SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Masters of Shaolin?

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 6398

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 829 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3404
Podobno w Lublinie ma się odbyć jakiś pokaz czy występ pt. "Masters of Shaolin". Widziałem zapowiedź w TV, ale nie przyjrzałem się uważnie, więc nie wiem, o co chodzi (Nie wiem nawet, czy to w ogóle ma mieć związek ze sztukami walki). Jeśli znacie jakieś szczegóły, napiszcie.

Lublin - wiosenna stolica Polski

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 829 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3404
Rzuciłem w Google, ale okazuje się, że bilety piekielnie drogie.

http://www.google.pl/search?hl=pl&q="masters of shaolin"&btnG=Szukaj w Google&lr= 

Lublin - wiosenna stolica Polski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 386 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19516
https://www.sfd.pl/temat223082/  tutaj juz o tym pisalem ... moze to byc ciekawe, ale bilety sa za drogie.

"Świat z trzepaka, był tak prosty i piekny.Chcesz wiejść w świat dorosłych?Nie,dzieki"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 829 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3404
Faktycznie, nie skojarzyłem tematów.

W Lublinie też drogo
http://www.lsi.lublin.pl/co/shaolin/shaolin5.htm

Zmieniony przez - sirChris w dniu 2005-09-29 15:30:34

Lublin - wiosenna stolica Polski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1566 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13352
No to juz se ku.rwa poszedlem na mnichow 100 zl za bilet to troche za drogo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 10832 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38587
mnichów? nie byłbym taki pewien. to raczej objazdowy cyrk, trupa cyrkowa, która nie ma wiele wspólnego z mnichami.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 304 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2167
Po pierwsze: to są mnisi z klasztoru shaolin.
Po drugie: Można kupic bilet za 60 zł
Po trzecie: Takie coś nie zdarza się codziennie więc warto się pofatygowac i wypłacic te pieniądze na takie widowisko( nie koniecznie najdroższe bilety)
Ja mam ten pokaz w Krakowie 20 października :] oczywiscie już bilecik zakupiony, ten najdroższy

http://www.teatr-rozrywki.pl/wydarzenia/masters.html


Zmieniony przez - TheNommad w dniu 2005-10-02 11:15:46

"Tylko trening czyni mistrza"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 10832 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38587
mnisi? bo mówią że są mnichami? ciekawe, jakimi? buddyści czy taoiści? ani jedno ani drugie mi jakos do takich cyrkowych przedięwzięc nie pasuje. natomiast mogę sobie łatwo wyobrazic, jak bardzo chińskie władze byłyby zainteresowane promowaniem chińskiej kuiltury za granicą, chocby i w taki sposób.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 304 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2167
A słyszaałes może że mnisi będą chcieli kręcic własne filmy w klasztorze? Bo tak to zawsze hollywood im się wpieprza to sobie wymyślili że się pobawią w filmy. A jeżeli to nie mnisi to w jaki sposób wykonują te sztuczki? Jak już to obejrzę to wtedy stwierdzę sobie na 100% czy to byli mnisi czy "cyrk". I nie zaczynaj mi mówic ze to co tam będą prezentowac np. jakies łamanie na głowie kija, że to jest podcięty kij albo co...

"Tylko trening czyni mistrza"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 386 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19516
TheNommad nie wszedzie bilety sa po 60 zl, np. we Wroclawiu najtanszy bilet kosztuje 90zl.
Ale fakt ze moze byc to bardzo ciekawe widowisko (nawet jesli nie sa to prawdziwi mnisi). Jednak jak dla mnie 90zl to troche zaduzo
Jak juz zobaczysz ten wystep to napisz na forum jak bylo

"Świat z trzepaka, był tak prosty i piekny.Chcesz wiejść w świat dorosłych?Nie,dzieki"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 304 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2167
Przepraszam, masz rację. Sądze że to są prawdziwi mnisi i jak już będe po wystepie to zdam relację. Ja mam dokładnie bilet za 110 zł

"Tylko trening czyni mistrza"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

próbuja usprawiedliwiać Gołote

Następny temat

2 pytania dla znawców boksu

WHEY premium