SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Poranne ablucje, czyli akcja CZTERDZIESTKA

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 48823

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 9908 Wiek 51 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 178038
Iza,
Pominę milczeniem fakt, że się tej wytrzymki boję ale mam pytania naturt technicznej:
Trening E – na czas
30x przysiad przedni
30x push press
30x thrusters
30x podciaganie (z podkokiem albo na sztandze najlepiej zacznij odnajtrudniejszego I przechodz do latwiejszego)
30x burpee
30x wskok na lawke

1) przy trusters zamienić sztange na sztangielki... chyba tak?
2) czy mogę zamienić podciąganie na podciąganie na specjalnej maszynie.... bo 30 razy ja nie doskoczę do bramy a sztanga na której robię podciągania jest ostatni zajęta non stop (panowie klatę ćwiczą na suwnicy)

Zmieniony przez - Kokosik w dniu 2012-06-14 09:47:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
tu ciezar do kazdego cwiczenia inny, nie spiesz sie nie ma do czego, dobierasz taki by wykonac tecnicznie poprawnie 12 powtorzen w ciagu , przerwy jak najkrótsze, lapiesz oddech pare sekund i ciagniesz dalej
Podciaganie jezeli nie masz rzeczywiscie mozliwosci podstawienia jakiegos podwyzszenia by moc byc na wyskokosci ze dotykasz palcami stop ziemi wiszac, to zamien na invert rows, tylko by byly one tez poprawne
zadnej maszyny nie uzywaj

To fajny trening masz do wykonania 30 pwtorzen i twoja sprawa jak podzielisz sobei przerwy, ale ciezar jak mowilam, max na 12 powtorzen


Zmieniony przez - obliques w dniu 2012-06-14 10:03:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 9908 Wiek 51 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 178038
obliques

To fajny trening masz do wykonania...


... nooo faaaaaaaaajny... taka lekka rzeź.... FAJNY
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
Kochane 40-stki, trza przygarnąć nową koleżankę Pomożecie? https://www.sfd.pl/pomoc_w_diecie_i_cwiczeniach-t865907.html?pow=tak&userid=396113#post6 

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 9908 Wiek 51 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 178038
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
no?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 9908 Wiek 51 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 178038
oj szybki enter

...to ze czlowiek sie schleje czasami nie oznacza ze trzeba te kalorie dodac, po prwadzie procesy zwiazane z trawieniem alko sa duzo bardziej skomplikowane i nie przenosza sie bezposrednio na kalorie, ale faktem jest ze alko blokuje chudniecie

Ta Twoja wypowiedź mnie zaintrygowała i masz może link do pocztyania (polski, angielski... te dwa języki wyczerpują moje zdolności językowe)

Zmieniony przez - Kokosik w dniu 2012-06-18 13:21:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
organizm ludzki nie ma umiejetnosci gromadzenia alkoholu jak to robi np z weglowodanami, poniewaz alko musi byc szybko usuniety z organizmu poniewaz to trucizna, jego oksydacja staje sie priorytetowa wiec wszytskie inne skladniki musza poczekac, slowem gdy watroba przerabia alko wszytsko inne nie jest ruszane ,, slowe chwilowy przestoj w spalaniu tluszczu
Alkohol odwadnia, slowem wyplukuje mikroelementy, ogranicza hamuje produkcje hormonow anabolicznych
wiec generalnie jak wypijesz lampke wina to nawet jakies tam prozdrowotne wlasciwosci sa, ale jak sie schlejesz to masz dzien diety do tylu i pod wzgledem kalorycznym i pod wzgledem niespalanie tluszczu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 9908 Wiek 51 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 178038
ja mam tak, że albo jem albo piję... i by się zgadzało - wątroba mówi albo jedno albo drugie
sobotnia wódka nocna pomeczowa, pita z Rosjanami mi się czkawką odbija do dzisiaj... ble...
ale wyjście jest banalne - ino wino:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1069 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 25791
hello jak czytam o wódce to mi się bleeeee robi, wogóle cos mi sie w głowie poprzestawiało blisko 2 m-ce alkoholu nie tknęłam. W sobotę na impre z oglądaniem meczu poszłam z 1,5l wody niegazowanej. Mój małżonek wszystkim opowiadał ze na imprach mogę tylko lekko gazowaną bo po gazowanej mi odp*****la Bawiłam się przednio pomimo wyniku
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

trening 6 x wtygodniu po 2h dieta niskowęglowodanowa a brak efektów...

Następny temat

Wybicie dziewczynie z głowy kupna VENOMA !

WHEY premium