Johnnie Otis Jackson (52 l.) w niedawnym wywiadzie dla Muscular Development powiedział, że poważnie rozważa udział w zawodach Masters Olympia 2023, które mają odbyć się w sierpniu w Rumunii. Kariera kulturystyczna Jacksona, która była bardzo udana trwała od lat 90. Do tej pory brał udział w ponad 80 profesjonalnych pokazach i stał na jednej scenie z gwiazdami takimi jak Jay Cutler, Dexter Jackson i Phil Heath. Oprócz kulturystyki brał udział także w zawodach trójboju siłowego. Niektórzy uważają go za jednego z najsilniejszych kulturystów. Być może niektórzy z Was pamiętają próbę podniesienia 372,5 kg w martwym ciągu. Niestety zakończoną porażką.

https://youtu.be/sPZEntyFzdk

Johnnie Jackson wydaje się zainteresowany ponownym startem w kulturystyce. W rozmowie z Ronem Harrisem ujawnił, że „rozważa” pomysł wzięcia udziału w nadchodzącym konkursie Masters Olympia.

„Bardzo tęsknię za sceną. Tęsknię za podróżą. Brakuje mi pozowania. Brakuje mi tłumów. Tęsknię za poczuciem, że jestem ważny wśród moich rówieśników i fanów. Nikt się do mnie nie zgłosił i ja też jeszcze nie aplikowałem. Rozważam to. Nadal jest to w toku i intensywnie o tym myślę”.

Ostatni konkurs Masters Olympia odbył się w 2012 roku i wygrał go Dexter Jackson. Jeśli Johnnie Otis Jackson pojawi się na scenie w sierpniu z pewnością wiele osób będzie mu kibicować.

https://youtu.be/xM0du2kLlZw7

 

Komentarze (1)
lordknaga

pamietam go, zawsze mial slabe nogi i sam siebie nazywal najsilniejszym ifbb pro, chociaz to stan efferding wygrywal zawody w power liftingu i wyzywal joj'a na wyzwanie kilka razy - wyzwanie, ktorego nigdy nie przyjal :-D

0