SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Od kołyski aż po zgon - tam gdzie trening TAM NASZ DOM! SPAM

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 29682

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nonono, dałeś czadu MI .
A co do studiów - jak ktoś idzie tylko po to, żeby skończyć, to krzyżyk na drogę. Znam też kilka osób, które fajnie się ustawiły mając max średnie. Trzeba mieć pomysł na siebie i stale się rozwijać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Przyzwoite wyniki. Ja zaś od niedawna ćwiczę nogi z obciążeniem w postaci sztangi to co trening coraz bardziej się zadziwiam. Z kumplem na siłce w odwiedzinach (miałem dzień nóg to skorzystałem, bo do siłki pierwszy raz szedłem i miałem darmowe wejście) to doszliśmy robiąc
40 kg x 15powt , 60kg x 10powt, 80kg x 8 powt, 85kg x 8 powt, 100kg x 5 powt w 3 seriach :D
Po tych przysiadach zrobiłem sam już wykroki z 40kg -> po 6-8 powtórzeń na nogi około, bo robiłem różnie ale nie mniej niż 6.
i na koniec dowaliłem jeszcze marsz z nachyleniem bieżni 15 stopni i sprinty na zmianę później zrobiłem tak z 0,5km i na 0 stopni i znów marsz -> sprint na zmianę i 2,5km zrobiłem :D
Później przyjemnie schodziłem ze schodów = )
Może to nie jest jakiś świetny wynik, ale dla mnie podczas pierwszej wizyty i zrobienia treningu z taką intensywnością to świetne uczucie i naprawdę zadowolony jestem z tego. Choć wiem, że niektórzy targają te 100kg po ileś tam dziesiąt razy ;d
Według was to taki średni wynik czy słaby??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 6575 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35065
Wynik dobry jak na pierwszy raz. Ja pewnie nawet na raz nie wezmę 100 kg w przysiadzie bez wcześniejszych serii.

zobacz sobie na kanał karola małeckiego, jeśli chodzi o treningu kulturysty to powinieneś zostać jego fanem bo targa duży ciężar po wiele razy. ten ciężar 100kg robi na 63 razy :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzięki :D
Widziałem ten wynik, do niego nawiązałem. Ja te przysiady robię, bo według mnie najlepiej rozwijają nogi i całe ciało w sumie, ale robię tylko ATG.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 4748 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29812
studia to jest temat rzeka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2362 Napisanych postów 30610 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270714
MojeImie


QUEBLO, dlaczego twierdzisz, że to za dużo? Robiłeś w sumie jedynie z masą własnego ciała, to troszkę inaczej niż założyć obciążenie tak duże by robić np. maks 3 powtórzenia i powtarzać tyle by osiągnąć 100 powtórzeń. Upadek też nie nastąpił szybko bo to dopiero 14 seria jeśli leciałeś o 1 powtórzenie wyżej.

Według mnie, jeśli pociągnę tak do wakacji to nic złego się nie stanie.


Zakładajac ze będziesz cwiczył jak w klasycznym fbw co drugi dzień, stawiam że psychicznie szybciej się znudzisz lub co gorsza fizycznie się przetrenujesz.
Owszem, ćwiczenia z masą własną to co innego niż ciężar dodatkowy ale również w znacznej mierze obciąża CUN. Twoje porównanie troche dziwne bo kto normalny założy na tyle ogromne obciążenie by maksymalnie móc zrobić 3 powtórzenia i będzie leciał tym sposobem do 100 powtórzeń....

i fakt, studia oraz Małecki to temat rzeka.

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 776 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5713
Co myślicie o lekarzach sportowych? Opłaca się do nich iść nawet tak bez powodu? Może udałoby mi się jakieś badania kontrolne załatwić (z tego może być tylko zysk)? I czy takie coś może kosztować tj. konsultacja z lekarzem sportowym.

Bo mam w mieście w dwóch miejscach, z czego jeden 10 min drogi od domu z buta i pomyślałem, że może dobrze pogadać z kimś takim

Przyznanie Sog'a to nagroda dla osoby która Ci pomogła. Pamiętaj o tym, nie rozdawaj ich na lewo i prawo.
http://www.sfd.pl/Cichociemny/Dziennik__trening_Proteo_System-t837175.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 4748 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29812
moja przygoda z lekarzami sportowymi polegala na tym ze "jak chesz pan jezdzic na wozku to dalej pan obciazaj kregoslup". zazwyczaj sa to lekarze ktorzy ta specjalizacje robili przy okazji, ale nie wiadomo kogo masz tam u siebie, moze faktycznie sie na tym znac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 776 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5713
Rozumiem, czyli widocznie dopóki nie pójdę, to się nie dowiem jak to jest w moim przypadku

Przyznanie Sog'a to nagroda dla osoby która Ci pomogła. Pamiętaj o tym, nie rozdawaj ich na lewo i prawo.
http://www.sfd.pl/Cichociemny/Dziennik__trening_Proteo_System-t837175.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2362 Napisanych postów 30610 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270714
ja nie jestem fanem chodzenia do lekarzy,wiec tak o,bez przyczyny się nie pcham. Idę gdy muszę,a gdy już musze to robię komplet badań, nawet jeśli na coś nie dostaję skierowania(robię wtedy takie badania prywatnie)

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan na mase do oceny.

Następny temat

Potrzebna pomoc dla laika.

WHEY premium