SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Otwarte Mistrzostwa SFD & SdW w wyciskaniu sztangi leżąc WYNIKI S.69 ZDJĘCIA

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

Ilość wyświetleń tematu: 93275

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 17451 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 99460
Rafał z przyjemnością pomogłem i pomogę na następnych zawodach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1374 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9255
mozna bylo startować w koszulkach specjalistycznych ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ZIELINIAK83 Mistrz SFD
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 172 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5016
nie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 11895 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 164753
Pomimo że pierwsze zawody to organizacja na dobrym poziomie. Jedynie co można było by poprawić to wypisywanie dyplomów po każdej kategorii bo niektórzy się lekko niecerpliwili. Podkreśle jeszcze raz że organizacja jak i sama atmosfera była świetna . Mam nadzieje że uda mi się zrobić przyzwoity wynik na przyszły rok i znów wystartuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 235 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4694




to ja to ja to ja


w opisie filmiku wszystko jest
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11397 Napisanych postów 72680 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958544
teraz tylko na szybko - bo dość ciężki to był weekend , doczytam wszystko na spokojnie zapewne dopiero jutro

Sorry za te białka, moge w sumie napisac to samo co Rafał - daliśmy ciała, Wojtek (bull) rowniez przed swoim wyjscie wspominał mi o nich, z tym iż po chwili trzeba było podpisywać dyplomy , rozdawać nagrody, bony,. Wiele osób się spieszyło, trochę się to dłużyło i potem przy samym rozdawaniu - chcieliśmy je przeprowadzić szybko i sprawnie ....owszem tak było, z tym iż o białach zapomnieliśmy, a leżały w kartonie pod sciana.

Zadna z osób również o nich nie wspomniała, bo tak to byśmy od razu to nadrobili od razu przy rozdawaniu dyplomów - powinnismy tez dawac białko do reki , no cóż stało się jak stało i nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem. Na koniec kogo udało mi się złapać, to wreczyłem po białku , to samo osobom asekurującym. Jak się to uda nadrobić to będzie super, mam nadzieję iż jakies wyjscie z sytuacji się znajdzie.

Na zawodach nie mogłem być od początku ,ale widziałem iż wszystko było dobrze przeprowadzone i szybko mimo wszystko, była muzyka, profesjonalizm sędziów, asekurujących ,samych startujacych równiez. Ekipa z Keltona ,ich nagrody, porozwieszane bannery innych firm, ekipa z SDW, duzo osob z forum itd itp

Dziękuję wszystkim sponsorom zawodów.
Dziękuję wszystkim startującym.

Za rok na pewno postaram się o podobne nagrody - będzie to wielce możliwe ,wlasnie dzieki bardzo dobrej organizacji ,wysokim poziomie startowym i atmosferze




Wszystkich nagrodzonych proszę o osobisty kontakt - od jutra , proszę nie zamawiac tez wczesniej u sponsorów nagrod , niz jutro 25.04 , ponieważ nie miałem jeszcze okazji podesłać sponsorom odpowiednich danych (Waszych imion,nazwisk i kodów zamówień) Dzis juz tego nie uczynię, zrobię to jutro.

Nr telefonu jak i adres mailowy każdy z nagrodzonej 3 w danej kategorii ma do mnie, wiec o kontakt nie bedzie problemu, jakby były jakies problemy z zamówieniem to na pewno we wszystkim pomogę.


jeszcze raz dzięki

pewno jutro cos jezce dopisze jak doczyam calosc, obejrz zdjecia i filmy
jednak juz dzis chcialem sie wpisac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 146 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1913
Kurde głupio było się upominać o to białko!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 12037 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51295
nie chodziło o upominanie tylko przypomnienie. Mieliśmy prawo zapomnieć, zamieszanie, stres itp.

Tak na to spójrz.

Powrót do korzeni :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336127
był klimat bardzo koleżeński i towarzyski wiec trzeba było krzyczeć zaraz

szukamy rozwiązania
może dla tych co są klientami sklepu
władować do kolejnego zamówienia? ( żeby nie robić podwójnych kosztów wysyłki)

Zmieniony przez - Bull w dniu 2010-04-26 10:02:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 12037 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51295
Bardzo dobry pomysł Wojtku

Jestem na etapie "nagradzania" osób co się zgłosiły a nie przyjechały

Powrót do korzeni :)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Siła Bicepsu

Następny temat

OTWARTE MISTRZOSTWA SFD i SDW W WYCISKANIU SZTANGI LEŻĄC 2010!

WHEY premium