SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PavloJ - Dziennik Treningowy - Lekkoatletyka

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 79210

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 460 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10353
lwp3 < dobrze mówi siła statyczna (grudzien-luty) jest niezbędna do budowania siły dynamicznej i szybkości. Pooglądaj sobie półfinały na 60m w HMŚ w Doha:

http://www.orangesport.pl/tpsa/run?n=os_info_tekst&p1=35258&plink=bl

Zobacz jakie nogi maja:D:) i Budowę ciała;)

Pozdrawiam:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 568 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5699
Znaczy, co do tych ciężarów itp. to wiem, wiem. A teraz, myślę, że realnie max podniósłbym 40 kilo aby zrobić to na spokojnie. Dodatkowo, jestem takiej budowy, że mam te swoje kości takie sobie Kolana, plecy itp. Musiałbym się chyba w pas kulturystyczny i jakieś nakolanniki zaopatrzyć i wtedy pociągnąć, chociaż nie wiem czy to mi pomoże. Zobaczę jeszcze jak zrobię ;]

@IxN, jakby co e-maila Ci posłałem

"Nie ma woli zwycięstwa bez woli przygotowania"

Mój dziennik treningowy http://www.sfd.pl/PavloJ__Dziennik_Treningowy__Lekkoatletyka-t566972.html

"Kto walczy, może przegrać, kto nie walczy, przegrywa zawsze"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 105 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1013
Ja teraz na siadam 120kg, na półprzysiad idzie 185:)a pas do takich ćwiczeń ze sporymi obciążeniami jest niezbędny. No ale rozumiem, lepiej odpuścić taką siłę, jeśli plecy całkiem miałby nie wytrzymać. Moim zdaniem sprinterzy mają najlepszą sylwetkę na świecie:D

'Kto walczy - czasem przegrywa. Kto nie walczy przegrywa zawsze.'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 1924 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19638
Ja używam pasa do przysiadów od 120kg ;) teraz siedze na 150kg 4x4 ;) Pracuj pracuj nad nogami bo nie będziesz miał siły później :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 568 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5699
Sobota - 13 III

-Trucht 5 minut
-Skip A 2x50m
-Skip B 2x50m
-Skip C 2x50m
-Podskoki (na przemian lewa-prawa itd.) 2x50m
-Wieloskoki 3x30m
-3x100m luźno
-wybieganie 5 minut

Uwagi

Las. Z treningu jestem prawie zadowolony. "Prawie", bo chciałem nieco więcej wybiegania, ale było już tak ciemno, że wróciłem. Powoli przechodzę już na poważniejszy trening. Ale tak w miarę profesjonalnie, że tak powiem, zacznę dopiero jak stadion będzie do użytku. Bo tam wyznaczone mam te podstawowe odległości 40, 60, 100, 200, 400m. A w lesie to się czasem nie wie ile dokładnie biega

@Z treningiem z ciężarami pomyślę w niedługim czasie. Na razie muszę te lekkie urazy podleczyć :>

"Nie ma woli zwycięstwa bez woli przygotowania"

Mój dziennik treningowy http://www.sfd.pl/PavloJ__Dziennik_Treningowy__Lekkoatletyka-t566972.html

"Kto walczy, może przegrać, kto nie walczy, przegrywa zawsze"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 76 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 308
nie spiesz sie do ciezarow jak plecy nie pozwalaja bo tylko sobie zaszkodzisz:)

W 1968 wystarczyło kilka Mhz żeby posłać rakiete na księżyc,

teraz potrzeba pentium 4 3.0 Ghz żeby odpalić Viste...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 1924 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19638
Nikt mu nie karze zakładać od razu ciężarów ponad 100kg ;) . Wystarczy ,że z treningu na trening będzie dokładał 5-10kg :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 76 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 308
jak go plecy bola to powinien narazie odstawic ciezary

W 1968 wystarczyło kilka Mhz żeby posłać rakiete na księżyc,

teraz potrzeba pentium 4 3.0 Ghz żeby odpalić Viste...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 568 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5699
Wtorek - 16 III

-Trening w koszykówkę

Uwagi

Przez dwa wcześniejsze dni, tylko jakieś brzuszki itp. bo jeszcze regenerowałem kolana. Dzisiaj był sprawdzian w kosza czy mocno boli i chyba jednak już OK. Ogólnie wypatruję z utęsknieniem itp aż stadion będzie do użytku. W ten weekend ma ciepło być to może wreszcie :) Wtedy też zaczną typowo pod szybkość robić itp. Dodatkowo 9 kwietnia mam turniej w koszykówkę, mistrzostwa województwa, i potem rezygnuję z kosza i tylko lekko.
Co do ciężarów to na pewno je będę robił, ale jeszcze chwilę poczekam. Co do dokładania nie ma mowy, chciałem wziąć bardzo niskie ciężary i dokładać nawet po 1kg w lutym, i skończyło się źle. Ale ogólnie teraz plecy prawie, że nie bolą więc pewnie kupię sobie pas i powrócę to ćwiczeń.

"Nie ma woli zwycięstwa bez woli przygotowania"

Mój dziennik treningowy http://www.sfd.pl/PavloJ__Dziennik_Treningowy__Lekkoatletyka-t566972.html

"Kto walczy, może przegrać, kto nie walczy, przegrywa zawsze"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 76 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 308
odposc sobie ciezary :) najpierw sobie wzmocnij wszystkie miescie w okol kregosłupa szczegolnie grzbiet :) bo tak to zawsze Cie beda te plecy bolały a jak zaczniesz za pozno robic siłe to ona Ci nic nie da a najwyzej Cie przybije

W 1968 wystarczyło kilka Mhz żeby posłać rakiete na księżyc,

teraz potrzeba pentium 4 3.0 Ghz żeby odpalić Viste...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Techniki gry w kosza - ustawienia

Następny temat

Haibike

WHEY premium