SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pompki vs. Przysiady

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 24337

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7287 Napisanych postów 12489 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87749
fanss dobrze policzyłeś to oczywiście taka moja propozycja.
A co do wyboru zostawił bym jak kto chce może próbować i na max i wielokrotne liczy się to gdzie uzyska więcej punktów albo od razu decyzja że liczy się łączna ilość punktów z max. i wielokrotności.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2096 Napisanych postów 2464 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 29237
No dobra, ale np. w WL z cc, mimo iż obiektywnie wynik mam całkiem niezły, to z facetami szansę raczej marne. W SQ z cc mogę spróbować wielokrotności, bo wykrece lepszy wynik, niż w kg ponad cc. Wyjdzie jakoś 70/40pkt. W MC to nie mam pojęcia ile zrobię na wielokrotność, ale w kg niewiele ponad 100 kg, czyli znów 40-50 pkt. Tak, że nie mam pojęcia Czołgu, jaki mi ten przelicznik wymajstrujesz, żeby szanse były wyrównane.. ale póki co marnie to widzę A z kobietami to nie mam w 1/2 cc co startować, chyba, że mi Wycwiel jakieś terminatorki wynajdzie..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2001 Napisanych postów 2999 Wiek 43 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 78076
Na Ciebie Tsu to nie ma innej rady jak dać albo zabrać ze 25% w zależności czy z nami czy z siostrami chcesz rywalizować
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2096 Napisanych postów 2464 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 29237
Ja chyba wolę jednak z facetami być w ogonie, niż z laskami na czele, lepsze widoki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1768 Napisanych postów 4335 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1261544
Tsu84
Ja chyba wolę jednak z facetami być w ogonie, niż z laskami na czele, lepsze widoki


To się módl, żebym nie był przed Tobą bo wszystko zasłonię a i widoki nieciekawe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2096 Napisanych postów 2464 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 29237
Ty się martw Czołgu, żebyś nie musiał tyłów Fanssa oglądać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7287 Napisanych postów 12489 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87749
ruski Ty na pewno wiesz kto to jest Tsu ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1768 Napisanych postów 4335 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1261544
Wiem ale sama napisała, coś o tym, że będzie w ogonie. Ja też się tam mogę znaleźć i jej wszsytko zasłonić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2001 Napisanych postów 2999 Wiek 43 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 78076
To co, sytuacja się nam powoli klaruje. Nawet plan rezerwowy mamy - jak rywalizacja zdechnie tym sposobem, to matematyka czołga będzie grać pierwsze skrzypce w kolejnym miesiącu.
Wycwiel elegancko wytłumaczył zasady we, także regulamin będzie formalnością. Jeżeli chodzi 1rm to też prosty jak budowa cepa, jedyną kwestią która może przysporzyć problemów w sędziowaniu, to zatrzymanie na klacie w wl. Jak nikogo nie ma z boku żeby ryknął komendę to różnie być może. Tu bym sugerował bez zatrzymania, dotknąć i góra.

To jak, piszemy coś jutro, żeby od poniedziałku ruszyć?

Jeszcze sędziowie i ew odwołania i jedziemy


Zmieniony przez - fanss w dniu 2019-10-05 20:32:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1768 Napisanych postów 4335 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1261544
tak jest. Daj tylko znać kiedy pierwsze finały. Czy z końcem miesiąca czy z końcem roku bo muszę to z treneiro obgadać.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Głosowanie czerwiec Krata Na Lato 2019 - zdjęcia do głosowania

Następny temat

DT Opiate - redukcja

WHEY premium