SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PavloJ - Dziennik Treningowy - Lekkoatletyka

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 79194

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 568 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5699
SPRAWOZDANIE Z WIZYTY W KLUBIE

Cóż, jednak nie jutro a dziś. Trener ma jutro wyjazd na zawody, potem ja bym nie mógł no i w końcu nagle dziś się dowiedziałem, że sprawdzian... właśnie dziś. Była godzina 15, a miałem być na 18... Ale wyrobiłem się...
Przed spotkaniem lekkie nerwy, tyle treningu, tyle tego wszystkiego i teraz zdecyduje się wszystko co będę robił... Ale cóż... Trener naprawdę spoko :) Widać, że uwielbia lekko i klub bardzo profesjonalny. Najpierw przywitał się itp. a potem krótka rozgrzewka w raz z nim





Wiele ćwiczeń które w życiu nie robiłem, a na prawdę pomagają... Po rozgrzewce (tzn. najpierw było wybieganie 700m a potem rozciąganie itp) przebieżki... Najpierw 100m na 70%... (czas 12 z hakiem), potem 100m deczko szybciej (czas 11 z hakiem) i potem 60m na 90% (czas 7,1s). Stoper, ale trener mierzył w dość specyficzny sposób i mówił, że jest bardzo, bardzo miarodajny. No i potem sprawdzian ostateczny... Chciałem 100m, ale wiedział że wygrałem na 1000m i w ogóle i powiedział, że sprawdzi na 200m i będzie wiedział wszystko jak wygląda...





No i w końcu pobiegłem te 200m... Przed startem mówił, że jak zbije 24s to bierze mnie...

... No i pobiegłem ...

... 22,20s ...

Brał mnie od razu :D Szybko na badania i w sobotę być może uda się na zawody. Mówił, że jest szansa na zakwalifikowanie się do mistrzostw polski :)

Cóż, i jestem już zawodnikiem klubowym :D I mam to co chciałem :D Cieszę się... I z tego miejsca chciałbym podziękować wszystkim użytkownikom który wspierali mnie, układali plany, doradzali, mówili co robię źle, co dobrze... Dzięki Wam bardzo :)

Ogólnie...
Juuuuhuuuuuu!

Zmieniony przez - PavloJ w dniu 2010-06-07 21:52:49

"Nie ma woli zwycięstwa bez woli przygotowania"

Mój dziennik treningowy http://www.sfd.pl/PavloJ__Dziennik_Treningowy__Lekkoatletyka-t566972.html

"Kto walczy, może przegrać, kto nie walczy, przegrywa zawsze"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 1924 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19638
Gratuluje ;) Chodź do MP zostało niewiele czasu :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 105 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1013
Eee! Stary! Ładnie!:) Gratuluję!:)
Oby teraz zrobić minimum i jazda :D

'Kto walczy - czasem przegrywa. Kto nie walczy przegrywa zawsze.'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 344 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7429
Ja bym prosił żebyś dalej pisał dziennik co i jak :0 Fajnie się czyta :) I ogólnie gratulacje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 568 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5699
Wtorek - 8 VI

-Trucht 15 minut

Uwagi

Zrobiłem sam, zgodnie z zaleceniami trenera.




Środa - 9 VI

Trening w klubie. Rozgrzewka, rozciąganie, wiadomo. Potem z ważniejszych elementów dwie stówy na 70% i 80%. Jakieś drobniejsze przebieżki i potem już 120m i max, ale luźno.

Najpierw pobiegłem w 12,90s ale trener mówił, że za szybko. Potem prawie 16s i że za wolno :) Cóż, jeszcze muszę nabyć doświadczenia... Bo ogólne zalecenia były by aby wszystkie takie odcinki biegać progresowo (coraz szybciej) albo wszystkie równo...

