Emerytowany zawodowy kulturysta, którego chyba nikomu nie trzeba przedstawiać - Dexter Jackson nadal ma godną podziwu sylwetkę. W ostatnim poście na Instagramie Jackson pokazał, że nie zwalnia tempa podczas treningów pleców, nawet na emeryturze. Kulturysta rywalizował na scenie od prawie trzydziestu lat i na zawodach zmierzył się najlepszymi zawodnikami w historii tego sportu. Wygrywał aż kilkadziesiąt razy, a najważniejszym osiągnięciem było zdobycie w 2008 roku statuetki Sandowa i tytułu Mr. Olympia. Ponadto odniósł wiele innych sukcesów, jak chociażby w Arnold Classic, w którym wygrał w sumie pięć razy. 

Przed startem w Mr. Olympia 2020 „The Blade” zdecydował, że kończy swoją karierę w kulturystyce. Tak też się stało i w swoim ostatnim konkursie zajął dziewiąte miejsce.

 

Polecamy również: Dexter Jackson oficjalnie kończy karierę

Biorąc pod uwagę jego talent, zdolność do podnoszenia dużych ciężarów na emeryturze i całkiem niezłą formę, wielu fanów zastanawia się, czy legenda miałby energię na jeszcze jeden występ. Niebawem mają wrócić do kalendarza imprez zawody Masters Olympia, a Jackson byłby idealnym kandydatem do rywalizacji na tym wydarzeniu.

 

Polecamy również: Wracają zawody Masters Olympia

Ostatnio na Instagramie podzielił się swoim szalonym treningiem pleców. Pod koniec zeszłego roku

Polecamy również: Mr. Olympia Dexter Jackson szybko traci wagę na emeryturze
" target="_blank" rel="noopener noreferrer">wydawało się, że Dexter drastycznie schudł, ale teraz wygląda na to, że odrobił straty i nabrał masy. Czyżby już szykował się do Masters Olympia? Byłoby wspaniale jeszcze raz zobaczyć go na scenie w towarzystwie innych weteranów.

Komentarze (0)