SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Poranne ablucje, czyli akcja CZTERDZIESTKA

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 48963

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1189 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 13096
Dzis po zjedzeniu makreli wedzonej z salata i oliwa mam zawroty glowy. Dzis jest 5 dzien tej diety. Czy to mozliwe, ze brak wegli to powoduje.
Jak mi nie przejdzie za godzine to chyba zjem kawalek chleba.
Czy ktos tez tak mial z zawrotami?

Zmieniony przez - lunika w dniu 2012-05-15 10:11:48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
Ja tak miałam podczas odwadniania (czyli też bez ww). Zjedz jakieś warzywko

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3023 Wiek 111 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 89758
Też tak miałam. Może raczej owoc zjedz a nie chleb.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1069 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 25791
a tak nie mam a już 8 dzień, ale miałam tak jak w ciąży byłam żartowałam. Osobiście mam już z leksza dosyć tych ryb, wątróbkę bym zjadła albo karkóweczkę z grilla
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1546 Wiek 49 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 31468
czastka a jak dlugo zostajesz na rybkach?

Czego nie możesz pokonać to powinnaś wykorzystać

http://www.sfd.pl/Kaszmir...__dalsza_droga-t898494.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1069 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 25791
14 dni dziś mija ósmy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1189 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 13096
Jestem w pracy i nie mam owocka ale wypilam wapno musujace slodkie i juz ciut lepiej.

Oj laska w ciazy niu niu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Wiek 65 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1374
cześć dziewczyny, jestem co prawda dopiero drugi dzień na "rybach +" i przyznam sie szczerze, ze koktajl poranny wypity około 7:30 rano trzyma mnie do 13, nie mam wcale uczucia głodu w zwiazku z czym nie mam kiedy zjeśc dobroczynnych ryb, wczoraj zjadłam 2,5 śledzia marynowanego i wiecej nie mogłam, po sałacie zielonej (3 liscie) i całe avocado i mały ogóreczek + szczypiorek i czosnek, sok z cytryny i oliwa zjedzonej o 18 czułam sie pekata do wieczora , z trudem wypiłam wieczorny koktajl, moze za jakis czas watroba lepiej bedzie trawić tłuszcz i uczucie sytości minie ?, skończył mi sie karnet na siłownie, więc kompletuje cięzarki aby ćwiczyc z piłką w domu, póki co to oprócz porannych damskich pompek biegam tylko po schodach, a mam w domu 4 pietra i na każdym coś innego, ale za to dzisiejszy koktajl smakował mi bardzo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 401 Wiek 49 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7414
Obli czy w związku z tym,że nie za bardzo mogę ćwiczyć na siłowni i mam ten nieszczęsny rozstęp kresy białej-mogę dołączyć?(jakieś ograniczenia odnośnie ćwiczeń)No i pozostaje problem kawy...bez niej nijak nie dam rady funkcjonowac da się?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1546 Wiek 49 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 31468
dziewczyny szukam pomyslu na jeżyki - mam w treningu ale nie moge znalesc jak sie je robi -- bede wdzieczna za jakies namiary

Czego nie możesz pokonać to powinnaś wykorzystać

http://www.sfd.pl/Kaszmir...__dalsza_droga-t898494.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

trening 6 x wtygodniu po 2h dieta niskowęglowodanowa a brak efektów...

Następny temat

Wybicie dziewczynie z głowy kupna VENOMA !

WHEY premium