Potem starty z bloków, pierwszy miałem zrobić sam jak umiem i... trener był zadowolony. Ale dał uwagi itp. potem było nieźle... tylko raz....yyy... za bardzo wybiłem się do przodu i poturbowałem się na tartanie Ale głównie łokieć obdarty, nic więcej :) Cóż, daliśmy z trenerem wniosek "lepiej na treningu niż na zawodach" :)

Pod koniec złapał mnie dwugłowy uda, tzn. już przed treningiem lekko odczuwałem... Ale nie jest zerwany, mogę spokojnie pobiec 200m na max i wiele innych, tyle że jak naciągnę to może być poważniej... Trener zalecił specjalne okłady specjalnie przygotowanym mlekiem Zobaczymy... ale mam trzy dni (czyli dużo) bo...

W Sobotę startuję w swoich pierwszych zawodach :) 200m... start po godzinie 15. Miejsce: Białystok... Chyba biegają tam licealiści, więc będę biegł nawet z dwa lata starszymi.


@lwp3
Dzięki. Wiem, ale zobaczymy :)

@oczko756
Dzięki. A minimum zobaczymy, chodź ogólnie jeszcze nie ogarniam tego. Jestem junior młodszy więc na stówę (11,20) i dwusetkę(22,80)?

@serser18
Będę się starał notować co ciekawego :) I dzięki, dzięki :)

"Nie ma woli zwycięstwa bez woli przygotowania"

Mój dziennik treningowy http://www.sfd.pl/PavloJ__Dziennik_Treningowy__Lekkoatletyka-t566972.html

"Kto walczy, może przegrać, kto nie walczy, przegrywa zawsze"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 1924 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19638
Hmm to może się spotkamy w Białymstoku na MPJ :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 344 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7429
Powodzenia PavloJ i dzięki za rady :) Mocno mnie zmotywowałeś i po wakacjach też mam zamiar do klubu iść :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 568 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5699
10-11 VI

Nic :) Tzn. miałem w czwartek zrobić 10 minut truchtu (a dzisiaj już nic), ale zrobiłem tylko bardzo lekkie rozciąganie itp. Ponieważ wczoraj jeszcze dwugłowy dawał o sobie znać, niby biec mógłbym itp. ale czasem się odzywał... Dzisiaj jest znacznie lepiej, w ogóle nie odczuwam bólu, już chyba tylko jeszcze taki odruch po tym jak bolało zostało że niby coś czuć, ale jak dziś się prześpię powinno być optymalnie. Tym bardziej że to jest bardzo lekkie, kiedy bodajże w marcu miałem większe zerwanie (czy jak to się mówi) dwugłowego to musiałem tydzień odpoczywać żeby chodzić bez bólu a teraz jest dobrze :)

A co do zawodów... huh, przyznam szczerze, że już się lekko denerwuję, jakby nie było debiut :> Mam doświadczenie w rywalizacji sportowej, ale jednak fakt, że to pierwszy start itp... No nic, mówię sobie, że to tylko 200m, dam z siebie wszystko, i... tyle. Aja jaj :)

@lwp3
Ja jeszcze nie do końca rozumiem te kwalifikacje do mistrzostw (bo chyba należę do OOM i nie wiem jak z ew. startem w MPJ) :) Tak czy inaczej oprócz jutra będę miał prawdopodobnie szansę za tydzień w niedziele... Jak nie pójdzie do nic się nie stanie, jak się uda to będę się cieszył :)

@serser18
Spoko :) I cieszę się, że zmotywowałem i idź do tego klubu, idź :)

Zmieniony przez - PavloJ w dniu 2010-06-11 18:35:41

"Nie ma woli zwycięstwa bez woli przygotowania"

Mój dziennik treningowy http://www.sfd.pl/PavloJ__Dziennik_Treningowy__Lekkoatletyka-t566972.html

"Kto walczy, może przegrać, kto nie walczy, przegrywa zawsze"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 344 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7429
No to wygrywaj!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 1924 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19638
Jeśli jesteś juniorem młodszym to masz jeszcze OOMy ;)

OOM masz 23 czerwca więc mało czasu zostało :) Mam nadzieje,że Ci się uda ;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Techniki gry w kosza - ustawienia

Następny temat

Haibike

WHEY premium