SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Otwarte Mistrzostwa SFD & SdW w wyciskaniu sztangi leżąc WYNIKI S.69 ZDJĘCIA

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

Ilość wyświetleń tematu: 93264

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
kruszyna30 ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 672 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3881
Wuchta34-widzę,że jesteś konsekwentny z tym nagradzaniem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 12037 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51295
Kruszyna - najbardziej w całej sytuacji głupio ja się czuję ponieważ musiałem bardzo dużej liczbie osób odmówić nad czym ubolewam. Z kolei osoby, które zgłosiły się a nie przyjechały to.... tu każdy niech sam dopisze.

W kolejnej edycji nie będzie limitów i każdy kto będzie chciał wystartować już dzisiaj zapraszamy.

Powrót do korzeni :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
kruszyna30 ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 672 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3881
Nie taki wilk straszny...wiadomo pierwsze zawody.Pytanie czy wszystko się uda,czy sprostasz postawionym sobie celom.A tu w najbardziej niespodziewanej kwestii (osób zgłoszonych) lipa...Po co było komuś zawracać dvpę...Włożyłeś w organizację tych zawodów mnóstwo pracy i czasu,a wielu tego nie doceniło.Wiedz jedno stanąłeś na wysokości zadania.Dzięki za fajne zawody.Pozdro

Zmieniony przez - kruszyna30 w dniu 2010-04-26 11:50:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wuchta gdzie planujecie zorganizować następne zawody za rok? Czy jak na razie nie myśleliście o tym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 626 Wiek 51 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9877
Gratulacje Wuchta :) Szkoda, ze wielu krzykaczy nawalilo :( ale tak już jest, ze ci co dużo krzyczą nawalają a niezawodzą ci anonimowi.
Wuchta a może mimo wszystko mistrzostwa sfd warto by polaczyc z mistrzostwami zlotoryi i zrobic je wspolnie w listopadzie w zlotoryi. Mamy juz doswiadczenie, mamy sale, mamy bardzo dobra frekwencje, mamy bradzo dobre nagrody w polaczeniu jeszcze z waszymi sponsorami i promocja mozemy odwalic najlepsza impreze w histori Polski :) - przemysl moja propozycje.
A ja już teraz zapraszam wszystkich i tak na zawody do Złotoryi

"Zwyciężaj bez pychy, przegrywaj bez urazy"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11397 Napisanych postów 72680 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958534
Przypominam - nagrodzonym osobom z miejsc 1-3 w danej kategorii

Jeżeli macie jakiekolwiek pytania lub wątpliwości w sprawie zamowień proszę do mnie pisać lub dzwonić. Sponsorzy są już powiadomieni o nagrodzonych osobach, Wy zamawiacie nagrodę u danej osoby lub w sklepie. Jeżeli nie jesteście pewni gdzie dokładnie (np. nagrody z serii fitness authority lub fitmaxa) to piszcie do mnie a podam Wam adres mailowy do osoby, u której możecie skladac zamówienie.

Zamówienie musi być złożone na Wasze dane - bo te dane podesłałem sponsorom wraz z kodem do zamówienia , każdy ten kod ma wypisany na dyplomie (po drugiej stronie dyplomu z sFd)

pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1240 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8570
FrankiPL: wg mnie bardzo fajny pomysl, tylko mysle ze z jednym bylby problem. Warszawa jakby nie patrzec jest troche bardziej w "centrum" Polski i jest troche blizej z wiekszosci kierunkow a takie Złotoryje(jesli dobre miasto patrzylem) to juz calkiem zachod i przykladowo ode mnie to prawie 600km

Don't be afraid to be weak,
don't be too proud to be strong.

www.wolny-finansowo.pl - zarabianie online i revshare
www.treningnamase.com.pl - indywidualne diety i plany treningowe

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 146
Z tego co widzę, zawody były udane! :) Gratulacje organizatorom :)
Następnym razem pomyślcie też o kat. kobiet, z chęcią przyjadę




Zmieniony przez - pro0 w dniu 2010-04-26 13:23:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6967 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 51337
Mała prywatna opinia:
Najlepiej byłoby jakby Złotoryja i zawody SFD trwały w takich właśnie terminach i zdrowo konkurowały. Mniej więcej co pół roku zawody, fajne nagrody i spora popularność... (można śmiało mówić o podnoszeniu rozpoznawalności WL i ewentualnie TS). Naprawdę ze zdrowej konkurencji (i współpracy w temacie propagowania sportu) jest szansa stworzyć coś na wielka skale...


ps. Wuchta - na przyszły rok powinna być kategoria Pan ... niech będzie open wg Wilksa... myślę ze ze 20 chętnych się znajdzie (jedna już się zgłasza )


edit:

OOO!!!!!! Już dwie


Zmieniony przez - BAMF w dniu 2010-04-26 13:31:03

PROUD TO BE STEROIDS FREE

trenować jak myśląca maszyna, walczyć jak myślące zwierze

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 12037 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51295
Kruszyna - to My dziękujemy Tobie, że sędziowałeś

Rakhu - to jeszcze kwestia otwarta.

Piotr - super pomysł. Przedstawię go wyżej i jeszcze do tematu wrócimy. Jak poszło Andrzejowi w sobotę? Jaki ciężar zaliczony?

diablos - dla zawodnika, który chce wystartować to miejsce nie ma znaczenia. Wiem po sobie ponieważ też jeździłem i nawet po 700km i było fajnie. Wiem, że tak długie wyjazdy są męczące i kosztowne ale coś za coś. Najważniejsze aby spotkać sie z innymi zawodnikami i wraz z nimi startować będąc częścią imoprezy.

Pro - nad tym również myślimy

Bamf - ale pomyśl pula nagród 20-25.000zł to chyba najwięksi mocarze przyjadą...


Pierwsza edycja zakończona i teraz wyciągamy wnioski co zrobić aby kolejna była jeszcze lepsza.

Powrót do korzeni :)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Siła Bicepsu

Następny temat

OTWARTE MISTRZOSTWA SFD i SDW W WYCISKANIU SZTANGI LEŻĄC 2010!

WHEY premium