SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PavloJ - Dziennik Treningowy - Lekkoatletyka

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 79209

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 460 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10353
Patrze ze jest dobrze;) Biorąc pod uwage ze robiles siłe biegowa wczoraj:) jak ty zrobileś to ze w ostanie serii pobiegłeś 730m:D w 2 min ostro wychodzi ok 16,5 sek na 100m:D na takiej przerwie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 568 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5699
6 kwietnia

-trucht 36 minuty

Uwagi

Wyprawa w las. Trochę mnie boli łuk ten na stopie, co przy płaskostopiu jest płasko. Ale to nie od biegania tylko od chodzenia we wkładkach... Bo do wczoraj miałem tylko chodzić we wkładkach, od dzisiaj zacząłem biegać. Ale bolało mnie przed bieganiem, więc to nie od tego. Po prostu nie każda stopa dobrze to toleruję. Na razie muszę wytrzymać i przyzwyczaić stopę


@IxN
No właśnie, sam się zdziwiłem, że w ostatniej aż tyle przebiegłem. Ale nie kalkulowałem, tylko raz zerknąłem na zegarek (po 200m) a tak to cisnąłem, nie patrzyłem na nic. I musiało być 730, ewentualnie +/- 10m. Ale nie wiele to zmienia, i tak było raczej ok ;]

Zmieniony przez - PavloJ w dniu 2011-04-06 16:20:56

"Nie ma woli zwycięstwa bez woli przygotowania"

Mój dziennik treningowy http://www.sfd.pl/PavloJ__Dziennik_Treningowy__Lekkoatletyka-t566972.html

"Kto walczy, może przegrać, kto nie walczy, przegrywa zawsze"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 460 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10353
Ta choroba spowoduje tylko to ze będziesz w formie trochę później niż trener Tobie zaplanował:) Więc się nie przejmuj. Do MPJ JESZCZE JEST DUZO CZASU:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 568 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5699
7 kwietnia

-trucht 6+14 = 20 minut
-podbiegi 8 x 100m

Uwagi

Wróciłem ze szkoły wcześniej i myślałem, że wcześnie zrobię trening. Wybrałem się na stadion, ale nici, bo wkrótce (po 6 minutach truchtu właściwie) złapał deszcz. Wolałem nie potrzebnie się moczyć, bo i pomyślałem, że mogę pójść później na trening. I tak też zrobiłem. Około 18:00 do lasku i na podbiegi. Bardzo mocny wiatr, raz gałąź nawet spadła, więc często zerkałem na drzewa czy nic nie leci

@IxN
No wiem, wiem, już w ogóle nie myślę o tej chorobie, tylko robię to co mam robić ;]

ps.
Z planów na przyszłość to tak jak pisałem wcześniej (albo nie pisałem ) od 16 kwietnia do 3 maja wyjazd na obóz do Szklarskiej i 7 maja pierwsze zawody (pewnie Białystok lub Warszawa).

Zmieniony przez - PavloJ w dniu 2011-04-07 19:53:06

"Nie ma woli zwycięstwa bez woli przygotowania"

Mój dziennik treningowy http://www.sfd.pl/PavloJ__Dziennik_Treningowy__Lekkoatletyka-t566972.html

"Kto walczy, może przegrać, kto nie walczy, przegrywa zawsze"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
sprinterek Rafał S.
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 7410 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12084
powodzenia na oboz do Szklarskiej Poreby! kocham to miasto! wiele razy tam przebywalem na obozie!

moderator sprinterek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 568 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5699
8 kwietnia

-trucht 22 minuty
-dobre rozciąganie + przebieżki

Uwagi

Jutro rano mam zawody, sztafetowe biegi mieszane (5 dziewczyn + 5 chłopaków). Dystans ma być około 1km. Przelecę aby przelecieć. Jak będzie okazja to zawalczę w końcówce.

"Nie ma woli zwycięstwa bez woli przygotowania"

Mój dziennik treningowy http://www.sfd.pl/PavloJ__Dziennik_Treningowy__Lekkoatletyka-t566972.html

"Kto walczy, może przegrać, kto nie walczy, przegrywa zawsze"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 568 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5699
9 kwietnia

-około 1000m (podczas sztafety przełajowej)

Uwagi

Jako szkoła 1 miejsce na... dwie szkoły. Była to sztafeta 5 dziewczyn + 5 chłopaków. Biegłem na ostatniej zmianie, ale nie musiałem rywalizować. Mimo to pociągnąłem żeby sprawdzić jaki czas ale... stoper u koleżanki mierzącej nie mógł tyle międzyczasów zrobić i nie mam czasu :D Biegło się źle, może też dlatego, że przyspieszyli start i rozgrzewkę zacząłem jak ruszyła już pierwsza dziewczyna. Ale w ogóle dzisiejszego dnia czułem się bardzo źle. Nic mi się nie chciało robić. Coś chyba z pogodą ma związek. Jutro odpoczynek, to mam nadzieje, że w poniedziałek i pogoda i samopoczucie będzie lepsze :D

@Sprinterek
Dzięki, ja byłem na razie 2 razy właściwie, ale też kocham obozy tam :D

"Nie ma woli zwycięstwa bez woli przygotowania"

Mój dziennik treningowy http://www.sfd.pl/PavloJ__Dziennik_Treningowy__Lekkoatletyka-t566972.html

"Kto walczy, może przegrać, kto nie walczy, przegrywa zawsze"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
sprinterek Rafał S.
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 7410 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12084
hotel maraton? bosman?

moderator sprinterek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 568 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5699
Ośrodek "Milutka" :) Ale to jest taki domek (z ogródkiem, balkonem wspólnym itd.), i czujesz się tam właśnie jak w domu, tak rodzinnie Dlatego atmosfera za***ista ;]

"Nie ma woli zwycięstwa bez woli przygotowania"

Mój dziennik treningowy http://www.sfd.pl/PavloJ__Dziennik_Treningowy__Lekkoatletyka-t566972.html

"Kto walczy, może przegrać, kto nie walczy, przegrywa zawsze"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
sprinterek Rafał S.
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 7410 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12084
super wiem gdzie to jest.. ja poprostu bardzo lubie Bosmana!na ktorym spedzilem kilka razy chyba 6x a maraton 2x

moderator sprinterek

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Techniki gry w kosza - ustawienia

Następny temat

Haibike

WHEY premium