SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Otwarte Mistrzostwa SFD & SdW w wyciskaniu sztangi leżąc WYNIKI S.69 ZDJĘCIA

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

Ilość wyświetleń tematu: 93187

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 235 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4694
Myślę że Ci wystarczy ukf :)

Ja mam takie pytanie: jak to będzie wyglądało, zaczynamy od małego ciężaru i potem każdy podnosi, kto nie wyciśnie ten odpada? Bo nigdy nie byłem na takich zawodach, nie wiem. :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5258 Napisanych postów 19362 Wiek 58 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 336272
Myślę że tradycyjnie,będą trzy podejścia.Za każdym razem Ty ustalasz ciężar jaki będziesz chciał wyciskać. Jednak jeśli na pierwsze podejście zadysponujesz zbyt dużo i nie dasz rady tego wycisnąć,to niestety w kolejnych dwóch próbach nie możesz obniżać ciężaru.Dlatego warto dobrze przemyśleć od czego zaczynać.
Do końcowej punktacji,liczy się największy ciężar jaki wycisnąłeś w trzech podejściach.

Zmieniony przez - W Z O R EK w dniu 2010-02-10 00:25:40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 235 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4694
Czyli każdy uczestnik podchodzi i ma 3 podejścia, np bierze ciężar x, potem x+10, potem x+20 i dla niego zawody się skończyły? :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 134
Brian1337 nie wiem jak będzie na tych zawodach ,np gdy startowałem na mistrzostwach śląska to było ze każdy ma 3 podejścia ,tylko np gdy podasz 100kg i nie podniosłeś go w pierwszej próbie to miałeś jeszcze 2 próby ale nie mogłeś już powiedżiec ze chcesz mniej ,wiec lepiej mniej na pierwsze podejśćie podać i zaliczyć .

Dopóki walczysz... jesteś zwycięzcą!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 134
he spóźniłem się z odpowiedział

Dopóki walczysz... jesteś zwycięzcą!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5258 Napisanych postów 19362 Wiek 58 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 336272
Tak,ale nie podchodzisz trzy razy pod rząd. Zazwyczaj jest tak,że zaczyna zawodnik który zadysponował najmniejszy ciężar. Potem dokłada się krążki i idzie kolejny,i tak do największego ciężaru podanego jako pierwsze podejście. Następnie zaczyna się druga kolejka,i znowu to samo do góry.
Po każdym zakończonym podejściu,zawodnik ma obowiązek podania ciężaru jaki będzie wyciskał w następnym boju.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 134
wiem wiem :) zapomniałem tego dopisać

Dopóki walczysz... jesteś zwycięzcą!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5258 Napisanych postów 19362 Wiek 58 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 336272
Pisałem do Brian1337
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336126
Sorry Panowie bo bo nie jestem w temacie
ale to jest zabawa i forumowe zawody
Nie jesteśmy żadną organizacją czy konkurencją.

Dlaczego nie można dla frajdy podjechać i sprawdzić się bez obawy przed karami związkowymi?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
bo taki jest nasz kochany zwiazek ))
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Siła Bicepsu

Następny temat

OTWARTE MISTRZOSTWA SFD i SDW W WYCISKANIU SZTANGI LEŻĄC 2010!

WHEY premium