SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PROJEKT MASA VOL.3 DT PARAMARIBO2

temat działu:

ActivLab

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 34004

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie zdążyłem dziś skleić tego podsumowania, mam dość spore zamieszanie w domu :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
PODSUMOWANIE

Na wstępie chciałbym podziękować prowadzącym. Dzięki ich pomocy w znaczącym stopniu poprawiłem poziom swojej wiedzy o odżywianiu i treningu, technika też jest lepsza. Przez pierwszy miesiąc wszystko szło super, a potem z mojej winy i różnych problemów nie wszystko było tak jak być powinno. Mimo to wyniki, które osiągnąłem są całkiem niezłe.
Poza samymi wymiarami duży postęp zanotowałem w ciężarach, zmieniło się moje podejście i nie "boję" się tak już dorzucać talerzy na gryf. Poniżej przykładowe wyniki z czasu projektu:

Przysiad tylni: było 8x90, jest 8x103kg
Wiosłowanie w pochyleniu: było 8x67, jest 8x105kg
Wiosłowanie jednorącz końcem sztangi: 65kg + gryf
Wyciskanie sztangielek na skosie 40st: 6x33,5kg

Pomiary:
WAGA: 87kg -> 92kg
OBWÓD PRZEDRAMIENIA: 33,5cm -> 34cm
OBWÓD BICEPSU: 39,5cm -> 40cm
OBWÓD ŁYDKI: 44cm -> 45cm
OBWÓD UDA: 65cm -> 68cm
OBWÓD WOKÓŁ PEMPKA: 82-83cm -> 83cm
OBWÓD KLATKI PIERSIOWEJ: 107cm -> 111cm


Foto PRZED:





Foto PO:










Co teraz?
Znowu czuję, że przeziębienie mnie atakuję. Do nowego roku dieta tak na oko będzie, trening raczej lżejszy. Ogólnie taki okres nabrania sił i fizycznych i psychicznych do dalszych treningów. Od nowego roku zapewne redukcja, bo sporo tego fatu, choć przez czas projektu nie przybyło go wiele.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 155 Napisanych postów 18766 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 78763
Foty przed, jak dla mnie, robione w korzystneijszym oświetleniu, co niektórych może mylic



Zmiany są, in plus i siłowe i wizualne i wymiarowe - podlało ale bardzo delikatnie jak na 8 tyg konkretnej masy i 5kg wagi! zredukujesz i będzie kosa

Ze swojej strony również dziękuję i życzyłbym sobie więcej takich uczestników projektu jak Ty! Sumiennych, punktualnych, rzetelnych, z poważnym podejściem i zaangażowaniem - chcących osiągnąć cel!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
fotki przed - sztuczne oświetlenie + błysk. fotki po naturalne + błysk :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 18405 Wiek 27 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 78720
masywnie :D

Never give up!



Temat motywacyjny : http://www.sfd.pl/Poczuj_Sport_/_Feel_Sport-t1003135.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 4322 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 171818
Te nogi to naprawdę, masz ładnie rozbudowane Gratulację.

http://www.sfd.pl/[BLOG]_SnicK__W_drodzę_po_wymarzoną_sylwetkę._-t1081650.html

"Pasja rodzi profesjonalizm, a profesjonalizm daje jakość, jakoś to jest luksus"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 412 Napisanych postów 11788 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 125319
rzeczywiście oświetlenie dużo gorsze na podsumowaniu + bliższe foty, ALE : nie można Ci odmówić pracy, uporu, konsekwencji w działaniu i systematyczności żywieniowej. Napewno moglibyśmy wyciągnąć dużo więcej, lecz jak słusznie zauważyłeś pewne losowe sprawy pokrzyżowały nam plany, ale takie też jest życie i nalezy to w pełni akceptować. Oby więcej takich zdyscyplinowanych podopiecznych. Od nowego roku możesz pomyśleć o redukcji, może nie jakiejś hardcorowej ale takiej na przetarcie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 839 Wiek 2 lata Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 56331
Parówkowate uda psują estetykę na masie, ciekawe jak będzie na redukcji, ale progres fajny :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2255 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 47591
Dobry dzik z ciebie :) Po redukcji będzie bardzo dobrze

Kto robi przerwy, ten traci nerwy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12101 Napisanych postów 160560 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234933
jest gitara:) gratuluje

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

PROJEKT MASA VOL.3 - DT LISZKA 2000

Następny temat

Kamil Krzemiński MIXED MARTIAL ARTS

WHEY premium