SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Plan do oceny

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3786

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 446 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 20352
pn
wt [30] wyciskanie hantli na ławce płaskiejx10, poręczex5, wyciskanie francuskiex5, wzniosy hantli bokiem5, brzuch na ławcex5
śr
cw [30] podciąganie nadchwytemx10, wiosłowaniex5, bicepsx5, tył barkux5, brzuch na drążkux5
pt
sb [35] marwty ciągx5, wykrokix5, przysiady5, wyciskanie nogami na maszyniex5, prostowanie nogi na maszyniex5, tył udax5, tył udax5
nd [35] tricepsx5, pompki na poręczachx5, wyciskanie wąskiom chwuytem na ławcex5, wyciskanie hantli na skosiex5, wzniosy hantli bokx5, łydkix5, łydkix5
pn
wt [30] wiosłowanie hantląx5, wiosłowanie hantlamix5, podciąganie nadchwytemx5, tył barkux5, bicepsx5, brzuch na drążkux5
śr
cw [30] poręczex10, wyciskanie hantli na ławce płaskiejx5, twyciskanie francuskiex5, wzniosy hantli bokiemx5, brzuch na ławcex5
pt
sb [35] marwty ciągx5, wykrokix5, przysiady5, wyciskanie na maszynie nogamix5, prostowanie nogi5, tył udax5, tył udax5
nd [35] podciąganie na maszyniex5, ściąganie w bramiex5, neutralnym na maszyniex5, tył barku na maszyniex5, bicepsx5, łydkix5, łydkix5



Cel: masa, siła, rzeźba.
Sobota i niedziela trening na siłowni, wtorki i czwartki w domu.


Zmieniony przez - flash616 w dniu 2018-12-13 21:25:47
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6511 Napisanych postów 62304 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777680
flash616
Wykroki u mnie są skuteczne. Hip thrust jeszcze nie próbowałem. Spróbuję, zobaczę co to daje.


To typowe bezpośrednie ćwiczenie pośladkowe jak nigdy nie robiłeś to zawsze możesz zacząć od wersji nieco łatwiejszej czyli od mostka/półmostka biodrowego zobaczysz, że na pośladki zrobi fajną robotę.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
cel nie realny chcesz wszytskei 3 rzeczy an raz które wymagają innych planów treningowych, innego stylu odżywiania

sb [35] co oznacza ta liczba w nawiasie

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 446 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 20352
to suma wszystkich serii z danego treningu. Skopiowałem moje notatki. To nie tak że chcę wszystkie rzezy na raz, napisałem od od najważniejszej (priotytetowej) do najmniej istotnej. Na pierwszy miejscu jest budowa masy mięśniowej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Co to za podzial, bo nie dostrzegam tu sensu i logiki?

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 446 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 20352
Nogi raz w tygodniu (sobota). Ale bez brzucha i łydek, te dorzucam sobie do innych dni. Łydki w niedzielę, brzuch we wtorki i czwarteki. Reszta to puch pull. Przez 2 tygodnie dwa trzy robię pull i trzy
razy push (osobno plecy, biceps i tył barku, osobno klata, triceps, przód i bok barku).


Zmieniony przez - flash616 w dniu 2018-12-14 08:20:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6511 Napisanych postów 62304 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777680
Mało czytelnie rozpisałeś ten plan treningowy, a jaka ilość serii w poszczególnych ćwiczeniach?

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 446 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 20352
po 5, w niektórych po 10 (drążek, poręcze, wyciskanie na płaskiej hantli na dużych ciężarach)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6511 Napisanych postów 62304 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777680
flash616
po 5, w niektórych po 10 (drążek, poręcze, wyciskanie na płaskiej hantli na dużych ciężarach)


To możesz zostać przy tym co masz choć w przypadku nóg bym zmienił kolejność te przysiady dał przed wykrokami chyba, że mają za zadanie wstępnie zmęczyć to ok w innym przypadku dałbym przysiad zaraz po martwym ciągu.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 446 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 20352
Mają za zadanie wstępnie zmęczyć pośladki (stąd martwy i wykroki najpierw). Zauważyłem że inaczej za mocno trenuje się czworogłowe a za mało pośladkowe. Tak jest optymalnie. Cały trening to czworogłowe uda, dwugłowe uda i pośladkowe na jednej sesji. No i inne mniejsze mięśnie przy okazji. (Zn nogi już w ten sposób trenowałem i fantastyczny daje to efekt, reszta planu jeszcze nie wypróbowana).


Zmieniony przez - flash616 w dniu 2018-12-14 11:36:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6511 Napisanych postów 62304 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777680
flash616
Mają za zadanie wstępnie zmęczyć pośladki (stąd martwy i wykroki najpierw). Zauważyłem że inaczej za mocno trenuje się czworogłowe a za mało pośladkowe. Tak jest optymalnie. Cały trening to czworogłowe uda, dwugłowe uda i pośladkowe na jednej sesji. No i inne mniejsze mięśnie przy okazji. (Zn nogi już w ten sposób trenowałem i fantastyczny daje to efekt, reszta planu jeszcze nie wypróbowana).



Zmieniony przez - flash616 w dniu 2018-12-14 11:36:20


To ja bym w takim razie dał jakieś ćwiczenie bezpośrednio na pośladki w ramach planu treningowego np hip thrust niż bawić się wykrokami
1

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 446 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 20352
Wykroki u mnie są skuteczne. Hip thrust jeszcze nie próbowałem. Spróbuję, zobaczę co to daje.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

FBW Początkujący ocena i pomoc

Następny temat

Podciągnięcia na drążku.

WHEY premium