SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Out of Control...

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 34902

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30610 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270713
Matma to najgorsze g**** jakie wymyślił człowiek

Najgorszym gównem jest język polski,nienawidze tego przedmiotu i nigdy go nie polubie,a żeby być wiekszym radykałem to jestem za zdjeciem polskiego jako obowiazkowego przedmiotu z matury!!!!!Sama matma nie jest zła,ja mam na uczelni matme wyższą i też jest spox,daje rade z tego

Legia ma mistrza

Gratulacje

ZAGŁĘBIE do boju, Legia do gnoju To my Sosnowieccy Huligani ...

o ile sie nie myle Zagłebie Sosnowiec i Legia są "przyjaciółmi" wiec chyba nietrafiona rymowanka,ale być moze coś mi sie pomieszało...

qrwa milosc jest po***ana.........to nie szczescie a raczej kara..........

zależy co i jak,moja dobra rada: weż sobie znajdż jakąś inną laske z którą zechcesz być to zapomnisz o tej...

Ide na TV

do nauki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!popatrz na mnie ja zaraz siadam do fizyki

Najlepszym lekarstwem jest inna kobieta hrhrr

Święta prawda,no chyba ze jeszcze jest dla was jakiś cień nadziei...

to tyle
pozdro

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 297 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3595
emceha i Qubelo hahahaa jakbym chcial to bym mial 100 innych lasek. Znaczy chce ale nie moge miec. Moja niesmialosc mnie rozp*****la i nadodatek mam bardzo wybredny gust:) Wiec u mnie jest tak ze jak laska mi sie podoba jest niesmiala i ja tez i lipa a jak ja sie podobam lasce to ona mi sie nie podoba bo np ma niebieskie oczy;d hahaha cos takiego wiec qrwa**** z tym bede kawalerem starym ;d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2628 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 28758
kawior rozłożyłeś mnie na opatki ostatnim postem heh
Możesz mieć laski ale nie możesz heh.

Nic tak nie leczy jak inna mówię ci.
Czym się strułeś tym się lecz.


A na kaca klin!

Zmieniony przez - emceha w dniu 2006-05-11 01:55:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30610 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270713
z takim podejściem to bardzo prawdopodobne,za dużo wymagasz od swoich kandydatek.Dziewczyny nie są idealne i każda ma jakąś wade/wady wiec albo obniżysz granice albo kawalerka do końca życia i czasami jakiś wypad na panny...

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2628 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 28758
O ****a mój młodszy brat właśnie wrócił z matury...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30610 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270713
no co chcesz,rozpisał sie chłopak...

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 6323 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19141
QUEBLO zależy o kim mówisz o piłkarzach, o fanach, czy o gościach co chodzą na ustawki

Piłkarze Legi i Zagłębia zapewne sie szanuja i niemaja nic do siebie.

Prawdziwi fani przychodza ogladac mecz i kibicowac swojej drozynie

A z ustawkami to sami wiecie jak jest

http://www.sfd.pl/temat279968  - Wejdź i przyznaj SOG'a

*** Mafia Ślązaqf ***

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 297 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3595
ale nie jednak juz jestem na bliskiej drodze z tamta panna jak ja zobacze raz na tydzien to juz bedie fajnie ;D a jak poszla bratu matura? i qrwa dzisiaj nie mialem treningu i lipa w domu bedzie trzeba pompki zrobic i brzuszki i troche pajacyka;d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2628 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 28758
ło kurva:





Kule przechodziły zaraz obok dziecka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2628 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 28758
Dzięki że pytasz :)
Poszła średnio - nie trafił w "pomoce".
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

mam pytanie

Następny temat

kuziemski i łukasik na żywo w internecie

WHEY premium