SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Poranne ablucje, czyli akcja CZTERDZIESTKA

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 48564

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1189 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 13096
Kaszmirko to jest nas juz dwie poszukujace

A ja tam lubie mniszka w salatce i naparze Salatka posypana rozerwanymi kwiatkami nie dosc,ze kolorowa to smak miodowy kwiatow bezcenny, a mlode listki tez pyszne. Korzenie, kwiaty susze w zime bedzie jak znalazl Gdziesz czytalam, ze liscie tez dobre suszone ale jeszcze nie wyprobowalam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4263 Wiek 51 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 35910
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
A za tydzien nowa dieta, chociaz jak to ben akiba powiedzial "wszytsko juz bylo" . szczegoly dla udzielajacych sie 40stek na priv
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 5052 Wiek 52 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 81876
obliques
A za tydzien nowa dieta, chociaz jak to ben akiba powiedzial "wszytsko juz bylo" . szczegoly dla udzielajacych sie 40stek na priv


Nareszcie, mam nadizeję że da takie same efekty ja krybno-koktajlowa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1546 Wiek 49 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 31468
oooo bardzo jestem ciekawa

na ryneczku kupialm szparagi i tak sie zastanawiam czy je wliczamy do bilansu? Warzywa wprawdzie, ale rosna w ziemi
Kupilam tez to cos ze zdjecia. Niby jak krewetka, pisalo ze krab z morze polnocnego, ale male jak nie wiem co ( miska na zdjeciu do miska do mussli) wiecej obierania niz jedzenia

Czego nie możesz pokonać to powinnaś wykorzystać

http://www.sfd.pl/Kaszmir...__dalsza_droga-t898494.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
no dokladnie, ale za to skorobki si ena zupe nadaja, do wywaru z ryb
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1546 Wiek 49 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 31468
obli to moze bys przepisem rzucila na wykorzystanie tych skorupek. Chetnie cosik z nich ugotuje.

Czego nie możesz pokonać to powinnaś wykorzystać

http://www.sfd.pl/Kaszmir...__dalsza_droga-t898494.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
nic specjalneo po prostu jak wywar gotujesz z ryb na zuperybna to je rowniez dodaj, bez filozofii, zreszt anawet na nich mozna robic prosta zupe rybna i pozniej sobei kawalki ryby wrzucic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1189 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 13096
Kaszmirko ale wąsata ta miska
A ja nie moge przemoc sie do owocow morza Robilam juz podchody i porazka. Zle mi sie kojarza i kicha.

Ciekawe co Obli ma dla nas juz nie moge sie doczekac

Kobitki potrzebuje pomocy bo zacielo mi sie forum. Od tygodnia jak wchodze w dzienniki to otwiera mi ciagle na tej samej stronie. Dzienniki otwieraja mi sie z datami wstecznymi a nie na oststnich stronach. Co moge zrobic by to sie odblokowało?

Zmieniony przez - lunika w dniu 2012-05-28 09:28:57

Zmieniony przez - lunika w dniu 2012-05-28 09:32:36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
mi tez sie tak robi nie da sie nic zrobic
no mam poslizg ale sprobuje kazdej spisac co bedzie jadla w przyszlym tygodniu, tak by byl czs na zakupy
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

trening 6 x wtygodniu po 2h dieta niskowęglowodanowa a brak efektów...

Następny temat

Wybicie dziewczynie z głowy kupna VENOMA !

Wiecej