SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Od kołyski aż po zgon - tam gdzie trening TAM NASZ DOM! SPAM

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 29577

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2361 Napisanych postów 30609 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270708
a mnie jakoś nigdy nie zaciekawiło,dlatego nie wiem

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1034 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 14848
taka prosta grafika i juz , łatwo ją rozpoznać i chyba to autor miał na myśli

Dzik

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 4748 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29812
na sile mozna sie dopatrzec S i D ale F jakos nie moge wykminic, raczej to nie jest zane gornolotne tylko dwa dziubki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 776 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5713
Na upartego można dostrzec F jeżeli się obróci jedną połówkę i naniesie na drugą (nie wiem czy rozumiecie xd).

Ja bardziej miałem koncepcję, że to jest taki symbol dążenia do perfekcji w sensie, że gdy już się by te dzióbki połączyły ("ramię" jednego dzióbka z ramieniem drugiego) to by to oznaczało jej osiągnięcie. No ale to takie moje hipotezy wyssane z palca :P Zawsze lubiłem symbole swoją drogą

Przyznanie Sog'a to nagroda dla osoby która Ci pomogła. Pamiętaj o tym, nie rozdawaj ich na lewo i prawo.
http://www.sfd.pl/Cichociemny/Dziennik__trening_Proteo_System-t837175.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2361 Napisanych postów 30609 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270708
forumowy dres sobie kupiłeś:>?

to już wiem czemu o wysokie kopniaki pytałeś ostatnio....zastanawiasz się jak spuścić łomot komuś kto będzie szedł na mieście w dresie konkurencji ?

Zmieniony przez - QUEBLO w dniu 2015-02-20 09:44:15

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 776 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5713
No dokładnie Powoli się rozglądam już na osiedlu czy może kręcą się jakieś cwaniaczki XD

Tym bardziej, że te spodnie dają naprawdę dużą swobodę ruchu, więc jak już sprzedam kopniaka jakiemuś 2-metrowemu dryblasowi to pewnie krocze się nie rozerwie. Także +

Przyznanie Sog'a to nagroda dla osoby która Ci pomogła. Pamiętaj o tym, nie rozdawaj ich na lewo i prawo.
http://www.sfd.pl/Cichociemny/Dziennik__trening_Proteo_System-t837175.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2361 Napisanych postów 30609 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270708
to Ty kozak jesteś. Ja to nie wiem czy dwumetrowcowi bym sciągnąl łeb kopem

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 776 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5713
Jak się położy to czemu nie?

Przyznanie Sog'a to nagroda dla osoby która Ci pomogła. Pamiętaj o tym, nie rozdawaj ich na lewo i prawo.
http://www.sfd.pl/Cichociemny/Dziennik__trening_Proteo_System-t837175.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1034 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 14848
100 lat Cichociemny ! napiłbym sie za Ciebie ale post jest więc idealny czas żebym już przestał :D

Zmieniony przez - dzik w dniu 2015-02-20 14:21:48

Dzik

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2361 Napisanych postów 30609 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270708
co nie spraszasz na imprezę młody?
Wszystkiego najlepszego

Zmieniony przez - QUEBLO w dniu 2015-02-20 22:27:58

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan na mase do oceny.

Następny temat

Potrzebna pomoc dla laika.

WHEY premium