SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Panowie bic nie rośnie

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3657

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 145 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1708
Witam Panowie, może zacznę tak, ze na siłowni zacząłem ćwiczyć około 2 mies temu, jestem na redukcji ( byłem trochę pulchny xD) teraz jest w miarę ładnie ale bic stoi w miejscu, gdy zaczynałem miałem 37,5 cm ale ręka była zatłuszczona, teraz mam 37 cm w łapie i nic a nic nie rośnie... no chyba ze jeszcze za wcześnie żeby rosło :) ?
ćwiczę biceps i triceps raz w tygodniu

-wyciskanie sztangi (ręce na sztandze trzymam blisko siebie) serii 4, 12 powtórzeń do każdego ćwiczenia
- modlitewnik z hantlami
- wyciskanie hantli stojąc
- wyciskanie hantli (młotek)
- wyciskanie sztangi za siebie/ za głowę
- unoszenie sztangi prostymi rękoma do wysokości brody

co zrobić żeby biceps/triceps coś podrosły ?? z góry dzięki za porady
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 126 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4419
Cyborg69: Jesteś teoretykiem, brakuje Ci poparcia praktycznego i kontaktu z ludźmi, którzy trenują. Przykład: Jedna osoba z mojej siłowni trenuje 1,5 roku. Rok cisnął na masę od pół roku jedzie definicję. Od razu zaznaczam, że chłopak się przykłada do treningu, diety, suplementacji. Co jakiś czas jeździ do Poznania do znanego polskiego kulturysty na konsultacje. Od kiedy zaczął się redukować, obwody niektórych grup mięśniowych poszły mu autentycznie w górę. I to nie jest złudzenie optyczne tylko fakty poparte centymentrem MOżna by powiedzieć, że źle robi defnicję, ale nie - waga mu spadła i mięśnie brzucha są bardziej widoczne. WIęc jest to możliwe.

Ostatnio czytałem wywiad z Branchem Warren, który mówił, że na rzeźbę robi się większy, ale sam nie wie dlaczego tak jest.

"You'll Never Walk Alone"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2037 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 17417
Nic nie rosnie ,bo jesteś na redukcji
Co zrobić żeby biceps i triceps urosły ? Ograniczyć się do 3 ćwiczeń na biceps i 3 na triceps , trzymać odpowiednią dietą i dużo spać :)
1

Jak pomogłem to podziękuj . !
Jak nie to pytaj .!

" Madrym jest ten ktory umie przyznac sie do własnej głupoty"



TEST FITMAX Fire Fit podsumowanie str.6 : http://www.sfd.pl/TEST_Fire_Fit__Cyborg69-t860618.html?pow=tak&userid=304292#post5.

http://www.sfd.pl/Cyborg69_,_będzie_sie_działo_!_-t948969.html - MÓJ DZIENNIK

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 611 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8306
pierwsza sprawa ankieta+trening+obciążenie robocze dla siadu wl i mc.

druga rzecz nie rozpisuj treningu jak nie masz o tym pojęcia, wybrałęs najgorsza opcję na początek trenując partie/raz na tydzień.

+jw redukcja to redukcja.

trenuj tak, jakby każdy trening miał być ostatnim.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 145 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1708
właśnie z snem mam lipa ogromna bo śpie około 6 h

REDcamper mógłbyś coś rozpisac na początek ?? zielony jestem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 540 Wiek 43 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5651
musisz wkleić ankietę działu aby ktoś ci pomógł.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 145 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1708
a jak to zrobić ? :D jestem tu nowy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
https://www.sfd.pl/Ankieta_w_dziale.-t411741.html

wypełniasz i wklejasz .

Kiedy obwód ramienia będzie się zwiększał , kiedy masa ciała będzie wzrastała - chyba logiczne ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 144 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2449
A ja Ci pomogę - bo pomimo robienia redukcji, ręce mi rosły
Na biceps polecam 2 ćwiczenia 2 razy tygodniowo. 1 ćwiczenie, tzw. "21" - uginanie ramion ze sztangą, 3 serie po 21 powtórzeń z tym że 7 powtórzeń od dołu do połowy, następne 7 od połowy do brody i ostatnie 7 pełny zakres; bicepsy dostają takiego pierdo*** że nie ma bata żeby nie rosło Drugie ćwiczenie - uginanie ramienia z hantelką w podporze o udo - 3 serie 12x10x8; tak na dobicie i kształtowanie mięśni ;) 2 razy tygodniowo.
Jeśli chodzi o triceps to pompki na poręczach w wąskim chwycie działają cuda ;) 3 serie do oporu, 2 razy tygodniowo. Daj znać jak Ci poszło :)

Zmieniony przez - zztop w dniu 2012-06-26 20:18:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2037 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 17417
weź wyjdz i nie gadaj głupot

Jak pomogłem to podziękuj . !
Jak nie to pytaj .!

" Madrym jest ten ktory umie przyznac sie do własnej głupoty"



TEST FITMAX Fire Fit podsumowanie str.6 : http://www.sfd.pl/TEST_Fire_Fit__Cyborg69-t860618.html?pow=tak&userid=304292#post5.

http://www.sfd.pl/Cyborg69_,_będzie_sie_działo_!_-t948969.html - MÓJ DZIENNIK

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 134 Napisanych postów 20191 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 69241
Witam.
Jeśli szukasz indywidualnych porad, diety opracowanej precyzyjnie dla Ciebie przez naszych dietetyków oraz treningu przygotowanego przez naszych trenerów personalnych to skorzystaj z tej oferty.

Nasi specjaliści przygotują wszystko za Ciebie i specjalnie dla Ciebie

http://potreningu.pl/plany/strefa-mezczyzny

Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 144 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2449
Cyborg69
weź wyjdz i nie gadaj głupot


To że Tobie się wydaje, że coś jest głupie to nie znaczy że tak rzeczywiście jest
Skoro jednak już tak stwierdziłeś, to chociaż napisz jakich mankamentów się dopatrzyłeś w tym co poleciłem koledze.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanie odnośnie kreatyny

Następny temat

Kilka pytań ..

WHEY premium