SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pompki vs. Przysiady

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 24593

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12218 Napisanych postów 22074 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627826
Albo ja taka blondynka jestem, albo Wy tak kombinujecie. Nadal nie kumam - jak juz się zdecydujecie co i jak to proszę o czytelne info co robić? Motywacji do MC i WL mi trzeba, ale chyba nie takiej jaką aktualna odyseja proponuje. A być w klasyfikacji pod Bziu i Viki to w ogóle mi nie przeszkadza.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2634 Napisanych postów 6701 Wiek 49 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 133421
ja tam dalej nie kumam siłaczafafrkawarszawiaka
ale jestem za
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1768 Napisanych postów 4335 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1261544
Paatik
Albo ja taka blondynka jestem, albo Wy tak kombinujecie. Nadal nie kumam - jak juz się zdecydujecie co i jak to proszę o czytelne info co robić? Motywacji do MC i WL mi trzeba, ale chyba nie takiej jaką aktualna odyseja proponuje. A być w klasyfikacji pod Bziu i Viki to w ogóle mi nie przeszkadza.


Kombinujemy bo nie wiemy jak przyrównać siłę do wytrzymałości A ten mój sposób po prostu pokaże jaka jest zależność pomiędzy najlepszymi osobami w jednym i w drugim.
Jeśli była by wystarczająca ilość osób to można by w ten sam sposób porównać facetów i kobiety. Ale wtedy to już na pewno musiałaby być mediana, żeby fenomen Tsu ogarnąć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12218 Napisanych postów 22074 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627826
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2096 Napisanych postów 2464 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 29237
Pomysł Czołga ciekawy, oczywiście nie mam pojęcia, co to mediana, ale jak mnie ogarnie, to jestem za
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Widzę że Ruski i Wycwiel to ogarną, zdaje się na Was i nawet nie muszę na razie rozumieć pewnie wyjdzie w praniu przy pierwszych filmach
Jak się dogadacie zakładajcie temat i wtajemniczcie Kabo aby ogarnął tabele exela i odpowiedni algorytm do przeliczania.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7303 Napisanych postów 12498 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87777
Ja pierdziele ruski czy Ty przypadkiem nie zbierasz materiału do doktoratu

Nie znam tutejszych mozliwości w martwym i przysiadach ale wydaje mi się że będzie ok jak:
- wyciskanie 1pkt = 1kg ponad CC i 1 powt z CC
- przysiad 1pkt = 1,25kg ponad CC i 1 powt. z CC
- martwy 1pkt. = 2,5kg ponad CC i 1 powt. z CC ( dlatego 2,5kg bo tu obawiam się że chwyt nie wytrzyma przy wielokrotnym )
Weźcie sobie po przeliczajcie bo wydaje mi się że w ten sposób można nawet Tsu sklasyfikować jak by chciała z chłopami potargać .




Zmieniony przez - wycwiel w dniu 2019-10-05 15:09:28

Zmieniony przez - wycwiel w dniu 2019-10-05 15:12:09
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1768 Napisanych postów 4335 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1261544
Tsu84
Pomysł Czołga ciekawy, oczywiście nie mam pojęcia, co to mediana, ale jak mnie ogarnie, to jestem za


W sumie czysta mediana to jednak nie jest dobry pomysł w tym przypadku bo w praktyce by sie sprowadzilo do tego, ze decydowałby wynik trzeciej osoby. Czyli albo średnia albo jakaś średnia ważona lub z pierwiastków. Chodzi generalnie o to, żeby jeden fenomenalny wynik(zgadnijcie czyj ) nie wpływał bardzo na
średnią

wycwiel
Ja pierdziele ruski czy Ty przypadkiem nie zbierasz materiału do doktoratu

Nie znam tutejszych mozliwości w martwym i przysiadach ale wydaje mi się że będzie ok jak:
- wyciskanie 1pkt = 1kg ponad CC i 1 powt z CC
- przysiad 1pkt = 1,25kg ponad CC i 1 powt. z CC
- martwy 1pkt. = 2,5kg ponad CC i 1 powt. z CC ( dlatego 2,5kg bo tu obawiam się że chwyt nie wytrzyma przy wielokrotnym )
Weźcie sobie po przeliczajcie bo wydaje mi się że w ten sposób można nawet Tsu sklasyfikować jak by chciała z chłopami potargać .


Możliwe, że trafisz ale mozliwe też, że nie trafisz i jedna grupa będzie poza zasięgiem. Ewentualnie można zacząć z tymi przelicznikami i jeśli się nie sprawdzą to użyć mojego sposobu. Można też poprosić wszsytkich zainteresowanych żeby np teraz powpisywali w każdym ćwiczeniu i grupie ile by teoretycznie byli w stanie zdobyć punktów i na tej podstawie policzyć przeliczniki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2001 Napisanych postów 2999 Wiek 43 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 78076
Tępy umysł musi na przykładzie albo nic nie zrozumie
Wycwiel ver

CC =100kg

1rm

Bp 150 - 50pkt
Sq 200 - 80pkt
DL 200 - 40pkt

Tak?

Ps. Co z opcją wyboru? Decydujemy się raz na początku czy gramy w drużynie siły czy wytrzymałości i tyle, czy dodatkowa klasyfikacja jak ktoś na raz i na maksa dany bój chce spróbować?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7303 Napisanych postów 12498 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87777
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Głosowanie czerwiec Krata Na Lato 2019 - zdjęcia do głosowania

Następny temat

DT Opiate - redukcja

WHEY premium