SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Podsumowanie konkursu Przemiana Sylwetki

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5767

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 200 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 12483
gratulacje dziewczyny - świetne przemiany
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1811 Wiek 111 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 28260
Gratulację dla wszystkich dziewczyn , że podołały i wytrzymały reżim na diecie i treningowy, ładne przemiany . Gratulację dla całej trójki , która wygrała. A tak sobie myślę że naszej obligues za to co zrobiła z krewetką to się należy dodatkowa nagroda specjalna :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 4025 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 49869
Gratulacjony

Iza, pokłony

I'm not beautiful like you. I'm beautiful like me.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11274 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38938
Gratuluję dziewczynom zarówno przetrwania jak i zwycięstw Obli gratuluję finezyjnej i szalonej strategii konkursu

Winners train, losers complain.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6400 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 46731
Ukłony dla konkursowiczek za mordercze treningi, reżim dietowy, systematykę i wytrwałość. Efekty mówią za siebie.

Obliques - przemiany są na pewno dla Ciebie najlepszą nagrodą.

I mówiłam już, że jest pięknie?

Stop boring me and think. It's the new sexy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Szacuny 94777 Napisanych postów 364779 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670070
gratki dziewczyny

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1489 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 35096
Moje gratulacje dla zwyciężczyń chociaż w sumie sama czuję się jakbym stała na podium. Lustro mówi samo za siebie Moje marzenia, co do uzyskania idealnej sylwetki się spełniły Obliques nigdy Ci tego nie zapomnę i nawet nie wiesz, jak bardzo jestem wdzięczna Jestem teraz superszczęśliwą Agnese

"Never let the odds keep you from doing what you know in your heart you were meant to do."

P.S. Cudownie być poza Ladies: czysta micha z czitem raz w tygodniu, jedzenia aż za dużo, przez większą część roku brak aero, indywidualna trenerka i forma psychiczna i fizyczna jest, a na wakacje będzie mega wypas

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1453 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29861
Gratulacje dziewczyny!

"Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."
_________________________________

W pogoni za mięśniami

Dziennik 2013:
http://www.sfd.pl/olinkaz93_ossible_is_nothing/DT2013str.44-t830206-s44.html

"Żeby do czegoś dojść, trzeba zapier****ć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5523 Wiek 48 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 64827
Gratuluję wszystkim konkursowym koleżankom ukończenia przemiany i efektów, które osiągnęły.

Szczególnie gratuluję shrimp2 bo Przemianą sylwetki 2013 ukończyła całościową redukcję w pięknym stylu

Gdyby tak wszystkie lejdiski podchodziły do tego, co chcą osiągnąć, jak shrimp2 i kilkanaście konkretnych Ladies, nie byłoby maruderek, wiecznych malkontentów, leniuchów szukających wymówek, mających czas na siedzenie godzinami przed telewizorem, komputerem, na plotach i innych duperelach, znajdujących przyczynę niechudnięcia, czy braku przybierania masy wszędzie, ale nie w złej diecie, czy miernych treningach lub ich braku.



Tak poza tym, raju, ja tu się nie spodziewałam nagrody, nie dla nagrody startowałam, dla mnie największą nagrodą jest stracony każdy kolejny kilogram sadła. Z tego mam największą satysfakcję.
Nie mniej jednak bardzo dziękuję Szanownemu Jury za to wyróżnienie a Izie, że mnie dopuściła do przemiany


Iza, gdyby nie TY, gdy byłabym w czarnej d... katując się kolejną bezsensowną dietą machając jakąś smętną różową hantelką (bo przecież zanim tu trafiłam żyłam w przekonaniu, że duże ciężary = wygląd ala Pudzian), może byłabym posiadaczką książki bestselera i nadal zmagałabym się z sadłem znacznie większym niż mam dzisiaj, niż miałam nim tu trafiłam.

Konkurs Przemiana Sylwetki zmienia znacznie więcej niż sylwetkę

2 lata temu, nie wiedziałam, co mnie czeka, szłam na oślep, mając na celu redukcję, teraz chciałam się zmobilizować, co mi się udało, mimo, że czas zwariowany, a na brak obowiązków, to ja od kilku lat nie narzekam...coś kosztem czegoś, ale warto było, do zadowalającej mnie sylwetki jeszcze daleko, jednak wiem, że jestem na dobrej drodze

Zdjęcia w moich dziennikach są mojego autorstwa i stanowią moją prywatną własność. Nie zgadzam się na ich publikowanie w jakiejkolwiek formie poza tym tematem

Podsumowanie konkursu Przemiana sylwetki 2011:
http://www.sfd.pl/konkurs/filonka_podsumowanie_str69-t725666-s69.html#post8
Podsumowanie konkursu Przemiana sylwetki 2013: http://www.sfd.pl/PODSUMOWANIE_KONKURSU_PS_2013/FILONKA-t953383.html

Aktualny dziennik;
http://www.sfd.pl/filonka/DT__2013_redukcji_ciąg_dalszy-t955419.html
If you really want to do something, you'll find a way. If you don't, you'll find an excuse.

NO MORE EXCUSES!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 532 Napisanych postów 8076 Wiek 42 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 66950
DZIŚ NA FORUM JEST SENSACJA
W DZIALE LADIES MOTYWACJA
KONKURS DZISIAJ ZAKOŃCZONY
OPAD SZCZENY ZARĘCZONY
MACHAŁY DZIELNIE GRYFEM W GÓRĘ
BY IM ZOSTAŁ MIĘŚŃ I SKÓRA
ĆWICZĄC DZIELNIE FAT ZBIJAŁY
BO SIĘ NIE OPIERDZ****
PO PRZEMIANIE mięśnie ODSŁONIŁY
BY DAĆ INNYM WIĘCEJ SIŁY i motywacji

Dziewczyny - serdeczne gratulacje.

Zmieniony przez - porandojin w dniu 2013-06-26 22:00:19

Zmieniony przez - porandojin w dniu 2013-06-26 22:02:28
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta na budowę, nie redukcję

Następny temat

trzeba pakować!

WHEY premium