SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pompki vs. Przysiady

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 24474

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2096 Napisanych postów 2464 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 29237
Paatik

Sprawdze sobie te 20 s dzisiaj - mi się wydaje za krótko, zebym sobie plecy poprawiła. Ale moze z 30 kg to nie bede musiała za wiele poprawiać. Zawieszam marudzenie do popołudnia:)

To nie na poprawianie pleców, a na wyrównanie oddechu i uwierz, przyda się, ale obowiązkowe przecież nie jest.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12194 Napisanych postów 22036 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627607
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2001 Napisanych postów 2999 Wiek 43 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 78076
Niech i tak będzie siostro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12974 Napisanych postów 20733 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607825
Jawor50
Zaraz będzie regulamin i obostrzenia większe niż podczas np Mistrzostw Świata
Ma być ,łatwo ,przyjemnie dla zabawy ,dla zabawy ,dla zabawy


O to to!
Już jeden konkurs jest gdzie niby dla zabawy i wszystko wolno, a w praktyce nic nie wolno i marne szanse żeby zaliczyć

Dobra a teraz tak w skrócie to na czym ta zabawa polega? Bo póki co przeczytałam kilka wersji regulaminów i kilkanaście stron wątku i... nic nie ograniam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7299 Napisanych postów 12495 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87769
Oj Vikuś na zdobyciu jak największej ilości punktów czy to w wyciskaniu , przysiadach czy martwym ciągu i otrzymania tytułu FIFARFA tej że dyscypliny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12974 Napisanych postów 20733 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607825
Wycwiel tyle to wiem. Pytanie jak to zrobić
Mam do wyboru albo max na jedno powtórzenie albo jak najwięcej powtórzeń z? CC czy 1/2 CC? W każdym boju czy to zależy? Bo tak czytam i czytam, że w WL to tak, ale w przysiadach inaczej i już się zgubiłam

Niech mi ktoś napisze prosto - np. bierzesz 1/2cc i machasz ciągi tak długo jak dasz radę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2001 Napisanych postów 2999 Wiek 43 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 78076
Viki
Wycwiel tyle to wiem. Pytanie jak to zrobić
Mam do wyboru albo max na jedno powtórzenie albo jak najwięcej powtórzeń z? CC czy 1/2 CC? W każdym boju czy to zależy? Bo tak czytam i czytam, że w WL to tak, ale w przysiadach inaczej i już się zgubiłam

Niech mi ktoś napisze prosto - np. bierzesz 1/2cc i machasz ciągi tak długo jak dasz radę


Bardzo dobrze zrozumiałaś.
Sama decydujesz w której konkurencji (czy we wszystkich) startujesz. I czy (w twoim przypadku) 1/2CC na wielokrotnie czy max na 1rm. A pkt to 1 za każde prawidłowe powtórzenie w każdym ćwiczeniu, jak zdecydujesz się grać w drużynie siłaczy małą ciupinke inaczej liczymy pkt:
W wl 1pkt za każdy kilogram powyżej CC
W przysiadach 1pkt za za każdy 1.25kg powyżej CC
W mc 1pkt za każde 2.5kg powyżej MC

That's it. Simplesssss
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7299 Napisanych postów 12495 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87769
Viki nie wiem co kierownik produkcji fanss postanowi czy na wynik końcowy składają się punkty z 1max.powtórzenia i punkty z powtórzeń wielokrotnych (taka jak gdyby wszechstronność ) czy tylko z max. lub wielokrotnego (taka jak gdyby specjalizacja ) .

O juz wiemy ta druga wersja


Zmieniony przez - wycwiel w dniu 2019-10-06 11:36:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2096 Napisanych postów 2464 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 29237
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2001 Napisanych postów 2999 Wiek 43 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 78076
Siła vs wytrzymałość

Nic nie stoi na przeszkodzie, spróbować swoich sił w obydwu przypadkach, jak znajdzie się dość zawodników zrobimy dodatkowa klasyfikacje open. Jednak grunt to siła vs wytrzymałość ( no i żeby dzida furczała, ale to osobny temat)

Zabieram się do pisania.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Głosowanie czerwiec Krata Na Lato 2019 - zdjęcia do głosowania

Następny temat

DT Opiate - redukcja

WHEY premium