SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Out of Control...

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 34892

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 6323 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19141
aha ...

Ide oglądan Jurajski Park

http://www.sfd.pl/temat279968  - Wejdź i przyznaj SOG'a

*** Mafia Ślązaqf ***

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2628 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 28758
Nie mam nic do "bandżi" tylko do szpanerów, to był tylko przykład i to niezbyt fortunny widzę .

Grom hoolaką zostaniesz, to może w telexpresie albo w interwencji zobaczymy jak cię do blaszaka pakuja
A potem Fakt popełni artykuł o krwawym Muay Thai które trenuje się żeby lepiej rozrabiać na stadionach. Obowiązkowo dadzą zdjęcie z zawodów MT na którym ktoś ma potężne rozcięcie i zalewa się krwią. .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
wilk80 ZASŁUŻONY
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3436 Wiek 44 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17160
spox, emceha
Pamiętam, jak swego czasu Młode Orły (Lechia Gdańsk) obowiązkowo trenowali KB. A Gromowi przejdzie. Mi też przeszło, chociaż co dostałem od "niebieskich", to moje. Kvrwa, jak byłem gówniarz to się z nimi lałem, a dziś się z nimi szkolę, ich szkolę, od nich się szkolę... Mam świetnych kumpli Policjantów.
Jaki ten świat przewrotny...

"Istotą walki jest podniesienie duszy na wyższy poziom moralny" - J.Piłsudski
"Teoria powinna być rozważaniem, a nie doktryną" - C.von Clausewitz
"Where there's a will, there's a way" - K.Sakuraba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 136 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26804
ja z lechia za pan brat - w koncu biala gwiada - ba nawet szalik od kiboli ze lechiiii dostalem:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 136 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26804
odnosnie niebieskich to mam swietnego kumpla przy granicy z ukraina - i wam powiem: szanujcie policje i prawo, bo bez nich az sie boje myslec co by sie dzialo:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 297 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3595
Nie ma to jak wrocic z imprezy ;d prawie wyrrwalem laseczke :) ale kurde zmanilem jedna rzecz;d zamalo ja rozbawilem ;D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2628 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 28758
Forum chodzi lepiej ale za to s******liły się powiadomienia u mnie

Link w powiadomce jest w środku przedzielony średnikiem, nie wiem z jakiego powodu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 6323 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19141
"Grom hoolaką zostaniesz, to może w telexpresie albo w interwencji zobaczymy jak cię do blaszaka pakuja
A potem Fakt popełni artykuł o krwawym Muay Thai które trenuje się żeby lepiej rozrabiać na stadionach. Obowiązkowo dadzą zdjęcie z zawodów MT na którym ktoś ma potężne rozcięcie i zalewa się krwią."

BEZ PRZESADY !!! przecież niejade tam na ustawki , a co do policji to się może niebęde wypowiadał bo widziałem pare akcji i niebyło to jak w filmach . Byłem na "paru" meczach i niekiedy musiałem użyć siły jak komuś coś od***ało np. Miałem taką sytuacje, że siedziałem sobie z kumplami na "młynku", a z tyłu wyłapałem buta na głowe i jak się odwruciłem to zobaczyłem gościa, który niejest wcale pokojowo nastawiony, a wyglądem przypominał 2 takich jak ja, w ostatniej chwili zdążyłem uniknąć łokcia i gdyby nie moi kumple to pewnie by mnie skrobali z tych ławek.

Powiadomki mi też tak działają, a myśle że przedziela się tylko wtedy kiedy już widziałeś co ten ktoś napisał.

http://www.sfd.pl/temat279968  - Wejdź i przyznaj SOG'a

*** Mafia Ślązaqf ***

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2628 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 28758
To był tylko żart Grom
Ale słabo że tak jest na meczach. Chcesz iść spokojnie obejrzeć a tu niewiedomo kiedy okazuje się że jakieś strzały, gaz i w ogóle jakaś bitwa . W Anglii jakoś sobie poradzili na stadionach, zobaczymy jak to będzie u nas.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 6323 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19141
Polska to nie Anglia i u nas ten problem będzie ZAWSZE i takie jest moje zdanie. Państwo niprzejmuje się sportem, ani kibacami (interesują się tylko wtedy kiedy ktoś zginie z tego powodu) taka jest prawda .

ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC vs ŁKS ŁÓDŹ (0:1)

http://www.sfd.pl/temat279968  - Wejdź i przyznaj SOG'a

*** Mafia Ślązaqf ***

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

mam pytanie

Następny temat

kuziemski i łukasik na żywo w internecie

WHEY premium