SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Poranne ablucje, czyli akcja CZTERDZIESTKA

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 48987

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4263 Wiek 51 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 35910
Ziutka ty szukaj przepisów odpowiednich, dasz radę!
Zawsze możesz w formie pasztetowej albo jakiegoś innego miksu pasztetopodobnego....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
jakie proponujesz zrodlo wit A u siebie? syntetyczne nie wchodzi w rachube To zalecenie ma na celu uzupełnienie brakow tej witaminy. W tranie uzupelnisz ale ; uwaga, musisz pic cala lyzke normalna do zupy dziennie, na tabletkach zbankrutujesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 924 Wiek 49 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15047
nie wierze, ze trafiłam w takim momencie

jestem przed 40 i chętnie wezmę udział
w zasadzie weszłam tutaj z zamiarem założenia dziennika, a trafiłam na coś idealnego dla mnie...
nie mam aktualnie swojego wątku, ale 2 lata redukowałam się tutaj z całkiem pozytywnym wynikiem
mam nadzieję, że obli mnie pamięta

aktualnie nie ma dramatu, ale chętnie "oddam się" w ręce eksperta
czy mogę założyć już dziennik i zacząć od jutra?

jeśli chodzi o założenia diety to mi jak najbardziej pasują
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1631 Wiek 23 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 61355
No np marchew, niby ma tyle samo wit A, circa 17000 IU.
I jeszcze mamy drzewo loquatsów w ogrodzie co właśnie dojrzewają, a w 100g jest 1.5 g fruktozy i 1500 IU wit A. To co prawda 10 razy mniej ale mogę ich zjeść 10 razy więcej

Fela jak dla mnie już cyc indyczy to odraza i wolałabym na tym poprzestać.

A tran no kurde spróbuję czy wejdzie

Bo reszta założeń to fajna jest, tylko nic do wyciskania soków nie mam ale i tak chciałam kupić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1546 Wiek 49 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 31468
fajnie ze nas coraz wiecej bedzie sie z kim dzielic wrazeniami

a ja juz myslalam ze dzis wieczorem po oczyszczaniu watroby schowam gdzies gleboko sokowirowke a tu Zonk . Dobrze ze teraz wieksza dostepnosc swiezyc warzyw bo w lutym picie sokow warzywnych to masakra byla.

Obli czyli tranu mamy pic lyzke stolowa dziennie?

ja na czas akcji planuje w miare mozliwosci przejsc na kosmetyki bez konserwanow, barwnikow itd. Jedynie tylko 2x tygodniu rozgrzewajacy balsam Eveline pod gacie neoprenowe. Nawet zakupilam orzechy piorace, ale przeczytalam w necie tak rozbierzne opinie ze sama nie wiem czy cosik mi wypiora

Czego nie możesz pokonać to powinnaś wykorzystać

http://www.sfd.pl/Kaszmir...__dalsza_droga-t898494.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
beta karoten to nie wit a nam potrzeba wit A a nie barwnika do jajek

Ember witaj no pewnie straszko.

tez dolaczam
https://www.sfd.pl/Wyjście_z_zapuszczenia_w/g_Moderatora-t855771.html



Zmieniony przez - obliques w dniu 2012-04-28 18:20:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 924 Wiek 49 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15047


jutro rano zrobię aktualne zdjęcia, zmierzę się i przygotuję pierwszy post w moim nowym dzienniku
będę miała tylko mały problem z sokiem ze świeżych owoców, bo nie mam sokowirówki... chcę kupić, ale pewnie zajmie mi to tydzień, może dwa, ale mam nadzieję, że to małe niedociągnięcie da się jakoś wkręcić w dietę :)

i super Obli, że też dołączyłaś do nas
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1631 Wiek 23 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 61355
No fakt, nie to samo

A na wit D z tranu miałam jeszcze ciekawszą alternatywę - leżenie bykiem na plaży
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
no w lecie na pewno kuszaca
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 348 Wiek 1 rok Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5332
trochę jestem "potłuczona" po gwałtownym hamowaniu autobusu i jeszcze z tydzień potrwa rekonwalescencja, będę zaglądać i kibicować wszystkim ... jeżeli będzie następna edycja i nie będzie górnej granicy wieku to z przyjemnością wezmę udział :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

trening 6 x wtygodniu po 2h dieta niskowęglowodanowa a brak efektów...

Następny temat

Wybicie dziewczynie z głowy kupna VENOMA !

WHEY premium