SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Podsumowanie konkursu Przemiana Sylwetki

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5760

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4404 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 43173
Gratulacje!!! Iza ode mnie buziak w drugi policzek jesteś nieoceniona dziękuję za nagrodę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 5052 Wiek 53 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 81876
Gratulacje!!! Iza ode mnie buziak w czółko, bo na policzkach już miejsca nie ma I jeszcze raz bardzo dziękuję że mogłam uczestniczyć w konkursie i liczę że kiedyś ta sarenka ze mnie wyjdzie

Zmieniony przez - reziolki w dniu 2013-06-26 14:22:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Esther Zdobywczyni PP WBBF
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 4315 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 115601
Ogromne gratulacje dla każdej z osobna i wszystkich razem bo fajny zespół stworzyłyście a efekty są miodzio i nie tylko na zdjęciach ale i w głowie. I macie się chwalić sylwetką przez całe wakacje, obowiązkowo!

A dla Izy ukłon za pracę i wiedzę, piękna ta akcja i doskonale przemyślana
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1693 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 32707
OLBRZYMIE GRATULACJE DLA WSZYSTKICH UCZESTNICZEK ! Jesteście niesamowite!!!! Obli piękne podsumowanie (ja nie przewinęłam...przeczytałam od samego początku do końca _
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 3448 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31332
Ja też nie przewinęłam

Bardzo, bardzo mocno gratuluję wszystkim dziewczynom, każda włożyła ogromną pracę w trakcie całego konkursu. Wszystkie są wygranymi

Iza Ty jesteś miszczem jednak - potrafisz tak dopasować treningi/dietę, żeby pasowały praktycznie każdemu, czapki z głów

Aż mi się łezka wzruszenia pojawiła w trakcie czytania, zwłaszcza, że też miałam brać udział, ale widzę teraz, że wycofanie się było dobrym posunięciem, bo w mojej sytuacji nie dałabym rady wycisnąć tyle ile dziewczyny
Liczę, że za rok konkurs będzie w równie ciekawej formie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2292 Wiek 53 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 108610
Gratuluję wszystkim Laskom ukończenia konkursu, wspaniałych sylwetek i nagród . A Tobie Obli dzięki za fajne podsumowanie i głowę pełną pomysłów .

"Nigdy nie wmawiaj sobie, że nie dasz rady, bo wiara w siebie to połowa sukcesu".

Dziennik:
http://www.sfd.pl/[FIT]amadi__W_pogoni_za_zdrową_sylwetką_podsum/str.36,54_-t930827-s54.html

ART:
Dieta bez glutenu:
http://www.sfd.pl/Dieta_bez_glutenu__czyli_co_Ladies_powinna_wiedzieć.-t940054.html#post0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1116 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 29215
I jeszcze ja ;)

Gratulacje i moje ukłony dla wszystkich Uczestniczek Dałyście czadu Dziewczyny i wszystkie wygrałyście



Zmieniony przez - Arkona76 w dniu 2013-06-26 15:41:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 10166 Wiek 110 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 124582
Ja już napisałam, że niezmiernie fajnie się konkursowało z takimi zawodniczkami i pod takim dowództwem .
Szczerze to nawet przez myśl mi nie przeszła, podczas tego konkursu jakakolwiek nagroda dziękuję za upominek

Oczywiście gratulacje dla wszystkich dziewczyn za dotrwanie do wyników

Zmieniony przez - mika w dniu 2013-06-26 16:04:09

If you change nothing ... nothing will change!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
Serdecznie gratuluję wszystkim dziewczynom walczyłyście dzielnie, miło się czytało Wasze (niezaspamowane i przejrzyste) dzienniki. Oprócz zapartego tchu jak przy dobrym filmie można było się dużo dowiedzieć z Waszych dzienników. Niekoniecznie do naśladowania, bo wiadomo, że zalecenia były indywidualne, bądź szczególne z racji konkursowych warunków, ale chociażby do zrozumienia i poznania jak może się zmieniać ciało i psyche. Każda z Was jest inna, każda ma inną historię treningowo-dietową, staż, problemy i predyspozycje, ale wszystkie jesteście silne, pozytywnie uparte i twarde jak na babochłopki przystało

I ogromny ukłon w stronę Izy za prowadzenie takiego zespołu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 13783 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111973
Dziękuję bardzo! chociaż gdyby nie ty Iza to bym dalej się błąkała i stała w miejscu

what doesn't kill you makes you stronger.
▪█─────█▪

PODSUMOWANIE PRZEMIANA SYLWETKI 2013
http://www.sfd.pl/PODSUMOWANIE_PRZEMIANY_/_UNKNOVVN-t953320.html

PRZEMIANA SYLWETKI 2013
http://www.sfd.pl/Konkurs/UNKNOVVN-t933010.html

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta na budowę, nie redukcję

Następny temat

trzeba pakować!

WHEY premium