SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pytania

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1198

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 25 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 60
Mam kilka pytań
1. Będę niedługo kupował ławeczkę+sztanga+hantle ale na razie sprzętu nie mam, na siłke też dosyć daleko więc chce zrobić w domu od pasa w górę, nogi mam w miarę dobre, często biegałem, grałem w nogę, dobry czas w bieganiu.
2. Czy do dobrej klaty, bicka trzeba mi jakaś dieta czy wystarczy ograniczyć to co jem + jakieś białka?(jem często produkty z białkiem ale też tłuste czasem)
3. Pompki pójdą mi na klate, ale czy na biceps też?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2340 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20535
dawid34312
W prawdzie w jakimś stopniu bicek pracuje przy pompkach





raczej triceps.


pmns
Rozumiem, postaram się utrzymać dietę. Hantle zamówię w poniedziałek i tu dwa pytania. Co takimi hantlami będę mógł ćwiczyć? bica tylko czy jeszcze coś. Czy do ćwiczenia bica starczą po 5kg na rękę czy więcej ciężaru kupić? Sztangę kupię w dalszym czasie razem z ławeczką


Nie musisz jakoś rygorystycznie trzymać diety, wystarczy byś doczytał jak się odżywiać itp.


Z porządnymi hantalmi ( czyt. z odpowiednim obciążeniem do nich ), możesz zrobić całe ciało, nie tylko biceps. Ale.. 5 kg? Żartujesz sobie? Może od razu kup takie różowe, co?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 165 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5528
Punkt 1: to nie jest pytanie. Punkt 2: Do dobrej klaty i bica potrzebna dieta. Nie wiadomo co jesz. Punkt 3: idą na klatę i triceps a na biceps tak samo jak na łydy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
Ćwiczy się całe ciało. Na te wakacje to już się za późno obudziłeś i nie zrobisz sobie zestawu dyskotekowego klata, biceps, brzuch. Jak chcesz się zabrać za ćwiczenia, zrób to porządnie, albo zupełnie odpuść.

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 19 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 137
jak biegasz to nogi masz tylko wyrzezbione, wyobraź się za rok treningu tylko górnych partii ciała.
Może ktoś sądzi inaczej?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2340 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20535
kolego wyżej co dokładnie chciałeś przekazać?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 25 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 60
Ok będę kupował hantle, co będę mógł wyćwiczyć takimi hantlami ? Poniedziałek - biceps Wtorek - biegam Środa - Klata, triceps, czwartek nic, piątek biceps sobota nogi,brzuch Może być tak? na biceps hantle, na triceps pompki z wąsko ustawionymi rękami, klata pompki z szerokim rozstawieniem rąk(ukos, np nogi na krześle) brzuch a6w(czy jakoś tak) + brzuszki? Nogi - bieganie + przysiady. Starczy? a i czy mogę nie utrzymywać się diety ale jeść więcej białka, węglowodanów a mniej tłustego czy bez diety nie da rady?(nie chce jakiejś wielkiej rzeźby, ale na początek wystarczy mi siły więcej, żeby ciało jakoś wyglądało) Jak więcej poćwiczę to będę się starał z całych sił trzymać dietę. Mam 170cm, warze 65+/- kg. Tydzień jadłem dużo posiłków z dużą ilością białka itd. (dużo ryżu, piersi z kurczaka/indyka, tuńczyki czy inne ryby,płatki owsiane itd)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 452 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5505
Dieta to bardzo ważna rzecz, na jej temat masz dużo wyjaśnione w podwieszonych tematach. Masz tam podane przykładowe posiłki i całą resztę. Możesz zacząć od podwieszonego treningu FBW dla początkujących, warto było by się zaopatrzyć w drążek. Poczytaj to https://www.sfd.pl/NAJCZĘŚCIEJ_ZADAWANE_PYTANIA-t755553.html są tam informacje o diecie, przykłady treningów i cała reszta, która ci się przyda.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 25 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 60
Pytałem czy bez diety da radę, wiem że to bardzo ważna rzecz ale po prostu nie dam rady jej utrzymać.(Wakacje - idę do roboty i nie zawszę będę w domu żeby móc Sb coś ugotować według diety.)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
Idziesz do pracy? To takie słodkie...

Ja robię od poniedziałku do piątku. Poza domem 10h, a dietę trzymam jak nigdy. Kwestia chęci i tyle. A Ty po prostu walisz wymówki.

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2340 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20535
Jw.

Ja co prawda co drugi dzień 12h, ale także pakuję żarło do pojemników i wio - micha jest

I może nie mam tak ciężkiej fizycznie pracy jak Venc, ale też padnięty jestem jak wracam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 452 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5505
https://www.sfd.pl/[ART]_CO_JEŚĆ_GDY_JESTEŚMY_W_SZKOLE/PRACY__strona_1_i_20-t525889.html  Proszę kupujesz pojemniczek pakujesz to co ci jest potrzebne i w trakcie przerwy, czy w tedy kiedy możesz wcinasz.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

FBW + Trening brzucha

Następny temat

Trening na szybkość

WHEY premium