SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Od kołyski aż po zgon - tam gdzie trening TAM NASZ DOM! SPAM

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 29652

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2362 Napisanych postów 30610 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270714
ja też kaleką się nie czuję,. Fakt ze szyję lekko czuję jeszcze przy jakimś gwałtowniejszym ruchu ale nie przeszkadza mi to w większości ćwiczeń.

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 6575 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35065
podciąganie szerokim nachwytem - 40 powtórzeń
podciąganie nachwytem na szerokość barków - 40 powtórzeń
podciąganie wąskim nachwytem - 40 powtórzeń
podciąganie podchwytem na szerokość barków - 40 powtórzeń

łącznie = 160 powtórzeń

uginanie sztangi 25,5kg - 40 powtórzeń



trochę mi to zajęło, ale się udało. już mi się odechciało robić kolejnych 3 chwytów to dobiłem uginaniem.
a miałem w planach 280 powtórzeń różnych chwytów podciągania.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1034 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 14848
no spoko ;] moze w dziennik wrzucaj tak dokladnie opisany trening ? fakt spoko Ci idzie

Dzik

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 6575 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35065
chciałem się tylko pochwalić :) oczywiście nie robiłem tego na raz bo bym nie dał rady :D a dziennika nie chce mi się prowadzić :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 776 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5713
OMG, MojeImie zostań moim mistrzem *.* Wynik kosmiczny jak dla mnie. Graty...

Mnie dzisiaj 3 dzień z rzędu boli łeb, pewnie se jakiś prysznic wezmę, kawkę wypije/melise. Zazwyczaj pomaga. Odebrałem zdjęcia z rentgena, niby coś widac ale nie wiem, może to jest ok. Ortopeda oceni :P

Swoją drogą miałem dziś ciekawą dyskusję na pracowni rysunku technicznego. Mamy całkiem spoko nauczyciela i prawdę mówiąc zazwyczaj godzinę lekcji przegadamy, a na drugiej zrealizujemy wszystko. No i dzisiaj jakoś wypadł temat studiów. Pan Stasiu pięknie powiedział "Nie uczysz się dla siebie, nie uczysz się dla mamy, ani dla taty, uczysz się dla pieniędzy". Niby takie oczywistości, a strasznie zmieniły mi poglądy. Nawet pomyślałem o zostaniu inżynierem heh

Przyznanie Sog'a to nagroda dla osoby która Ci pomogła. Pamiętaj o tym, nie rozdawaj ich na lewo i prawo.
http://www.sfd.pl/Cichociemny/Dziennik__trening_Proteo_System-t837175.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1034 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 14848
no pewnie ucz się ucz :) ale prawdziwy klucz to załapac jakis dobry staż do tego no bo same studia to malo ;/ wszedzie chca chociaz rok-dwa jakiegos doswiadczenia nawet w malej firmie. Ale ucz sie - popieram :)!

Dzik

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 776 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5713
No, zobaczymy za 3 lata.

Przyznanie Sog'a to nagroda dla osoby która Ci pomogła. Pamiętaj o tym, nie rozdawaj ich na lewo i prawo.
http://www.sfd.pl/Cichociemny/Dziennik__trening_Proteo_System-t837175.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
MojeImie, jak tam było z seriami =) ?? Dobry wynik.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2362 Napisanych postów 30610 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270714
MojeImie, wynik fajny. Ja maxa na treningu miałem 196 powtórzeń. Leciałem wtedy piramidką i zatrzymałem się na 14 powtórzeniu w szczycie piramidy, aczkolwiek stwierdziłem że takie wyniki to zbyt wiele jak na regularne treningi. Raz na jakiś czas można sobie pozwolić ale niezbyt często.

Cichociemny. Ucz się, ucz. Nie zaszkodzi Ci, aczkolwiek nie nastawiaj się ze samymi studiami załatwisz sobie dobrą pracę. No chyba że będziesz jednym z najlepszych na roku i na stażu studenckim pokażesz się z dobrej strony w jakiejś firmie. Przynajmniej na kierunkach inżynierskich.

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 6575 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35065
wisnia, serii było dosyć sporawo, bez upadku zrobiłem za pierwszym razem 11 powtórzeń szerokiego nachwytu. w ostatnim chwycie dociągałem już po 5-6 powtórzeń. bite 2 godziny robiłem ten trening.

te węższe nachwyty nie przypadły mi do gustu. przeskakiwało mi coś w tylnym aktonie barków. na następnym treningu zrobię 3 chwyty, nachwyt szeroki, podchwyt wąski i neutral na szerokość barków. myślę, że po 100 powtórzeń. potem zwykłe uginanie sztangą 25,5kg też 100 powtórzeń i wystarczy.

zastanawiam się jak zrobić jutro, tzn. jak wstanę. bo wcześniej robiłem po 40 powt, 3 rodzaje pompek plus 2 ćwiczenia po 40 ruchów na trica.
teraz na pewno dam pompki w staniu na rękach przy ścianie, dipy i pompki z nogami wyżej. będzie trudniej. myślałem by zrobić tak jak planuję z podciąganiem. 3 rodzaje pompek po 100 ruchów, do tego ćwiczenie na trica.

QUEBLO, dlaczego twierdzisz, że to za dużo? Robiłeś w sumie jedynie z masą własnego ciała, to troszkę inaczej niż założyć obciążenie tak duże by robić np. maks 3 powtórzenia i powtarzać tyle by osiągnąć 100 powtórzeń. Upadek też nie nastąpił szybko bo to dopiero 14 seria jeśli leciałeś o 1 powtórzenie wyżej.

Według mnie, jeśli pociągnę tak do wakacji to nic złego się nie stanie.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan na mase do oceny.

Następny temat

Potrzebna pomoc dla laika.

WHEY premium