SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Poranne ablucje, czyli akcja CZTERDZIESTKA

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 48972

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 71 Wiek 49 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2278
a czy mogę jakoś wytyczne otrzymać ?????? na start
co do łososi, to zakupiłam świeżego co by na grillu robić i ... niestety dowiedziałam się ze to z polskiej hodowli, więc ten na pewno krewetek nie jadł i wartościowy nie jest
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 348 Wiek 1 rok Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5332
obliques,
aktualnie to jestem rekonwalescentka (siniaki już żółto-zielone), od 22 maja do 3 czerwca jestem za granicą i dostęp do netu ograniczony, pytanie: czy można zacząć w czerwcu czy czekać na następną edycję?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
zacznij juz teraz dieta itd, a pozniej wakacje i w czerwcu ciag dlaszy i tak teraz czas nas goni przeciez mozesz sobei przedłużyć ile chce , zaleta tego okresu jest dostep nieograniczony do świeżych warzyw i owocow, ale niestety wakacje nie sprzyjają ciągłości.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Szen wytyczne wysylam na priv.
Przy okazji , dziweczyny bede starala sie pomoc tylko tym ktore prowadza systematycznie wypiski
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Szen tego si enei da wyslac na priv u ciebie bo masz za mlo postow na forum, pisz do nie [email protected]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 6363 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 140149
Czy tu można troszkę pospamować?

Tak mi się skojarzyło to co napisała ziuta, czyli mój niedawny awatar, efekt redukcyjnego odmładzania oraz Wasza akcja zayebistych Czterdziestek, że mi z tej kompilacji wyszła Kinga Preis
Uwielbiam ją w każdej możliwej postaci i gabarytach, ale aktualnie wygląda po prostu kwitnąco. I prawda, ubywające kilogramy redukują też wiek
KP - rocznik 1971





Zdaje się, że czterdziestka to jej czas. Wygląda piękniej niż za trzydziestki i w końcu upomniało się o nią kino.
Nie mogę się na nią napatrzeć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Wiek 55 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 310
Hej dziewczyny
Dzięki za informacje o rybach. Koktajl z jagodami kamczackimi wyszedł super
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 9908 Wiek 51 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 178038
Mam nadzieję, że mimo, że jestem nowa na forum przyjmiecie mnie do grona 40 - latek. Temat założony i zgłaszam się:
https://www.sfd.pl/Kokosik..._akcja_40_stka-t858267.html

Zmieniony przez - Kokosik w dniu 2012-05-08 22:22:06
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
laski w temcie wytycznych dla normlanej diety bedzieie mialy je rozne wiec nie kopiujcie tak z automatu od siebie założeń szczegółowych
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1189 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 13096
Dopiero doczytałam, ze jestescie na 5-dniowce
Poprosze o wytyczne dietowe co do tych 5 dni. Pewnie zaczne dopiero od poniedzialku bo spozniona ogolnie jestem ale moze dogonie Was z uplywem czasu
Dziekuje z gory
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

trening 6 x wtygodniu po 2h dieta niskowęglowodanowa a brak efektów...

Następny temat

Wybicie dziewczynie z głowy kupna VENOMA !

WHEY premium