SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Out of Control...

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 34895

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1029 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 20005
...a sztuka - jiu-jitsu
dopiero zauważyłem te "dzudzinsu"

Pozbądź się strachu i niepewności.
Pomyśl, że najwyżej możesz umrzeć...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 297 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3595
wwwaldek tyk trikow to sie naucyzlem u Ciebie albo u Krzysztofa Zielinskiego:) ale zauwazylem ze pomogly mi miesnie karku bo je cwiczylem, to jest prawdziwe czy mi sie tylko wydawalo ?:D ze one mi pomagaja;d tzn nie czulem ze az mnie tak mocno dusi ;d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1029 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 20005
chyba nie ten temat :P

Pozbądź się strachu i niepewności.
Pomyśl, że najwyżej możesz umrzeć...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2300 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5377
no nie wiem po autorze tego tematu sie można wszystkiego spodziewać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
x-ray ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 7467 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 32016
Skfitooje to takim wicem:


Lekcja z wychowawcą klasy. Edukacja seksualna. Pan stara się aby dzieci jak najwięcej sobie przyswoiły, zrozumiały .. delikatnie .. kwiatki .. motylki ... itepe ...

- Powiedzcie mi dziecie. Czy ostatnio widziałyście może coś co mogłobyć związane z życiem płciowym. - Tak Zosiu ?

- Ostatnio widziałam proszę pana na drzewku, które rośnie koło naszego domu gniazdko. A w nim ptaszek wysiaduje jajeczka ...

- Pięknie Zosiu ... i co w związku z tym jeszcze możesz powiedzieć ?
- Że ten ptaszek to samiczka i że ona wysiaduje te jajeczka żeby mieć małe ptaszki ...

- No właśnie bardzo ślicznie... ktoś jeszcze ? Tak Stasiu ?

- Proszę Pana .. a moja mamusia mówi, że jest w ciąży i ma duży brzuszek ...

- No i ?

- No i pewnie niedługo będę miał siostrzyczkę ...

No pięknie ... ktoś jeszcze ? Nikt ?? Tak ...Tak Jasiu ??

- Proszę Pana ... a ja wczoraj wieczorem oglądałem taki suuuper film !!!

- Taak ?

- Nooo... to był taki film o zabójcach ninja .... i w finałowej scenie było ich dwudziestu ... i oni wszyscy na raz ... ale to wszyscy zaatakowali głównego bohatera ...

- No ii ? Ee...

- A on im wtedy wszystkim ... ale to wszystkim naraz dokopał ... poskręcał karki ... połamał kości ... powyrywał wnętrzności .. ale się działo ... mówię Panu !!

- No dobrze Jasiu widzę, że jesteś jeszcze podekscytowany ... ale jaki to ma związek z moim pytaniem ???

- Bo wtedy zrozumiałem Proszę Pana .... zrozumiałem.... że Chuck Norris to się w walce nie pier*oli !!!





.

Zmieniony przez - x-ray w dniu 2006-04-19 22:12:12

Koksy to nie wszystko http://www.sfd.pl/temat148281/
Nie masz koncepcji, zajrzyj tutaj http://www.sfd.pl/temat255388/
Patrz co jesz http://www.sfd.pl/temat280738/
Train smarter, not just harder!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 2687 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 52673
"bracia grimaldi"
"a bokserzy ktorzy walcza o mistrzowskie pasy dostaja po 100 000 000" - Diablo Włodarczyk to tyle za rundę dostaje...
"dzudzinsu brazylijskie"
Śmiać się? Płakać nad upadkiem intelektualnym polskiej młodzieży? Sam nie wiem...

"Real niggers do what they wanna do, bitch niggers do what they can do"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2628 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 28758
Łoj kurna nie mogie hehe

A co do zapasników to walczyłem sobie z jednym kiedyś i wcale nie kombinował z obalaniem mnie.

Dostałem kilka prostych a potem z bani dwa razy i zapadłem w błogą nieświadomość...
Kumpel mnie pozbierał i poszliśmy do domu bez dociekania, dlaczego ten zapaśnik nie zrobił mi biodra albo wjazdu w nogi jak na zapasnika przystalo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
wwwaldek ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 2111 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25260
Triki takie jak palec w oko czy chwyt za jajka są dobre ale jest to tylko uzupełnienie. Z tego co pamiętam jak zastąpiłem Krzycha, to chyba tylko układy wtedy jechaliśmy i trochę semicontactu. Nawet nie mięlismy wtedy sprzętu do walki. Dopiero po wakacjach zacząłem się na poważnie tym zajmować. A Krzychu rzeczywiście wtedy w ramach samoobrony uczył combatów bo był swieżo po woju.

Kawior jest rasowym dyslektykiem więc luz panowie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2300 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5377
a co ma rasowa dysleksja wspólnego z "braćmi grimaldi" i 100000000 USD za walke?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 10832 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38587
proponuję zejsc z dziecka i z jego problemów z pisaniem. poważnie proponuję. juz się posmialismy, sprawa wyjasniona. nie ma co przedłużać.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

mam pytanie

Następny temat

kuziemski i łukasik na żywo w internecie

WHEY premium