SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Out of Control...

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 34890

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
wilk80 ZASŁUŻONY
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3436 Wiek 44 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17160
Też. Pewnie Mateo coś znowu grzebie...

"Istotą walki jest podniesienie duszy na wyższy poziom moralny" - J.Piłsudski
"Teoria powinna być rozważaniem, a nie doktryną" - C.von Clausewitz
"Where there's a will, there's a way" - K.Sakuraba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 6323 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19141
Podobno serwer w USA się roz***ał tak przynajmniej mówi OM

http://www.sfd.pl/temat279968  - Wejdź i przyznaj SOG'a

*** Mafia Ślązaqf ***

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cavior Bushido24.pl
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 7168 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 46566
Ja trenuje bo lubie. Styl jest niezmiernie widowiskowy-a treningi, choć niejednokrotnie bardzo ciężkie-pozwalają się wyciszyć(spora część technik, zwłaszcza rzutów najlepiej wychodzi gdy rzucający jest zupełnie spokojny i rozluźniony). Do tego dochodzi wspaniała atmosfera na treningach-zarówno ze strony instruktorów jak i ćwiczących. Sekcja ma "kameralny" klimat (z racji braku plakatów na mieście-jesli ktos do nas trafi-zwykle jest to znajomy kogos z ćwiczących)-nie ma więc "masówki". Instruktorzy to świetni fachowcy(uczniowie Ch. Tissiera-jednego z najwybitniejszych Aikidoków w Europie)-a jednoczesnie ludzie bardzo przyjaźni i skromni.

Co zaś do skutecznosci...cóż, żeby sie nie rozpisywać-przytoczę jedną sytuację. Roy Harris (jeden z najbardziej na swiecie znanych mistrzów SW-trenował ponad 20 roznych styli-obecnie naucza JKD i BJJ) pytany kilka razy o opinie na temat skutecznosci Aikido prosił ktoregoś ucznia(BJJowca) o atak-po czym załatwiał go techniką Aikido krzycząc zwykle "Aikido!" albo "Aikido wins!".

Prawda jest taka-Aikido nie służy(nigdy nie miało służyć!) do walk typu MMA. Nie sprawdzi się tam-nie tylko ono zresztą, bo w starciu z "mixem" polegnie przedstawiciel praktycznie dowolnego, pojedynczego stylu.

Aikido ma służyć do obrony-obezwładnienia lub unicestwienia napastnika- jednakże, żeby umiec obronic sie przy uzyciu Aikido trzeba poswiecic przynajmniej kilkanascie lat-wiec siłą rzeczy, jesli komus zalezy tylko na skutecznosci ulicznej-lepiej isc na boks, zapasy czy BJJ. Mi na szybkiej skutecznosci szczegolnie nie zalezy-wiec moge cierpliwie poczekac, mając frajdę z samego doskonalenia siebie-i techniki-a nie tylko z celu na końcu tej drogi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 656
Ble, ale co ma do tego rozmiar bicepsa i wycisk na klate ? Zresztą dwa lata temu ważyłem ledwo 90 kg jakoś, a cztery - niecałe 75. Foto nie mam, może jak wróce do siebie (usa) to będą.
Jak ktoś jest kozak to nap*****la wszystkich, a szczególnie tych dużych żeby udowodnić sobie i innym jaki jest fajny i to jest zazwyczaj motywem bójek. A ja się nigdy nie lubiałem bić pomimo że trenowałem karate, boks i zapasy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 656
A Harris, Gracie, Macaco albo Murilo maja jakies swoje szkoly w USA w ktorych ucza osobiscie? Moze bym sie zapisal jak blisko mnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 6323 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19141
To forum już mnie powoli w****ia, zawsze się coś ***ie (jak niemożna wchodzić na strone, to działa jak by chciało a nie mogło czyt. wolno jak w dupie", teraz jakiś serwer na***ał) podobno naprawy mają potrwać do 3 w nocy także - BŁOGOSŁAW -

Gdyby nie Sztuki Walki to teraz bym siedział naćpany, albo na***any pod blokiem albo jak co niektórzy zawalił bym szkołe Wole coś robić niż się zachowywać tak jak opisałem to teraz .

http://www.sfd.pl/temat279968  - Wejdź i przyznaj SOG'a

*** Mafia Ślązaqf ***

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2628 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 28758
a myślałem ze tylko mi sie tak pieprzy forum.


Grom nie sciemniaj. Dobrze wiemy ze nawet jak trenujesz to siedzisz pod blokiem z chlopakami i robisz tam rozne nielegalne rzeczy

Zmieniony przez - emceha w dniu 2006-05-07 22:01:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 6323 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19141
Czy tutaj wszystko musi wyjść na jaw lol hehehe

Naprawy się chyba przedłużyły bo dzisiaj znowu jest tak*****owo jak było.
Zbijam do budy

http://www.sfd.pl/temat279968  - Wejdź i przyznaj SOG'a

*** Mafia Ślązaqf ***

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2628 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 28758
Chyba forum zaczyna lepiej działać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
wilk80 ZASŁUŻONY
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3436 Wiek 44 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17160
Lepiej... to już było. Jest masakra. Niby poprawiło się od wczoraj, ale jeszcze wcześniej było OK.

"Istotą walki jest podniesienie duszy na wyższy poziom moralny" - J.Piłsudski
"Teoria powinna być rozważaniem, a nie doktryną" - C.von Clausewitz
"Where there's a will, there's a way" - K.Sakuraba

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

mam pytanie

Następny temat

kuziemski i łukasik na żywo w internecie

WHEY premium