SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Out of Control...

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 34862

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
wilk80 ZASŁUŻONY
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3436 Wiek 44 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17160
Grom, stronka, którą podałem, to stronka SKMP. Więksość instruktorów stamtąd znam, trenowałem z nimi. Tam nie ożenią Ci większości ściem, jakie serwuję większość w np. IKMP. Sporo rzeczy na innch stronkach jest wręcz żałosna i przyczynia się tylko do złej opinii o KM. A nam przecież zależy na rzetelności, prawda?

Czy ktoś się czepia skakania na "bandżi"? Zaj.ebista sprawa, gorąco polecam! I nie ma to nic do rzeczy z wyżelowanymi lesczami, których jednym strzałem (z liścia, oczywiście) łamie się w pięciu najgrubszych miejscach...

Kawior, weź Ty wyjdź do ludzi zamiast nas męczyć swoim wierszoklectwem. Chłopie, weź się za siebie i przestań pier.dolić od rzeczy. Taka rada starszego kolegi.

Pozdrawiam!

"Istotą walki jest podniesienie duszy na wyższy poziom moralny" - J.Piłsudski
"Teoria powinna być rozważaniem, a nie doktryną" - C.von Clausewitz
"Where there's a will, there's a way" - K.Sakuraba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2696 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 31115
ej zna ktos moze jakas placowke AA gdzies na Pradze?

We gonna break

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 391 Napisanych postów 3444 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 18326
A co rzucasz picie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2696 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 31115
nie na biologie robie referat o negatwynych skutkach picia alkoholu

We gonna break

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 136 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26804
podbij na gg - to ci opowiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2696 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 31115
ale ja szukam ludzi ktorzy zdaja sobie sprawe ze swojego uzaleznienia zreszta tak to wystarczy dac kilka zdjec z moich imprez

We gonna break

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 136 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26804
w pelni sobie zdaje sprawe z mojego uzaleznienia wlasciwie - to zaraz ide pic

edit - nie wiem tylko co by powiedziala Twoja nauczycielka - bo mi z tym dobrze

Zmieniony przez - Kreciwor w dniu 2006-05-12 18:25:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2696 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 31115
nauczyciel a nie nauczycielka w sumie to nie wiem bo u nas pielegniarka na wszystko daje amol (taki alkohol jak ktos nie wie ) a na zielonej szkole byly wsrod nauczycieli dialogi typu "-znowu kupili wodke. -to dobrze wczesniej pojda spac" a po jednej bialej szkole (tygodniowej) w osrodku bylo sto kilkanascie pustych butelek po wodce

We gonna break

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 136 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26804
amol to jakies ziola na spirycie o ile dobrze pamietam... nie smakuje za ciekawie i slabo kopie, bo kto by cala butelke wypil

biala szkola? my mielismy tylko zielone - wesolo bylo
no ale w koncu postep - chemia etc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2696 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 31115
my mamy i biale i zielone i tez jest wesolo-najlepiej bylo w pierwszej gim jak nam w trzech sklepach nie chcieli sprzedac i udawalem anglika "two tyskie please"

We gonna break

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

mam pytanie

Następny temat

kuziemski i łukasik na żywo w internecie

WHEY premium