SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Out of Control...

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 34879

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1029 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 20005
boks i grappling nie starczy - trzeba by jeszcze lowkicka dodać

Pozbądź się strachu i niepewności.
Pomyśl, że najwyżej możesz umrzeć...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 10832 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38587
proponuje zatem poszukac klubu MMA...





ludzie, nie dajcie się zwariować. po co to wszystko? może wszyscy zaczniemy ćwiczyć mieszane w ramach ogólnego zglajchszaltowania styli?
ja wysiadam z tego tramwaju. świadomie zrezygnowałem z MMA i nie mam z tego powodu kompleksów. dajcie spokój.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2300 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5377
proponuje zmienic temat na boks vs zapasy. bo o judo jeszcze nikt tu nie pisał.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 297 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3595
Jodan taka jest koniecznosc:) Musisz byc uzdolniony i umiec w walczyc w kazdej sytuacji. Taka jest prawda, jezeli sam chcesz chodzic w nocy po ulicy i mniej sie bac to musisz troche tam wiedziec:) Wiadomo jak Cie zaatakuje 2-3 lub wieksza liczba kolesi albo nawet jeden z nozem czy z pistoletem to nie bedzie chuckiem norrisem i z nimi nie bedziesz walczyc:) ale te style ktore uprawiasz bardziej pomoga ci dalej i szybciej uciec:) lepsza kondycja szybszy bieg:d Szarek a nogi to nawet nie cwiczac umiesz chyba nawet dobrze wykonac front kicka albo low kicka bo to glownie sie przydaje?:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1029 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 20005
Jakby ci to powiedzieć. Lowkick i front kick to nie jest taka prosta sprawa. Nie ma tak, że kopiesz na pałę. Trzeba dluugo uczyć się techniki, aby wykonać je prawidłowo. Idź na nawet 1 trening Muay Thai a się o tym przekonasz

Pozbądź się strachu i niepewności.
Pomyśl, że najwyżej możesz umrzeć...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 297 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3595
cwiczylem kickbok wiec cos tam wiem moze mi to latwo przychodzilo a moze tylko sie zdawalo;d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 391 Napisanych postów 3444 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 18326
Szarek: Lowkick nie jest niezbedny w walce chociaz czasami moze sie przydac.

Kawior: Jak juz wariowac to na calego. Jesli sie zdecydujesz na MMA to cwicz wszystko co ci tam dadzą.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30610 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270713
boks i grappling nie starczy - trzeba by jeszcze lowkicka dodać

kup se czołg i choćby było ich 10 i mieli po 50cm w łapie a przy tym 20 lat treningu MMA i tak im pojedziesz po rajtach...

Kawior: ale te style ktore uprawiasz bardziej pomoga ci dalej i szybciej uciec:) lepsza kondycja szybszy bieg:d

to nie lepiej potrenować biegi???

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 297 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3595
qubel Powiedzialem jak jest kilku konkretnych kolesi........ jezeli cos umiesz to mozesz powalic 2-3 kolesi przecietnych. A uciekasz oczywiscie w ostatecznosci bo po co ryzykowac zycie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 10832 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38587
A uciekasz oczywiscie w ostatecznosci bo po co ryzykowac zycie?
wiejesz przede wszystkim, nie w ostatecznosci
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

mam pytanie

Następny temat

kuziemski i łukasik na żywo w internecie

WHEY premium