SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Out of Control...

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 34876

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 6323 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19141
To niech też coś zacznie pisać...

http://www.sfd.pl/temat279968  - Wejdź i przyznaj SOG'a

*** Mafia Ślązaqf ***

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30610 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270713
czeka na wene,coś mu nic do łba nie przychodzi

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 6323 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19141
----------------->

http://www.sfd.pl/temat279968  - Wejdź i przyznaj SOG'a

*** Mafia Ślązaqf ***

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
wilk80 ZASŁUŻONY
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3436 Wiek 44 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17160
No, chłopy, ja śmigam zaraz nad jeziorko. Pogoda ładna, grill przygotowany, boisko całkiem całkiem - tak można się odstresować
A nie jak co niektórzy...
Pozdro!

"Istotą walki jest podniesienie duszy na wyższy poziom moralny" - J.Piłsudski
"Teoria powinna być rozważaniem, a nie doktryną" - C.von Clausewitz
"Where there's a will, there's a way" - K.Sakuraba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 6323 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19141
No to masz za***iście, a u mnie pogoda z dupy wzięta zimno, pada i wogóle chojnia

http://www.sfd.pl/temat279968  - Wejdź i przyznaj SOG'a

*** Mafia Ślązaqf ***

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
wilk80 ZASŁUŻONY
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3436 Wiek 44 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17160
Eee, tam - dasz radę Nie będzie przecież lało cały dzień. Grom, w Twoim wieku cieżko mnie było w domu utrzymać...

"Istotą walki jest podniesienie duszy na wyższy poziom moralny" - J.Piłsudski
"Teoria powinna być rozważaniem, a nie doktryną" - C.von Clausewitz
"Where there's a will, there's a way" - K.Sakuraba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 6323 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19141
Jak jest fajna pogoda to też niesiedze przed kompem tylko jestem na dworze albo na Thaiu lub na siłce

http://www.sfd.pl/temat279968  - Wejdź i przyznaj SOG'a

*** Mafia Ślązaqf ***

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 391 Napisanych postów 3444 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 18326
a ja wypoczywam przed maturą.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30610 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270713
kurde u mnie też ch***** pogoda ale mam to w d**** i śmigam se gdzie popadnie,czy to na grilla czy też np tak jak dziś najazd na kościół zrobiliśmy...
Żeby nie było że jestem jakimś satanistą,nie mam nic do wiary,ani wierzących.Dostałem z kolesiami cynk że w parafii obok naszego osiedla ich proboszcz walnął se na witrażu swoją podobizne...Brak czasu nie pozwalał do tej pory na wypad tam ale dziś sie czas znalazł.Poszliśmy,wchodzimy do środka i.........nad ołtarzem nie widze nic,ale koleś powiedział żebyśmy sie odwrócili.Nad wejsciem do Kościoła faktycznie jest dość sporawy witraż i są na nim 4 podobizny.Dwie z nich to Święci,Józef i Jan Chrzciciel.Pod spodem z lewej strony jest też ktoś ale gościa nie poznaje i po prawej stronie jest ON.Lekko tylko zniekształcony żeby na pierwszy rzut oka nie można było sie zorientować...złodziej jeden,kase na witraże wyłudził od parafian,zresztą nie tylko na witraże i se podobizne walnął...

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3041 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 20223
i co? pobiliście ten witraż kamulcami?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

mam pytanie

Następny temat

kuziemski i łukasik na żywo w internecie

WHEY premium