SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Od kołyski aż po zgon - tam gdzie trening TAM NASZ DOM! SPAM

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 29555

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 4748 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29812
jesli chodzi o zycie to podoba mi sie wypowiedz Dalajlamy
"Dalajlama zapytany o to, co najbardziej zadziwia go w ludzkości, odpowiedział:

Człowiek, ponieważ poświęca swoje zdrowie, by zarabiać pieniądze. Następnie, poświęca swoje pieniądze by odzyskać zdrowie. Oprócz tego, jest tak zaniepokojony swoją przyszłością, że nie cieszy się z teraźniejszości. W rezultacie nie żyje ani w teraźniejszości, ani w przyszłości. Żyje tak, jakby nigdy nie miał umrzeć, po czym umiera, tak na prawdę nie żyjąc. "
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 32 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1658
Cześć.
Mam pytanko, trenuję Lafaya. Jutro wypada mi dzień treningowy. Mam lekkie zakwasy na plecach i ramionach przy których dam radę ćwiczyć. Jednak moje nogi to istna masakra, wchodzenie po schodach czy nawet normalne funkcjonowanie to dla mnie istna tortura. Prawdę mówiąc, nie wyobrażam sobie jak robię pistolety czy przysiady z wyskokiem. I tutaj zwracam się z pytaniem do Was: czy przełożyć trening? W to miejsce mam zamiar wpleść lekkie aeroby, które wypadały mi w sobotę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 584 Wiek 39 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10172
Leć dalej z treningiem. Nogi zrób sobie na 50%.
Po solidnej rozgrzewce zakwasy nie będą Ci tak doskwierały ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 32 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1658
Dzięki, doszłam do wniosku, że i tak zrobię ten trening, po co szukać sobie wymówek? Od jutra mam zamiar startować z redukcją, bo nazbierało mi się "trochę" sadełka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 584 Wiek 39 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10172
I bardzo dobrze. Nogi pobolą i przestaną
Powodzenia!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 116 Wiek 4 lata Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 6056
Kiedyś tu pisałem że planuję kupić poręcze do dipsów i dzisiaj kurier przytaszczył pakę z poręczami. Wydaje mi się że za stojaki pod sztangę od biedy też mogą robić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 6575 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35065
ale temat spada :)
ja sobie wczoraj założyłem 140 kg na gryf 8 kg i zrobiłem 4 serie po 6 ruchów wspięć :) normalnie zaciesz po serii na całego :D szkoda, że na gryf można jeszcze ok. 20 kg tylko dołożyć.. ciekawe, czy bym dał radę 160 kg unieść ze stojaków(jakieś 10cm). zaj**iste uczucie jak opadam na pięty i ciężar się buja uginając gryf :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2359 Napisanych postów 30605 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270689
a jakiś porządny chociaż ten gryf? cykałbym się nakładać ciężaru pod górną granicę wiedząc ze wisi to wszystko na chińczyku


Zmieniony przez - QUEBLO w dniu 2015-08-07 15:47:42

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 6575 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35065
a nie wiem jaka to jest firma, nie kupowałem, a też nie jest podana na gryfie :) ale i tak te normy do jakiego ciężaru można nakładać są zaniżone :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 4748 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29812
te normy sa zanizone dla twojego bezpieczenstwa
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan na mase do oceny.

Następny temat

Potrzebna pomoc dla laika.

WHEY premium