SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Siła Bicepsu

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2397

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 119 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1102
Siemano pisze do was bo jestescie specami od sily bicepsa i ramion :). a wiec moje pytanie bzmi tak:
bede ejchal teraz plan niemieckich ciezarowców ponedzialek i piatek i do tego chcialbym dorzucic biceps i przez okolo 1 miesiac lub dwa poswiecic sie tym 2 partiom:) tylko w jakie dni trenowac i jakie cwiczenia ile serii i powtórzen?
chodzi mi osile bicepsu w ooparciu o udo max i na sztandze na 2 bicepsy tez max wiec prosze o pomoc w jakie dni ilosc serii powturzen i jakie cwiczenia :D:D cel sila moje dane 183 cm waga okolo 105 waha sie 2,5 roku cwiczen prosze o pomoc
Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 190 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2726
Ale czy Ty chcesz siły w pełnym zakresie ruchu ?

My tutaj jesteśmy specjalistami od połówek :)

Jeśli chodzi Ci o połówki to możemy pomóc - wystarczy poszukać, troszkę popytać.

Pomogłem Ci ? Kliknij ----------------------------->

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 119 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1102
cchodzi mi o pełny zakres ruchu w podporze o udo i na 2 bicepsy na sztandze chce powiekszyc swojego maxa na bica w 2 tych cwiczeniach pomozecie? w poniedzialek i patek mam klatke wiec np w jakie dni wrzucic biceps moge 2x w tyg bo tylko bede cwiczyl te 2 partie wiec bede mial czas na regeneracje do tego odzywki bd bral mono z olimpa cell pumpa i witaminki i mineraly z olimpa tylko teraz jak tego bica robic plz pomuzcie:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 119 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1102
j/w
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 190 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2726
Uderz do działu https://www.sfd.pl/Trening_dla_początkujących-f114.html

lub jeśli czujesz się mocny

https://www.sfd.pl/trening/

Tutaj jest armwrestling, mało kto robi pełny zakres ruchu.

Pomogłem Ci ? Kliknij ----------------------------->

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 82 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 269
jesli masz zamiar robic tylko biceps i klatke to proponuje
w osobne dni cwiczyc te partie miesni ze wzgledu na regeneracje..
aby powiekrzyc siłe trenuj piramidalnie np. 1*8 1*6 1*4 1*2 1*1
plus rozgrzewka
jesli jestes poczatkujacy to nie mozesz zbyt intensywnie cwiczyc
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dobór koszuli do wyciskania.

Następny temat

Otwarte Mistrzostwa SFD & SdW w wyciskaniu sztangi leżąc WYNIKI S.69 ZDJĘCIA

WHEY premium