SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Out of Control...

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 34875

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2696 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 31115
"Jeśli wróg jest w zasięgu ognia, to ty też jesteś." to brzmi jak to na ulotkach w razie zamachu-"jesli widzisz bombe, to bomba widzi ciebie"

a tu rozkminka o wojnie, tez z joemonstera:

Gdybym poszedł na wojnę, zamiast rzucania granatem, rzuciłbym jedną taką małą dynię. Wtedy być może wróg podniósłby dynię i zaczął myśleć o bezsensie wojny. I wtedy miałbym czas rzucić w niego prawdziwym granatem.

We gonna break

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2628 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 28758
oj kawior weź ty się ustatkuj

Bójki, kobiety...

ehh młodość
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 297 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3595
emceha ale my nic nie zrobilismy a oni nas zaaatakowali bo mysleli ze sie gapimy na nich:) Niektorzy ludzie tylko wqrwiaja innych i zmuszaja ich zeby Ci cwiczyli i pozniej niechaco dochodzi do wypadkow ze ktos kogos zabil na ulicy i czesto tak sie zdaza ze naspastnik traci zycie ofiara niechcaco go zabija. Taka jest glupia rzeczywistosc ja sie zastanawiam zeby trenowac jeszcze tak dodakowow karate dla relaksu albo yoge sam juz nie wiem co zeby byc bardzo spokojnym czlowiekiem:d Jakas rada:?:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30610 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270713
z racji tego że to spam post to zapytam bo nie mam gdzie
Jak ktoś sie zna na prawie...
koleś mojego kolegi ze studiów jechał po pijaku na rowerze,dojechali go(pały) i zabrali mu prawko na dwa lata...straszyli go też jakimś procesem.Grozi mu wiezienie za takie coś???tzn za jazde na rowerze po pijaku może pójść siedzieć??? i co będzie z tym prawkiem,będzie musiał po dwóch latach na nowo robić,czy poprostu wlepią mu punkty karne,grzywnę jakąś i oddadzą prawko...???

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 297 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3595
tak to jest prawda!!!! niestety tak jest:( a moze i stety. Dopiero po 2 latach moze sie ubiegac i dobrze ze w sadzie nie wyladowal,,,,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30610 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270713
no właśnie w tym sęk że mu coś tam o procesie gadali i teraz nie wiadomo czy ma czekać na rozprawe czy co...

PS: POWODZENIA MATURZYŚCI

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1029 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 20005
Kawior, rzeczywiście powyżej średniej.
Jak to się dzieje, że lejesz sie co 2 tygodnie, a ja raz na pół roku?!
QUEBLO zapytaj PITTT`a. On chyba robi w prawie

Zmieniony przez - Szarek w dniu 2006-05-04 07:49:13

Pozbądź się strachu i niepewności.
Pomyśl, że najwyżej możesz umrzeć...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 6323 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19141
Kawior weź nieściemniaj, to jest niemożliwe że co tydzień się z kimś bijesz i zawsze wygrywasz niewciskaj nam takiego kitu. No chyba że jesteś jakiś gangsta jak co niektóży u mnie na osiedlu

powodzenia na maturach

http://www.sfd.pl/temat279968  - Wejdź i przyznaj SOG'a

*** Mafia Ślązaqf ***

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 297 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3595
Nie sciemniam i nie jestem gangsta:) Tylko poprostu 1 raz w zyciu spotaklem sie ze sie bilem w ciagu 2 tygodni a tak to sie bije raz na rok albo dwa ruskie:) Sami rodzice sa niezapokojeni moim postepowaniem teraz im wkrecilem ze na dyskotece koles co mial 2m mnie niechoca lokciem w nos trafil:) ale niestety taka prawda pochodze z takiego malego dresowego miasta:) tutaj zle patrzysz i sie bijesz:) Ale teraz stwierdzilem ze musze sie uspokoic bo rodzice cos sie zabardzo martiwa:) mowia ze udalo mi sie pare razy ale za ktoryms dostane z noza albo cos;0 Pozatym drodzy koledzy jestem bardzo zdenerowany bo sie boje ze moj nosek stal sie nosalem i teraz nie wyrwe lasek ;) obu za dwa tygodnie wrocil do normalnych rozmiarow:) Aha i prawdopodobnie bede znow sie bic na przelomie maja i czerwca bo w moim miescie sa dni mojego miasta duzo ludzi duzo alkoholu i pewnie znow ktos mnie i moich kumpli zaatakuje i bedzie trzeba sie bronic eh tez zycie:(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 391 Napisanych postów 3444 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 18326
"Ech też życie". Ja sie wogule nie bije na ulicy, nikt mnie nie zaczepia i ja nikomu nie wadze. Ale ostatnmio coraz wiecej kabanów sie pojawia. Kazdy sie na ciebie patrzy jakby mial zatwardzenie. ****ica mnie bierze jak na mnie jakas pipa patrzy jakbym jej psa zabił. W koncu nie wyrobie i za***ie jakiegos pajaca.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

mam pytanie

Następny temat

kuziemski i łukasik na żywo w internecie

WHEY premium