SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Out of Control...

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 34899

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2628 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 28758
Czy mi się wydaje czy podobny temat i podobne pytania były już wałkowane na tym forum. Jakieś pięćdziesiąt razy...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30610 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270713
kawior
po pierwsze naucz sie czytać/pisać nicki
a po drugie jak jest kilku 2-3 zwykłych kolesi a Ty nawet coś umiesz to i tak wiej bo nic Ci to nie da ze Ty coś umiesz.Możesz trafić jednego,góra dwóch a trzeci już trafi Ciebie,zajmiesz sie nim to wyłapiesz bombe od pierwszego który sie już zdaży pozbierać i kółka sie zamyka...a zejscie do parteru z jednym jak ona ma 2 kolegów to już dopiero samobójstwo...
Nie ma też co teoretyzować czy na nich lepszy byłby kickboxing czy zapasy bądż judo,jeśli naprawde nie musisz to wiej,jak to Jodan napisał i nie baw sie z Johnego Rambo bo tylko na tym stracisz

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 297 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3595
No ja wiem ale ja nie pisze o sobie tylko o takim "chuck norsie" Juz raz sie bilem z dwoma to nawet szlo ale jak 3 pszyszedl to musialem spierdlac:d naszczescie kolega byl ulice obok i udalo sie:) przezyc male tam siniaczki mialem. Ale warto cwiczyc zeby sie obronic jak ktos Cie wyzywa na solo albo dla sportu:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30610 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270713
no fakt,ćwiczyć zawsze warto,moze nie po to zeby bić sie z kimś,ale to także jest coś co nam na pewno nie przeszkodzi,a kto wie czy nie uratuje życia kiedyś...
a co do Twojej wcześniejszej wypowiedz....nawet taki Chuck Norris nie dałby rady przeciętnym 3 typom którzy sie bili nie raz w życiu i nie są lamerami

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 297 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3595
haha nie ogladales straznika teksasu ?:D on tam jedyn kopnieciem 3 kladzie;) hehe ah te filmy;d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 10832 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38587
no, gdy potrafia skoordynowac swoje dzialaia, to wtedy tak. bo gdy nie potrafia, to jest ctrl+c ctrl+n enter ctrl+v w kazdym przypadku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30610 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270713
haha nie ogladales straznika teksasu ?:D on tam jedyn kopnieciem 3 kladzie;) hehe ah te filmy;d

Nie no są też tacy kozacy jak Lingillus Podbipięta z "Ogniem i mieczem" ze trzech typa jednym cięciem ścinają...

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 10832 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38587
Longinus, QUEBLO...

Zmieniony przez - Jodan w dniu 2006-04-22 10:58:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3041 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 20223
Cuningulus Podbipięta
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2628 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 28758
Zdzichu Zedrzykaptur?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

mam pytanie

Następny temat

kuziemski i łukasik na żywo w internecie

WHEY premium