SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Od kołyski aż po zgon - tam gdzie trening TAM NASZ DOM! SPAM

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 29580

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2361 Napisanych postów 30609 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270708
Na skład by trzeba popatrzeć czy jest chociaz zbliżony bo jak mam być szczery to nigdy nie porownywałem

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 584 Wiek 39 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10172


co o tym myślicie?
Gdzie czas na regenerację, co z dodatkowymi treningami. Pierwsza myśl = absurd ale kusi by spróbować.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 116 Wiek 4 lata Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 6056
3x100 młotki na trica i 3x60 na bica i tak codziennie :p według mnie to prowokacja :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 50 Wiek 36 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 312
W domu w piwnicy czy na dworze można też tak



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2361 Napisanych postów 30609 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270708
clown, mocno kontrowersyjna postać ten Piana. Filmik w diomu dopiero mgę oglądnąć,bo w pracy nie mam głosu na kompie

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 6575 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35065
paul123
3x100 młotki na trica i 3x60 na bica i tak codziennie :p według mnie to prowokacja :)



tak jak mówił, lepiej sprawdzić niż żyć w niewiedzy :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2361 Napisanych postów 30609 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270708
ogarnąłem filmik. Nie przekonał mnie. Coś tam wspominał że to co mówi ma logikę ale ta logika dla mnie jest troche dziurawa.
Zresztą, za tym kolesiem ciągnie się zła fama ze wbijał synthol, sam zresztą nie ukrywał jakie cykle robił, gdzieś w swoich filmikach też tym mówił

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2361 Napisanych postów 30609 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270708
troche konkursów przybywa ostatnio, wec podrzucę jeden w którym domownicy mogą mieć szansę:
https://www.sfd.pl/Błyskawiczny_konkurs_letni_#_1_pompki_w_staniu_na_rękach-t1122317.html

ktoś się spróbuje ?

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 124 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3418
Jak wygląda pompka w staniu na rękach kulturystyczna? Bo mam problem z tą nazwą


Zmieniony przez - Erni93 w dniu 2016-07-16 23:01:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 584 Wiek 39 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10172
Hahaha spróbowałem.... ledwo trzy! poczekam...może kiedyś będą dipsy
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan na mase do oceny.

Następny temat

Potrzebna pomoc dla laika.

WHEY premium