SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Out of Control...

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 34873

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 391 Napisanych postów 3444 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 18326
****a nie zaczynaj.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 6323 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19141
Choj też nienauczyłem się na biologie i 2 mi wyszło Obczajcie moje oceny

Polski - 4
Historia - 4
Biologia - 2
Fizyka - 2
Chemia - 2
Matematyka - 2
Informatyka - 3
Sztuka - 3
Angielski - 4
WOS (Wiedza o Społeczeństwie) - 4
Geografia - 3
W-F - 6
Technika - 3

Zajęcia pozalekcyjne - w szkole
Niemiecki - 12

http://www.sfd.pl/temat279968  - Wejdź i przyznaj SOG'a

*** Mafia Ślązaqf ***

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30610 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270713
hmm...no czerwonego paska to z tego nie będzie raczej...

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
wilk80 ZASŁUŻONY
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3436 Wiek 44 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17160
Średnia coś w granicach 3,0... Grom, szału nie robisz...

"Istotą walki jest podniesienie duszy na wyższy poziom moralny" - J.Piłsudski
"Teoria powinna być rozważaniem, a nie doktryną" - C.von Clausewitz
"Where there's a will, there's a way" - K.Sakuraba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 6323 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19141
Czerwony pasek jest dla mnie zBANowany czyt. niedostępny

wilk - w tym roku to totalnie za***ałem sprawe i byłem zagrożony z tych przedmiotów z których teraz mam 2. Sprawa najgorzej wyglądała z chemi, ale dzięki KOJOTOWI, który napisał mi prace dostałem 5 i na koniec mam 2. Teraz tylko poprawić niemiecki i już waksy do końca roku, żeby niez***ać sobie ocen, a średnia to będzie 3.2 coś koło tego Niedawno wrociłem z Thaia i aerobów i jestem zmęczony

http://www.sfd.pl/temat279968  - Wejdź i przyznaj SOG'a

*** Mafia Ślązaqf ***

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30610 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270713
to masz średnią identyczną jak ja miałem w pierwszym semestrze studiów...
teraz o ile w ogóle zdam będę miał jeszcze niższą

ale musze Cie zmartwić,w szkole średniej nigdy nie miałem tak niskiej średniej...choć prymusem też nie byłem

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 391 Napisanych postów 3444 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 18326
Teraz w liceach dużo trudniej dostać dobre oceny. U nas teoretycznie powinny byly byc rozszerzone tylko 3 przedmioty ale nauczyciele sie tym nie przejmowali i katowali nas ze wszystkiego. Na kazdej lekcji odpytki, "nielegalne" ( wicej niz 3 w tygodniu) klasówki itp. Teraz trzeba wybierac przedmioty na ktorych nam zalezy bo inaczej ze wszystkiego jest sie srednim. Wiem bo sam to przechodzilem calkiem niedawno. Przedmioty takie jak PO, WOK i WOS się olewało. Na Wok to ja prawie nie chodziłem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
wilk80 ZASŁUŻONY
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3436 Wiek 44 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17160
Co Wy pier.dolicie? Jak w 98 zdawałem maturę, to nie było czegoś takiego, jak "rozszerzone maksymalnie 3 przedmioty", "legalne tylko 3 klasówki" i tym podone ******ły. Człowieka dusili z każdej strony i na każdym kroku i nie było ważne czy się chciało później iść na studia w danym kierunku czy nie! Jak będę miałczas to poszukam swojego świadectwa dojrzałości i wrzucę oceny...

edit: a średnią 3,33 to miałem na studiach na UAMie, które olewałem, bo wiedziałem, że po prostu potrzebny mi tytuł mgr, a nigdy nie będę pracował w tym zawodzie... Tyle, że później z pracy mgr 4 a z obrony 5 i ocena dobra na dyplomie

Zmieniony przez - wilk80 w dniu 2006-05-25 12:17:32

"Istotą walki jest podniesienie duszy na wyższy poziom moralny" - J.Piłsudski
"Teoria powinna być rozważaniem, a nie doktryną" - C.von Clausewitz
"Where there's a will, there's a way" - K.Sakuraba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 391 Napisanych postów 3444 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 18326
Wilk ale system całkowicie się zmienił, w tym tok nauczania jak i kryteria oceniania. Ja nie uważam że 3.0 jest dobra bo taka nie jest. Ja tylko sądzę że do ocen nalezy podejsc z dystansem. Ja np. z klasówek dostawałem dobre oceny ale dostawałem pały za nieodrabianie pracy domowej, gadanie na lekcji i inne ******ły.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 6323 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19141
No to, albo wy jesteście jakimiś kujonami, albo ja takim głąbem w liceum się poprawie i będe miał lepsze oceny Wole chodzić na Thaia i siłke niż się uczyć, ale niestety nieraz trzeba

http://www.sfd.pl/temat279968  - Wejdź i przyznaj SOG'a

*** Mafia Ślązaqf ***

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

mam pytanie

Następny temat

kuziemski i łukasik na żywo w internecie

WHEY premium