SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pompki vs. Przysiady

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 24369

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4723 Napisanych postów 10989 Wiek 51 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 552700
drazekm
_Szajba_
drazekm
Viki
Tsu
Ty to możesz poszaleć i w przysiadach i w pompkach Jak widać panowie już się boją i o osobne kategorie proszą

Viki nie uogólniaj pojedynczego przypadku na wszystkich :)



Zacznij robić przysiady to inaczej spojrzysz na propozycję podziału na kategorie


Nie rozkminiam propozycji podziału z dwóch powodów, nie ja wymyśliłem konkurs i bez względu czy z podziałem czy bez i tak oddał bym przysiady walkowerem ale świat mi się od tego nie zawali :), więc robię pompki w których się pewniej czuję chociaż też liczę się z przegraną.
Jak pisałem wyżej robię to dla siebie a konkurs wykorzystuje do motywacji.



Widziałeś żebym ja coś rozkminiał?
Spróbuję to co napisałem zinterpretować w prostych słowach, może łatwiej będzie pojąć sens mojej wypowiedzi.

Otóż, proponując podział na kategorie wedle płci, chciałem wyrazić uznanie dla Tsu. I nic ponad to.
Wydawało mi się ze przekaz był jasny. Następnym razem zamiast cokolwiek pisać, narysuję komiks z objaśnieniami.


Viki
Szajba niestety przysiadów ze sztangą nie mogę robić. A Tsu póki co jest jedyną kobietą, więc musiałaby sama ze sobą rywalizować


Viki, nie do Ciebie byłą skierowana propozycja przysiadów
1

When you have to shoot...Shoot! Don't talk
Strava - https://www.strava.com/athletes/11696370

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Szajba to że Tsu zrobiła dobry wynik wiem sam, kiedyś robiłem przysiady i nie musisz tłumaczyć mi tego nawet rysunkami :), tak samo jest lepsza od Ciebie i innych w pompkach i to też wiesz bez rysowania,



Dziewczyna daje radę bez podziału na płcie a Wycwiel zresztą już na taki podział się zgodził.
Jak już pisałem wcześniej nie zawstydza mnie że przegram z dziewczyną dlatego jest mi obojętne czy będzie podział.
Z resztą napiszę tak, w potyczkach słownych z Tobą nie wygram więc może skończmy na tym a skupmy się na filmikach do konkursu


Zmieniony przez - drazekm w dniu 2019-07-12 09:00:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7295 Napisanych postów 12491 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87758
Kolejna fajna próba pompek 48powt. ale zaliczamy do wyzwania 47powt.
Ostatnie powt. nie miało zatrzymania na wyproście( za szybko nastąpiło podparcie kolanem ) to tak jak by w przysiadach przy wstawaniu nastąpiło odłożenie sztangi na stojaki bez zatrzymania w wyproście.

Pompki tricepsowe - 47powt. ( drazekm ) vs. przysiady z 1/2CC - 0 powt.
pompki na poręczach - 22 powt. ( wycwiel ) vs. przysiady z CC - 16 powt. ( Tsu )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2096 Napisanych postów 2464 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 29237
I ja nie próżnowałam dziś niestety trening WW ucierpiał po dipach i nie do końca poszedł zgodnie z planem..





...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4723 Napisanych postów 10989 Wiek 51 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 552700
drazekm

Jak już pisałem wcześniej nie zawstydza mnie że przegram z dziewczyną dlatego jest mi obojętne czy będzie podział.
Z resztą napiszę tak, w potyczkach słownych z Tobą nie wygram więc może skończmy na tym a skupmy się na filmikach do konkursu


Nie mam siły na kopanie się z ... Tobą.
Przegrałem kilka razy i z Tsu i z Viki i z innymi kobietami również i nigdy nie miałem z tym problemu, co więcej, przegrałbym z chęcią jeszcze kilka razy.
Tyle w temacie
1

When you have to shoot...Shoot! Don't talk
Strava - https://www.strava.com/athletes/11696370

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Tsu84
I ja nie próżnowałam dziś niestety trening WW ucierpiał po dipach i nie do końca poszedł zgodnie z planem..


Od strony technicznej oceni Wycwiel
Co do ilości chyba były 33 przysiady ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2096 Napisanych postów 2464 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 29237
drazekm

Od strony technicznej oceni Wycwiel
Co do ilości chyba były 33 przysiady ?

Fakt, już poprawiłam jak robiłam, policzyłam 35, ale zwykle liczenie w trakcie próby mi kiepsko idzie.. w każdym razie w przysiadach jeszcze zapas jest, ale w dipach na tą chwilę to by było na tyle..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7295 Napisanych postów 12491 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87758
Oj Tsu to nas zapędzi do ostrej tyry
Dobrze ,bardzo dobrze ,celująco
Aż szkoda nie umieścić pompek na poręczach w wykonaniu Tsu w tabelce co prawda przy remisie liczy się zwykle wynik uzyskany wcześniej ale panie mają u nas pierwszeństwo póki co

Pompki na poręczach -22powt ( Tsu 84) vs. przysiady z CC - 33powt. ( Tsu 84)
pompki tricepsowe - 47powt ( drazekm ) vs. przysiady z 1/2 CC - 0powt.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12970 Napisanych postów 20730 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607780
Jeszcze chwila i wszystkie rekordy będą należały do Tsu
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Głosowanie czerwiec Krata Na Lato 2019 - zdjęcia do głosowania

Następny temat

DT Opiate - redukcja

WHEY premium