SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PavloJ - Dziennik Treningowy - Lekkoatletyka

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 79224

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
sprinterek Rafał S.
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 7410 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12084
oszczedzaj sil! powodzenia!!!!

moderator sprinterek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 428 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1818
No dzięki sprinterek

powodzenia pavlo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 100 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 699
Soczek? Na powerrade'a ! :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 131
48.67 robi wrażenie, nasz Przyjciel pewnie napisze coś do nas za jakiś czas, dla ciekawskich wszystkie wyniki poniżej

http://www.domtel-sport.pl/insidethecode/files/2551-pl.pdf
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 291 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1096
no to zarabisty wynik ^^

Zmieniony przez - koziar96 w dniu 2011-06-12 10:25:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 568 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5699
9 czerwca (Siedlce)

200m - 22,28

11 czerwca (Słubice)

400m - 48,67

12 czerwca (Słubice)

200m - 22,38

Cóż, widzę, że adrianzary już upatrzył Ale zanim jeszcze te 400m, to najpierw biegłem 200m w Siedlcach. I to w serii z... Kuciem i Kozłowskim. Kuć zrobił chyba 20,83 czy jakoś tak. Miał tor tuż za mną i wziął mnie już na pierwszych metrach, ale po tych 3 startach nasunął się wniosek... nie umiem startować z bloków. Mało tego, ja nie startuje z bloku, ja po prostu wstaje i biegnę. Ja w sumie mógłbym bez bloków startować Ale wracając do 200m, za Kuciem i Kozłowskim nie poszedłem, ale złapałem się jednego, też 86 rocznik bodajże i też nie kalkulowałem tylko max ciągle i wynik bardzo zadowalający bo tylko 0,08 do minimum na 200 zabrakło

Potem te wspominane już tutaj 400m, Przyznam, że już na rozgrzewce czułem się na prawdę bardzo dobrze. Pogoda dla mnie wyborna, nie było upału, taki leciutki chłodzik. Tor 4 (na 6 torów). Start oczywiście fatalny, co kolega z trybun zauważył, i pewnie 0,2-0,3s mogę tu tracić. Ale co do biegu... na 6 biegł kolega z klubu z dobrym timem. I trochę trzymałem tempo patrząc na niego, i też na tego z 5 toru. Po 300m, kolega z 6 toru prowadził, ale potem słabł, i pojawił mi się jeszcze ktoś na 3 torze, ale skontrowałem zaraz i potem ciśnięcie na maxa, do mety. Wpadłem, widzę 48,6x i szok Po szoku jeszcze haft był ale to już inna sprawa ...
O tym drugim dwustu nie chce mi się pisać, bo średnio się biegło. Trochę noga, ta okostna bolała, trochę już zmęczenie, nie było źle, ale i nie było dobrze...

I cóż, co do wyniku na 400m, jestem na razie na drugim miejscu w Polsce, ale ciasno, bardzo ciasno, więc trzeba się poprawiać i walczyć o każdą setną. Myślę, że jak nauczę się wyjścia z bloków to powinno pójść 0,2-0,3s najmniej do przodu... Wczoraj kolega (który notabene pobiegł 21,40 wczoraj ) pokazywał mi starty, ale mówił, że to się nie da jednego dnia nauczyć... Cóż, zobaczymy... Aha, i dzisiaj jadę do tego fizjoterapeuty to może poradzi coś na to okostną czy co to tam jest
Pzdr

"Nie ma woli zwycięstwa bez woli przygotowania"

Mój dziennik treningowy http://www.sfd.pl/PavloJ__Dziennik_Treningowy__Lekkoatletyka-t566972.html

"Kto walczy, może przegrać, kto nie walczy, przegrywa zawsze"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
sprinterek Rafał S.
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 7410 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12084
BRAWO!!!!! GRATULUJĘ!!!!!

moderator sprinterek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 460 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10353
:) Paweł pamiętaj co Ci mówiłem:D 4 pierwszych:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2132 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9856
Jest moc !

http://www.lesnachata27.pl/
Domek w Chodlu do wynajęcia, tani nocleg nad zalewem w Chodlu !

"Wygrywa tylko ten, co ma jasno określony cel i nieodparte pragnienie, aby go osiągnąć..." - Napoleon Hill
http://www.rundamian.pl - Blog o bieganiu naturalnym

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 568 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5699
@up, dzięki

Byłem u tego fizjoterapeuty i jednak uraz okazał się groźniejszy. Jak tylko zobaczył obrzęk, taką góreczkę na piszczelu mówi, że nie dobrze. Podotykał i nie bolało mnie wszędzie i wykluczył wstępnie okostną. Powiedział też że on, nie dopuściłby mnie do MPJ, w sensie że nie odpowiadałby za mnie... Ale kazał jeszcze takie specjalistyczne okłady i maści przez 3 dni, i jak nic się nie polepszy to właśnie coś poważnego... I wtedy być może w czwartek jechałbym to Łodzi gdzie zrobiliby mi prześwietlenie w kontraście + wiedzieliby co zrobić. Bo na USG i rentgenie twierdził, że taki uraz nie wyjdzie. A jaką przyczynę to tak opcjonował przy nadmiernym przeciążeniu.

"Nie ma woli zwycięstwa bez woli przygotowania"

Mój dziennik treningowy http://www.sfd.pl/PavloJ__Dziennik_Treningowy__Lekkoatletyka-t566972.html

"Kto walczy, może przegrać, kto nie walczy, przegrywa zawsze"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Techniki gry w kosza - ustawienia

Następny temat

Haibike

WHEY premium