trzeba nakupować czarnych ciuchów i nie odchudzać się na to wychodzi

Ah i zapomniałąm wspomnieć że nierybnej Isthar , po pierwszym spróbowaniu łososia w innej postaci niż wędzonej - zakochało się w tejże rybie i będzie teraz ją często katować

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 603 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 12289
Dzisiaj trochę syfu w misce niestety , wpadła 1/4 kostki czekolady chciałam tylko spróbować , bo TŻ kupił wyrąbiste nadzienie no i chyba o trochę więcej łososia było , źle obliczyłam.

Adnotacja : miał dzisiaj wejść 3ci obwód ale wprowadzę go dopiero za tydzień bo z techniką leżę i kwiczę muszę nauczyć się dobrze przysiadu i całej reszty więc odpuszczę 3ci obw .
Dołożyłam ciężary i szczerze to w przysiadzie pociągnęłabym więcej (myślę że 22kg byłoby ok) ale boję się że wtedy technikę spyeprzę :/

trening A , 3ci tydzień 2obwody , obciążenia liczone z gryfami
1) Wznosy nóg z leżenia 15x , 15x
2) Wspięcia na palce obunóż 15x 17kg , 15x 17kg
3) Przysiady klasyczne z sztangą 15x 17kg , 15x 17kg
4) wejście na ławkę z hantlami 15x 2*4,5kg , 15x 2*4,5kg
5) supermany 15x , 15x
6) Pompki klasyczne max powtórzeń 6x , 4x (pół)
7) Podciąganie obciążenia wzdłuż tułowia, oburącz 15x 12kg , 15x 12kg
8) Pompki w podporze tyłem 6x , 4x

Ad.:
2) mogę więcej ale bym potrzebowała chwilki przerwy żeby włożyć obciążenie na gryf. Dorzucić?
3) zniżam mniej więcej do kąta 95 stopni (TŻ tak wywnioskował)
4) słabsza noga poprawiła się znacznie i nawet pociągnęła 3x większe obciążenie niż wcześniej ^^
8) jednak źle robiłam ciężkie dziadostwo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 603 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 12289
.

Zmieniony przez - Isthar w dniu 2014-04-07 22:11:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
Dlaczego nie wykonasz?

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 603 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 12289
a wykasowałam poprzednią wypowiedź bo uznałam że jest bez sensu :P

Nie zrobię pełnego przysiadu bo nawet bez obciążenia nie dam rady , zejdę do tych 90* maks , bo jak schodzę niżej to jeżeli nie oderwę stóp od podłoża to lecę do tyłu... Albo pochylam sie okropnie do przodu kładąc na uda żeby nie upaść... No próbowałam tyle razy i choćby nie wiem co lecę do tyłu od razu ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
+ praca domowa do wykonywania codziennie:




Zmieniony przez - Ruda_29 w dniu 2014-04-07 22:22:39

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Problem

Następny temat

REDUKCJA BLONDYNY

WHEY premium